Nitro Circus Live

  0
  26
  Kiedy:
  14 grudzień 2013@15:00 – 20:00
  2013-12-14T15:00:00+00:00
  2013-12-14T20:00:00+00:00
  Gdzie:
  Stadion Narodowy, Warszawa
  Stadion Narodowy
  Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
  Polska
  Koszty:
  od 129zł
  nitro circus stadion narodowyNitro Circus Live – Extreme Sports Show nr 1 na świecie. Impreza stworzona przez legendarnego Travisa Pastranę i prezentująca szalone pomysły światowej śmietanki freestyle motocrossu, bmx, deskorolki i wiele innych niepowtarzalnych numerów związanych ze sportami motorowymi, ekstremalnymi, wybuchami i akrobacjami. Medaliści X-Games, uczestnicy X-Fighters, gwiazdy, kaskaderzy i miłośnicy humoru spod znaku Jackass – tak w skrócie można określić ekipę Nitro Circus.Zaistnieli w treningowym ogródku 14-krotnego złotego medalisty X-Games, wszechstronnie utalentowanego motocyklisty Travisa Pastrany. Travis zdobywał medale we freestyle’u, motocrossie, rallycrossie, wyścigach samochodowych i wszędzie tam gdzie były konie mechaniczne i mógł prowadzić. Jako pierwszy zrobił też na swoim motocyklu podwójne salto, skakał także backfilpy ze swoją mamą.

  http://youtu.be/3Gr1LdnpCc4

  Podczas treningów zawsze towarzyszy mu grupa przyjaciół o wesołych przezwiskach jak Streetbike Tommy, Aaron „Wheels” Fotheringham czy Greg „Special” Powel. Każdy z nich specjalizuje się w czym innym, ale łączy ich jedno – uwielbiają się wygłupiać. Z takich wygłupów i mniej lub bardziej niebezpiecznych pomysłów powstał zanany na całym świecie serial o nazwie… Nitro Circus. To właśnie tam widzowie po raz pierwszy zobaczyli takie numery jak skok z samolotu bez spadochronu, czy próbę (nieudaną) backflipa na ścigaczu.

  W 2013 chłopcy z Nitro Circus spakowali swoje zabawki i ruszyli w trasę po Europie serwując swoją szaloną mieszankę wybuchową widzom w Moskwie, Hamburgu, Londynie, Berlinie, a także już 14 grudnia w Warszawie na Stadionie Narodowym. Będzie to pierwszy występ Nitro Circus Live w Polsce. Dwu godzinne show to worek niespodzianek, które wysypują się jedna po drugiej: synchroniczne skoki na motocyklach, latające rowery, deskorolkowa mega rampa, samochody, wybuchy, fajerwerki i najbardziej szalone triki jakie można zrobić na wszystkim co jeździ i skacze. Będzie gorąco, będzie głośno, będzie wysoko. Nitro Circus – nie możecie tego przegapić.

  http://youtu.be/lKSdBa8q7w0

   

  Leave a Reply

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj