Współpraca

Patronaty imprez – organizujesz imprezę skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w promocji

Informacja o Twoich Warsztatach na łamach kuglarstwa. Prowadzisz warsztaty związane z kuglarstwem i chcesz je zareklamować? Nic prostrzego. Mamy narzędzia, które ułatwią Ci dotarcie do zainteresowanych. Na początek polecamy zapoznać się z działem kalendarz….

Dystrybucja – oferta hurtowa. Posiadamy własną markę oraz jesteśmy dystrybutorem czołowych marek europejskich. Zainteresowane sklepy działem zabawek i rekwizytów sztuk zręcznośiowych zapraszamy do współpracy

Stoisko z kuglarskimi rekwizytami na Twojej imprezie. Chętnie pojawimy się z naszym stoiskiem na imprezach, w których temat kuglarstwa jest dominujący a frekwencja jest powyżej 400 osób. Daj nam znać jak najwcześniej, bo w sezonie mamy bardzo dużo do roboty i nasze możliwości są ograniczone.

Pokazy. od występu do kotleta po galowe numery wysokiej klasy artystów. Mamy mnóstwo znajomych, przyjaciół o nieprzeciętnych umiejętnościach. Znamy się z niektórymi już od samych początków w 2001 roku, kiedy powstawała idea portalu. Jesteśmy w stanie dopasować skład i atrakcje do większości aranżacji. Nie jesteśmy jednak agencją eventową i nie pobieramy prowizji za pośrednictwo. Nasza praca opiera się na ideii kuglarze dla kuglarzy.

Warsztaty kuglarskie. Mamy bogatą ofertę warsztatów koordynacyjnych, edykacyjnych z pedagogiki cyrkowej, żonglowania, balansu, akrobatyki, maka-up, modelingu balonów czy fireshow. Programy nakierowane na najmłodszych od 5 lat, młodzież osoby dorosłe a także seniorów. Warsztaty z pedagogiki cyrku, fitness dla umysłu, szkoleń managerskich, alzheimer, dysleksja itd. Robisz/ prowadzisz warsztaty i chcesz się zareklamować. Mamy dla Ciebie narzędzia i kilka pomysłów. Odezwij się.

Zostań Autorem kuglarstwa. Zyskaj prestiż, bądź rozpoznawalny /na oraz reklamuj swoją działalność na łamach największego w polsce portalu tematycznego o sztukach zręcznościowych. Twoja wiedza, Twoim wizerunkiem w internecie

Praktyki zawodowe – oferujemy odbycie u nas praktyk zawodowych. Nasza oferta jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o czas, miejsce i zakresy wykonywanych praktyk. Nie zmuszamy do wykonywania bezsensownych czy nudnych czynności nie związanych z Twoim kierunkiem strudiów. Bardzo chętnie usłyszymy Twój pomysł na to, co możesz albo lubisz robić. Stawiamy na dużą swobodę w doborze pracy. Jeśli potrzebujesz odbycia praktyk lecz nie masz pomysłu co robić odezwij się do nas. Ustalimy coś wspólnie

Praca dyplomowa – Oferujemy repozytorium dokumentów do Twojej dyspozycji. Materiały zbierane od lat, czasem widoczne w sieci a czasem zupełnie ukryte. W zamiań oczekujemy, że podzielisz się swoją pracą i wzbogacisz nasze repozytorium o dodatkowy dokument.

Program partnerski. Zarabiaj reklamując Twoją ulubioną stronę. Umieść specjalny link na swojej stronie i otrzymuj prowizję od zakupów jakie będą realizowane przez niego. Jak to działa. Zapisujemy informacje o każdej osobie która dostanie się do nas przez stronę partnera. Jeśli taka osoba zarejestruje się i zrobi u nas zakupy Ty otrzymasz prowizje od tych zakupów ale to nie koniec. Każde następne zakupy będą także premiowane prowizją dla Ciebie. Rejestracja i zakup nie musi być zrobiony bezpośrenio po przejściu przez link partnerski. Każde kliknięcie pamiętamy przez 3 miesiące a potem już klient ma na stałe przypisanego partnera.

Wynalazcy i majsterkowicze. Masz pomysł na ciekawy sprzęt kuglarski albo już masz coś takiego i szukasz rynku zbytu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie rozwinelibyśmy się gdyby nie współpraca z wieloma młodymi i pomysłowymi osobami. Liczą się pomysły na usprawnienia działania czy konstrukcji sprzętów a także zupełnie nowe, czasami odjechane pomysły. Chętnie też usłyszymy od Ciebie jak oceniasz nasze produkty i czy spełniają one Twoje oczekiwania.

Sponsoring – masz nietuzinkowy pomysł odezwij się. Chętnie zaangażujemy się w coś szalonego. Nie mniej nie wchodzimy we wszystkie tematy i licz się także z odmową z naszej strony.

Dodaj kalendarz wydarzeń kuglarskich na swoją stronę – prosta konfiguracja a maksimów wyników

Umieść wieści z naszego forum na swojej stronie. Ożyw stronę swojej grupy kuglarskim kanałem informacyjnym i bądźcie na bieżąco.

Lubimy się

Masz pomysł co można by jeszcze zrobić pisz…