Profesjonalna klaunada i animacja

Opublikowano:

Nawet przy tak prostej rzeczy jak nos klauna, jakość ma znaczenie. Nie każdy taką zasadę uznaje, ale profesjonaliści dobrze ją rozumieją. Wygoda i wytrzymałość mają wpływ na owoce naszej pracy. Tak jak rozmiar chust do żonglowania jest ważny dla uczących się dzieci.

nosy klaun
nosy klaun silikonowe

Silikonowy Nos clowna
Wysokiej jakości nos klauna dla wymagających. Miękki, wytrzymały i dobrze trzyma się nosa. Mocowany na gumce ze względu na wygodę noszenia i pewne trzymanie. Posiada duże, ale dyskretne dziurki na nozdrza przez co można w nim swobodnie oddychać. Anatomiczne wycięcie wpływa na...(Zobacz więcej)

 

 

 

nosy clown gumowe
nosy klaun gumowe

Nos clowna z gumy – Piłka, Kostka i Bąbel
Czerwony nos klauna z mięciutkiej gumy. Wysoka jakość, bardzo duża wygoda. W sam raz dla profesjonalnego animatora/animatorki lub clowna. Dopasowany anatomicznie dla komfortu przy dłuższej pracy. Zakładany na gumkę przez co nie ma problemu z wypadaniem….(Zobacz więcej)

 

żonglowanie chustami
chusty do żonglowania

 

 

Zestaw 3 chust do żonglowania 40 cm
Zestaw 3 chustek do żonglowania w kształcie kwadratu o boku 40 cm na 40 cm. Idealne dla najmłodszych jako wstęp do zabaw i żonglowania. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych.
…(Zobacz więcej)

Podobne wpisy