Ogólnopolski Festiwal Ognia i Kuglarstwa

  0
  39

  Festiwal ogniaKolejna edycja jednego z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych zlotów kuglarskich w Polsce.

  Tym razem nie może zabraknąć Ciebie.

   

  Orkiestra ze Szkoły Muzycznej zagra nam podczas FINAŁU naszego festiwalu muzykę na żywo.
  Moc dętych oraz perkusyjnych instrumentów będzie z nami.

  Na tego roczny festiwal zawita Gautier Tritschler ze Strasburga. Znany z udziału w projekcie Visual Juggling 1.0. Francuski żongler, który w arsenale swoich umiejętności posiada niezwykle dynamiczną żonglerkę piłkami połączoną z dużo ilością multiplex-ów. Ponadto jest ekspertem z dziedziny żonglerki kontaktowej. Wystąpi dla nas na gali tegorocznego Festiwalu oraz poprowadzi warsztaty z:
  „one and two crystal balls manipulation/rolling and 1 to 5 balls bodythrows and multiplex”.
  Dla mniej orientujących się w nazewnictwie chodzi o naukę toczeń oraz manipulacji kulą akrylową oraz „rzuty 1 do 5 piłek przecinające linie ciała” lub jak kto woli „te dziwne, fajnie wyglądające rzuty” oraz multiplex-ów.

  W trakcie naszego festiwalu odbędzie się kuglarskie TEDx! Oznacza to, że będziecie mieli okazje posłuchać o tym co się teraz dzieje w polskim kuglarskim świecie, jakie są trendy w żonglerce i fireshow. Liczymy na waszą frekwencję i na zachętę, przypominamy świetny wykład Jay Gilligana

  Ponadto: Alexander Nagachevsky z Kijowa.
  Reprezentuje bardzo wyjątkowy styl oparty na 4 poikach oraz podwójnych meteorach. Na tego rocznym festiwalu wystąpi na Gali Inauguracyjnej oraz poprowadzi warsztaty z poi oraz meteora (poziom średnio-zaawansowany i zaawansowany, dla chętnych bardzo zaawansowany.
  Zapraszamy serdecznie,

  Leave a Reply

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj