VII Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji

  0
  24
  Kiedy:
  26 maj 2018 – 27 maj 2018 całodniowy
  2018-05-26T00:00:00+02:00
  2018-05-28T00:00:00+02:00
  Gdzie:
  Ul. Żeromskiego, Radom
  Żeromskiego
  Radom
  Polska

  VII Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji w Radomiu to impreza, podczas której możecie spotkać najwybitniejszych artystów ulicznych z kraju i zza granicy.
  Co roku zamieniamy deptak Żeromskiego w prawdziwy wulkan energii i w tym roku ponownie szykujemy dla Was coś specjalnego.
  26-27 maja od godziny 16:00-21:00 artyści opanują plac konstytucji 3 maja,deptak Żeromskiego oraz Plac Corazziego.

   

  1)Dynamike
  Niekwestionowana gwiazda tegorocznego festiwalu, legenda wśród artystów na całym świecie. Artysta pochodzi z Kanady. DynaMike ma za sobą ponad 5000 pokazów i 20 lat doświadczenia. Pokaz to połączenie spektakularnych umiejętności, niepowtarzalnego poczucia humoru oraz wyjątkowej osobowości. Zjawiskowa żonglerka maczetami, włączoną piłą mechaniczną , jazda na dwumetrowym monocyklu- to tylko namiastka całego, przemyślanego w każdym calu show.

  2) Hero-San
  Jeden z najbardziej doświadczonych artystów ulicznych przyleci do Was z Japonii. Ma na swoim koncie pokazy w 85 krajach. Pokaz opiera się na akrobatyce przedstawionej w majestatyczny i niezwykle spektakularny sposób. Artysta niejednokrotnie zadziwia i wprawia publiczność w niedowierzanie, związane z przekraczaniem ludzkich granic. Całość dopełniona jest wyjątkową charyzmą oraz humorem. Jest to show obok, którego nie można przejść obojętnie.

  3) Sven from Sweden
  Pokaz łączy w sobie żonglerkę oraz akrobatykę, oprawioną dużą ilością dobrego humoru. Artysta prezentuje żonglerkę w przeróżnych odsłonach. Elementem wyróżniającym jest zastosowanie w pokazie przedmiotów codziennego użytku. Artysta ze swoim pokazem odwiedził już 17 krajów, zachwycając publiczność oraz rozwijając swoje umiejętności.

  5) Magic Mark
  Artysta przyleci z Filipin, by dzielić się z Wami swoją pasją i umiejętnościami. W swoim pokazie przedstawia iluzję typu close-up. Manipulacje obiektami, pojawianie
  przedmiotów oraz wiele widowiskowych sztuczek z udziałem widza. Show jest nieustanną interakcją z publicznością.

  6) Aryman
  Dawida z pewnością kojarzycie z ubiegłych edycji Festiwalu. Jest artystą o dwóch wcieleniach, intrygujący widza swoją osobowością. Jego pokaz to niezwykle subtelny oraz magiczny spektakl, w którym między innymi zachwyca publiczność żonglerką kontaktową-manipulacją szklaną kulą.
  Jeśli chcecie choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat tajemnicy koniecznie obejrzyjcie ten pokaz.

  7) Stefan Florescu
  Artysta, który z piłką nie rozstaje się na krok. 5-krotny mistrz we Freestyle piłką nożną w Rumunii oraz zdobywca 3 miejsca na Mistrzostwach Świata.
  Podróżuje po całym świecie dzieląc się z ludźmi swoją pasją.
  Pokaz to gwarancja świetnej zabawy oraz ciągłego niedowierzania w umiejętności jakie prezentuje artysta.

  8) Ex
  Spektakularny pokaz przedstawiający sztukę, jaką jest plucie ogniem. Artysta niejednokrotnie ryzykuje życie aby zachwycić publiczność zjawiskowymi efektami. Nie możecie tego przegapić, atmosfera będzie na prawdę gorąca !

  9)Michał Kulik
  Prawdziwy pasjonat sztuki iluzji. Artysta jest perfekcjonistą w każdym calu. Na naukę nowych sztuczek oraz dopracowywanie opanowanych umiejętności poświęca większą część swojego życia.
  Efekty tak skrupulatnej pracy możemy zaobserwować podczas pokazów, w których wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Michał to specjalistą od sztuk karcianych, manipulacji monetami oraz wielu innych spektakularnych tricków. Jest mistrzem odwracania uwagi, dlatego podczas jego pokazu należy być skupionym i skoncentrowanym, chociaż to i tak nie zawsze pomaga.

  10) Krzysztof Czarski
  Jeden z najlepszych żonglerów specjalizujących się w żonglerce fire stick, czyli manipulacją płonącym kijem przy użyciu dwóch mniejszych. Pokaz charakteryzuje się dynamiką oraz perfekcjonizmem. Artysta idealnie współgra z muzyką, co sprawia, że pokaz przemienia się w pierwszorzędne widowisko , przyciągające zaintrygowanych przechodniów.

  Więcej artystów można zobaczyć na stronie wydarzenia na fejsbuku.

   

  Leave a Reply

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj