Cirquelesque show

  0
  25
  Kiedy:
  13 wrzesień 2018@20:30 – 23:00
  2018-09-13T20:30:00+02:00
  2018-09-13T23:00:00+02:00
  Gdzie:
  Worek Kości
  Bagatela 10
  00-001 Warszawa
  Polska

  Nowy Cyrk i Burleska? Właśnie tak!
  W ten wyjątkowy, wrześniowy wieczór oddajemy scenę artystom cyrkowym. Poprowadzi show Master B. Boylesque, a wystąpią:

  Kinia Łukaszkówna – facebook.com/kinia.seduceme/

  Artystka ogniowa i nowocyrkowa. Z jej namiętnego romansu z burleską i branżą fetish zrodził się projekt Seduce me – unikalna mieszanka łącząca zmysłowość z dopracowanymi technicznie choreografiami z użyciem kuglarskich rekwizytów. Tym razem na scenie z wdzięcznymi hula – hoopami i zmysłowymi wachlarzami.

  Dawid „AryMan” Świstek – facebook.com/AryManShow/

  AryMan – jeden z czołowych polskich iluzjonistów. Zwycięzca wielu konkursów i przeglądów, współpracował przy największym show iluzjonistycznym w Europie. Łączy iluzję ze sztuką cyrkową. Jego występy są zaskakujące – od lirycznej żonglerki kryształową kulą, aż po hardkorowe połykanie żyletek.

  Maciej Pęda – facebook.com/sztukamagii/

  Maciej Pęda – Młody chłopak, na dobre pochłonięty sztuką iluzji. Uważa, że każdy człowiek ma prawo do jednego nałogu. Sam, oficjalnie przyznaje się tylko do jednego – do trikoholizmu. Jego palce należą rzekomo do jednych z najsprawniejszych w Polsce.
  Karty ma zawsze przy sobie zawsze. Gdziekolwiek się znajdzie, po kilku minutach – po prostu musi pokazać trick i zauroczyć publikę.

  Michał „Shao” Szałucho – facebook.com/shao.buugeng.manipulations/

  Shao – artysta o trzech twarzach, zabiera widza w świat niesamowitej iluzji optycznej. W jego pokazach czuć klimat grozy przyprawiający o ciarki. Pierwsze kroki na scenie stawiał 15 lat temu. Od tego czasu zdążył być zdobywcą nagród w wielu konkursach, a także finalistą programu „Mam Talent”. Teraz występuje w Polsce i za granicą, z grupą artystyczną MultiVisual.

  Wstęp wolny. TYLKO DLA DOROSŁYCH. BEZ REZERWACJI MIEJSC.
  Ilość miejsc ograniczona przestrzenią Worka i bezpieczeństwem Gości.
  W lokalu Worek Kości obowiązuje zakaz wnoszenia własnych napojów i jedzenia.

  Prosimy o nienagrywanie całości wydarzenia (audio i video) i nieudostępnianie streamingów z odbywającego się u nas show.
  Prosimy o wzajemny szacunek.

  Leave a Reply

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj