Festiwal Młodzieży Bez Granic / Różanystok

  0
  41
  Bezgranic festiwal młodzieży Różanystok
  Kiedy:
  12 czerwiec 2017 – 14 czerwiec 2017 całodniowy
  2017-06-12T00:00:00+02:00
  2017-06-15T00:00:00+02:00
  Gdzie:
  Różanystok
  Różanystok
  Polska
  Koszty:
  40zł
  Kontakt:
  Festiwal Bez Granic

  Bezgranic festiwal młodzieży RóżanystokTo już ósma edycja festiwalu organizowanego przez Salezjański Ośrodek Wychowawczy im. św. Jana Bosko w Różanymstoku.

  Festiwal Młodzieży Bez Granic odbędzie się w Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym im. Św. Jana Bosko w Różanymstoku po raz kolejny! Będzie to już 7 edycja. Jego główną ideą pozostaje edukacja i spotkania młodzieży podczas warsztatów artystycznych. Niezmienne pozostają też koncerty gwiazd muzyki z całego świata oraz wzajemny szacunek młodych do innych tradycji i religii.
  Za nami sześć niezwykłych lat, podczas których gościliśmy młodzież i artystów z kilkudziesięciu krajów. Festiwal Młodzieży Bez Granic w Różanymstoku stał się niezwykle ważną imprezą we wschodniej części Polski, wpisującą się także świetnie w historyczną wielokulturowość Podlasia.

  Uczestnicy festiwalu mają do wyboru szeroką ofertę warsztatów: z akrobatyki, flamenco, śpiewu białego, gry na instrumentach ludowych, teatru, pantomimy, sztuki cyrkowej, jazdy konnej, capoeiry, koszykówki, football freestyle, hip-hop i wiele innych.

  Festiwal Młodzieży Bez Granic zostanie poprzedzony objazdowym spektaklem Karawany Bez Granic pt. „Someone Somewhere”. Karawana przejedzie przez wybrane miejscowości Podlasia oraz Warmii i Mazur, promując kulturę i sztukę w małych miejscowościach.

  Leave a Reply

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj