TSKS – Toruń

  0
  31
  Kiedy:
  29 marzec 2015 – 2 kwiecień 2015 całodniowy
  2015-03-29T22:00:00+00:00
  2015-04-02T22:00:00+00:00
  Koszty:
  Bez opłat

  Torun TSKSToruńskie Spotkania Kultury Studenckiej 2015, największy toruński festiwal kultury studenckiej czas zacząć!!! W tym roku na nasz festiwal zapraszamy grupy fireshow, improwizacji kabaretowej oraz młode kabarety i stand-up’erów. Jeżeli chcecie wystąpić przed toruńską publicznością, pokazać co potraficie i zawalczyć o ciekawe nagrody, nie zwlekajcie!!! Wystarczy wypełnić zgłoszenie i przesłać je na adres tsks2015@umk.p lub listownie na Samorząd Studencki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ul. Gagarina 21/27, 87-100 Toruń. Na zgłoszenia czekamy do 1 marca

  Czym są TSKS?
  Festiwal Toruńskie Spotkania Kultury Studenckiej to czterodniowy cykl przeglądów, w czasie których toruńska widownia będzie mogła podziwiać twórczość środowisk studenckich z całej Polski. TSKS są jednym z największych festiwali kultury studenckiej odbywającym się w tej części Polski i jednym z największych cyklicznych wydarzeń kulturalnych w Toruniu. Każdego roku przyciągają studentów i nie tylko studentów z całego Torunia, którzy pragną zobaczyć niezwykłe umiejętności uczestników festiwalu.

  Tegoroczna, ósma już edycja TSKS, to aż cztery niezwykłe wydarzenia w czterech zupełnie różnych miejscach, cztery szalone wieczory i cztery spotkania ze studencką kulturą. Pośród nich nie zabraknie corocznego przeglądu, znanego i cenionego „Kopytka” – przeglądu młodych kabaretów. Ponadto, w tym roku nastąpi powrót do tradycji pierwszych edycji festiwalu i coś zupełnie nowego.

  Na cztery dni kampus akademicki stanie się samym centrum spotkania ze studencką kulturą. Każdy wieczór to inna nowa przygoda, pełna śmiechu, radości, ruchu i kolorów. Daj się porwać zabawie innej niż zawsze. Pozwól sobie na aktywne uczestnictwo, poznaj nasze spojrzenie na kulturę, odpocznij od szarej codzienności i spędź z Nami cztery najlepsze wieczory w tym roku.

  W tym roku zapraszamy na:

  Przegląd studenckich formacji „FIRESHOW

  Przegląd młodych kabaretów „ KOPYTKO”

  Przegląd grup improwizacyjnych „IMPRO”

  Przegląd studenckich grup tanecznych „ DANCE FLOOR”

  Leave a Reply

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj