sie
3
sob.
‚Ale Cyrk’ – Rodzinny Piknik @ Wadowice, bulwary nad rzeką Skawą
sie 3 – sie 4 całodniowy

ale_cyrk2Już w najbliższą niedzielę (4 sierpnia 2012) na bulwarach nad rzeką Skawą (Wenecja) już po raz drugi odbędzie się Piknik Rodzinny „Ale Cyrk!” organizowany przez Stowarzyszenie „Grupa PRÓG” dzięki dofinansowaniu ze strony Gminy Wadowice oraz przy współpracy Wadowickiego Centrum Kultury!

Od godziny 17:00, przez trzy godziny, na bulwarach odbywać się będą liczne działania: warsztaty cyrkowe, gry i zabawy rodzinne, przejażdżki quado-rowerami oraz cyrkowa gra terenowa z nagrodami!

O godzinie 20:15, przy zachodzącym słońcu – relaksacyjny koncertwykonany przez Muzykę Sfer! Koniecznie należy zabrać koc lub wygody leżak, aby móc w pełni delektować się brzmieniami gongów i mis… A tuż po koncercie, o20:45 – kino plenerowe, a w nim fragmenty spektaklu cyrkowego najlepszej trupy cyrkowej na świecie…

Na zakończenie wydarzenia, o 21:45, rewelacyjny spektakl FireShow w wykonaniu czeskiej grupyPa-Li-Tchi!

cze
13
sob.
SWINGING POLE & AERIAL HOOP DAY @ Aerial Dance Studio
cze 13 całodniowy
SWINGING POLE & AERIAL HOOP DAY @ Aerial Dance Studio

SWINGING POLE & AERIAL HOOP DAY to odpowiedź na popularność warsztatów swinging pole podczas Aerial Weekendu i pytania o warsztaty dla osób spoza Warszawy. Oferujemy zajęcia dla osób początkujących, zaawansowanych, oraz MASTERCLASS dla tych, którzy wciąż są nienasyceni i chcą umieć jeszcze więcej.

ZAPISY:

https://clients.mindbodyonline.com/classic/ws?studioid=222083&stype=-8&sTG=32&sVT=25&sView=day&date=06%2F13%2F15&sSU=true

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

http://www.aerialdancestudio.pl/08-faq.html#mindbody

CENNIK:

Wpłat należy dokonywać na konto:
Magdalena Sztencel ul. Korsaka 6/90, 03-744 Warszawa,

BZWBK 53 1090 1043 0000 0001 0755 3206,

z dopiskiem w tytule wpłaty „imię i nazwisko, nazwa i godzina zajęć”

WEJŚCIÓWKA NA CAŁY DZIEŃ (8,5h zajęć): 200 PLN

UWAGA:
Tylko wejściówka na cały dzień uprawnia do wejścia na zajęcia Aerial Body Conditioning (przygotowanie do treningu w powietrzu), Stretching (rozciąganie po treningu) i wszystkie godziny Free Trainingu (bez instruktora) – razem aż 8,5h zajęć.

Aerial Hoop Masterclass: 80 PLN / 2h

Swinging Pole: 70 PLN / 1,5h

Trapez // Aerial hoop: 60 PLN 1,5h

Przy zakupie dwóch warsztatów możesz skorzystać z FREE TRAININGU pomiędzy nimi, czyli ćwiczeń na dostępnym sprzęcie (aerial hoop, trapez i swinging pole) bez instruktora.

Wpłat należy dokonywać na konto:
Magdalena Sztencel ul. Korsaka 6/90, 03-744 Warszawa,

BZWBK 53 1090 1043 0000 0001 0755 3206,

z dopiskiem w tytule wpłaty „imię i nazwisko, nazwa i godzina zajęć”

GRAFIK:
http://oi59.tinypic.com/ftm0yg.jpg

Instruktorzy:
http://oi59.tinypic.com/2s6oqde.jpg

cze
20
sob.
IV edycja festiwalu artystów ulicznych i precyzji @ Radom
cze 20 – cze 21 całodniowy

Już 20-21 czerwca na Deptaku Żeromskiego zagoszczą ponownie artyści uliczni z całej Polski. W godzinach 17.00- 21.00 mamy szansę spotkać się z nimi i obejrzeć niesamowite występy. Bądźmy częścią tego wydarzenia i zapraszajmy znajomych!IV edycja festiwalu artystów ulicznych i precyzji

gru
14
pon.
Warsztaty Cyrkulacje 2015 @ Centrum Kultury w Lublinie
gru 14 – gru 18 całodniowy

Cyrkulacje Konkurs Etiud Nowocyrkowych
Cyrkulacje – Ogólnopolski Konkurs Etiud Nowocyrkowych organizowany przez Fundację Sztukmistrze to niezwykłe, jedyne w skali kraju wydarzenie, podczas którego wybrana zostanie najlepsza polska etiuda nowego cyrku w roku 2015. Spośród wszystkich kandydatów międzynarodowe jury wybrało 13 prezentacji, które zostały zakwalifikowane do gali finałowej konkursu. W finale jury wybierze trzy najlepsze etiudy, które otrzymają nagrody finansowe.

Oto nasi tegoroczni finaliści:

Akrobatyczny Teatr Tańca MIRA – ART,

Sebastian Frodyma,

Paweł Walczewski,

Artur Perskawiec i Mateusz Kownacki,

Matylda Górska,

Łukasz Witkowski,

Paweł Kułaga i Iwona Drzymała,

Magdalena Kisiała i Kamil Witkowski,

Krzysztof Riewold,

Mateusz Kownacki,

Dariusz Nowacki,

Emilia Pieśkiewicz,

Marcin Borkowski, Tomasz Kawecki i Kamila Szymańska.

GRATULUJEMY!!!

Próby i warsztaty odbędą się w dniach 14-18 grudnia, zaś pokazy finałowe 19 grudnia (godz. 17.00 i 20.00) oraz 20 grudnia (godz. 18.00) w Centrum Kultury w Lublinie.

Na spektakle obowiązują bezpłatne wejściówki – do odebrania w kasie CK od 14.12

gru
16
śr.
Lublin Ognia – Sylwester 2015 @ Lublin
gru 16@17:00

Lublin Ognia - Sylwester 2015Wspólne witanie Nowego Roku na Placu Litewskim stało się dla wielu lublinian niemal obowiązkowym punktem Sylwestra. Co roku kilka tysięcy osób zbiera się w centrum miasta, aby życzyć sobie pomyślności. Centrum Kultury w Lublinie zadba, by ta noc przebiegła w atmosferze szampańskiej zabawy, a powitanie Nowego Roku było niezwykłym i niezapomnianym przeżyciem.

LUBLIN OGNIA! – WIDOWISKO SYLWESTROWO-NOWOROCZNE / Plac Litewski

„Lublin Ognia!” to niepowtarzalne widowisko, które powstało specjalnie z myślą o powitaniu Nowego Roku. Na trzech scenach zobaczymy niezwykłe show z wykorzystaniem ognia, laserów, pirotechniki scenicznej i najnowocześniejszych rekwizytów multimedialnych. Wystąpi blisko 100 najlepszych tancerzy ognia i artystów światła z całej Polski. Pokaz będzie łączył w sobie sztukę współczesnego cyrku, iluzji, żonglerki i tańca. Plac Litewski przemieni się na tę noc w przestrzeń pełną wyjątkowych iluminacji, świateł i barw.

„Lublin Ognia!” to show oparty na doświadczeniu najlepszych i najbardziej widowiskowych wydarzeń życia kulturalnego naszego miasta, a także ogromnym potencjale jego środowisk artystycznych. Do współtworzenia imprezy zaprosiliśmy przedstawicieli niemal wszystkich dziedzin sztuki – od wizualnych, cyrkowych, przez muzyczne, aż po teatralne. Współpracujemy z Fundacją Sztukmistrze, znaną w Lublinie z kreacji licznych wydarzeń rozwijających sztukę Nowego Cyrku, m.in. Nocy Ognia, Variete czy Cyrkulacji. Jarosław Koziara na Placu Litewskim stworzy magiczną przestrzeń nawiązującą do symboliki ognia, zaś DJ Papa Zura wraz z zespołem Sambasim zadba, by wejście w Nowy Rok miało dynamikę oraz muzyczną moc niezwykłego rytuału i nieokiełznanej zabawy.

Podczas widowiska wystąpią m.in.:

MultiVisual – finaliści 5. edycji programu „Mam Talent!”. Tworzą pokazy łączące w sobie sztukę cyrku współczesnego i iluzji z wykorzystaniem najnowocześniejszych rekwizytów multimedialnych.

Spin Me – poznańska grupa tworząca pokazy łączące elementy fireshow oraz technologii LED. Występują w programowalnych, świecących kostiumach.

Flagrantis – jeden z najbardziej oryginalnych składów ogniowych w Polsce. Zwycięzca wielu konkursów i przeglądów grup ogniowych. Ich znakiem charakterystycznym są nietuzinkowe kostiumy i liczne elementy choreografii tanecznych.

Antares – jedna z najdłużej działających w Polsce grup tańca z ogniem. Wykonują pokazy z użyciem elementów ekwilibrystyki, żonglerki i choreografii tańca. Wykorzystują płonące rekwizyty charakterystyczne dla fireshow, czyli: POI, kije, liny, wachlarze, ale także te nietypowe: parasolki, płonące konstrukcje, lalki.

Jerzy „Solo” Kozłowski – jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich żonglerów. Specjalizuje się w solowych pokazach fireshow z wykorzystaniem różnego rodzaju kijów oraz unikatowych rekwizytów żonglerskich.

Synergy Art – tancerze ognia, którzy wykorzystują w swoich pokazach oryginalne elementy pirotechniki scenicznej.

Fundacja Sztukmistrze – została powołana, by reprezentować lubelską grupę żonglerską Sztukmistrze oraz wspierać rozwój sztuki nowego cyrku. Fundacja jest organizatorem lubelskiego Carnavalu Sztuk-Mistrzów, a w 2012 r. koordynowała 35. Europejską Konwencję Żonglerską, będącą największym na świecie i najbardziej prestiżowym wydarzeniem środowiska żonglerów amatorów-hobbystów, artystów nowego cyrku i artystów ulicy.

Papa Zura – muzyk, DJ i kolekcjoner płyt winylowych z Lublina. Gra głównie klasykę czarnej muzyki: funk, soul, disco, acid jazz, wczesny rap, reggae (w tym wiele rzadkich, mało znanych nagrań), ale też najciekawsze nowe produkcje (np. broken beatowe), muzykę z Brazylii, Afryki, a także perełki z archiwum polskiej muzyki.

Sambasim – zespół perkusyjny z Lublina. W repertuarze grupy znaleźć można zarówno tradycyjne rytmy afro brazylijskie wywodzące się z północy kraju (afoxé, congo, côco), sambę uliczną (batucada), postrzeganą jako wizytówka Brazylii, jak i współczesne rytmy (drum&bass, charme czy samba-funk). Sambasim to potężny przekaźnik siły płynącej z rytmu.

Jarosław Koziara – performer, artysta plastyk, zajmuje się wieloma dziedzinami sztuk wizualnych. Stworzył kilkadziesiąt scenografii teatralnych, także dla widowisk oraz wydarzeń plenerowych i telewizyjnych (np. Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy).

Za wykonanie pokazu sztucznych ogni odpowiada firma Efekt Chełm.

BAWIMISIE! – BAWISKO SYLWESTROWE / Centrum Kultury w Lublinie

BawiMiSie! to propozycja dla całych rodzin, które w ten szczególny wieczór chciałyby wraz ze swoimi dziećmi (2-12 lat) spędzić czas na atrakcyjnej i bezpiecznej zabawie sylwestrowej pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Podczas sylwestrowego balu przebierańców budynek Centrum Kultury w Lublinie przemieni się w dżunglę pełną wesołych zwierząt. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły przygotować swoje własne, niepowtarzalne przebrania zwierzątek pod okiem El Bruzdy – projektantki kostiumów teatralnych. Wieczór przepełniony będzie tańcem, iluzją i śpiewem. Wodzirejem balu będzie Pan Ząbek, znany z niezwykłej umiejętności do przenoszenia swych widzów do świata magii. Nie zabraknie też specjalnych pokazów sztucznych ogni.

W programie m.in.:

TworzyMiSie – warsztaty kostiumowe.
Zachęcamy do samodzielnego przygotowania strojów balowych. Obowiązującym motywem będą zwierzaki pod każdą postacią: realne, mityczne, fantastyczne. Dzieci wraz z rodzicami będą mogli przygotować swoje własne, niepowtarzalne przebrania w domu lub pod okiem El Bruzdy – projektantki kostiumów teatralnych i scenografki. Artystka zaprasza na warsztaty 30 i 31 grudnia od godz. 16.00 (zapisy: [email protected]).

WidziMiSie – maraton filmów krótkometrażowych.
W programie m.in. blok poświęcony animacji lubelskiej, tworzonej przez dzieci lub dla dzieci.

NuciMiSie – karaoke dla dzieci.
W ramach balu przebierańców Sylwia Lasok zaprosi dzieci i rodziców do wspólnego muzykowania.

BawiMiSie – przestrzenie do zabaw dla najmłodszych inspirowane zabawami pierwotnymi.
Umożliwimy dzieciom (2-5 lat) zabawę w bezpiecznych warunkach, z dostosowanym do ich percepcji nagłośnieniem i oświetleniem. Prowadzący Jan Tuźnik zaproponuje małym uczestnikom tańce, gry i zabawy.

MarzyMiSie – plastyczna ściana marzeń na 2016 rok.
Dodatkowo pojawi się sala zabaw interaktywnych dla dzieci i rodziców – przestrzeń wypełniona poduszkami i przystosowana do aktywności fizycznej. Kilku lubelskich restauratorów zaproponuje także uczestnikom zdrowe przekąski i napoje.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy BawiMiSie do pobrania na stroniehttp://ck.lublin.pl/pl/wydarzenia/bawimisie-bawisko-sylwestrowe/
Liczba miejsc ograniczona.
Program BawiMiSie powstał we współpracy Pracowni Sztuczka i Fundacji Podushkowiec.

PROGRAM:
17.00 – 22.00 – Bawisko Sylwestrowe „BawiMiSie!” / Centrum Kultury w Lublinie / ul. Peowiaków 12
22.00 – 01.00 – Widowisko Sylwestrowo-Noworoczne „Lublin Ognia!” / Plac Litewski
* od godz. 20.00 do wspólnej zabawy rozgrzewać będą: Papa Zura & Sambasim

Zapraszamy

gru
19
sob.
Cyrkulacje – @ Centrum Kultury w Lublinie
gru 19@17:00 – gru 20@18:00

Cyrkulacje Konkurs Etiud NowocyrkowychCyrkulacje – Ogólnopolski Konkurs Etiud Nowocyrkowych organizowany przez Fundację Sztukmistrze to niezwykłe, jedyne w skali kraju wydarzenie, podczas którego wybrana zostanie najlepsza polska etiuda nowego cyrku w roku 2015. Spośród wszystkich kandydatów międzynarodowe jury wybrało 13 prezentacji, które zostały zakwalifikowane do gali finałowej konkursu. W finale jury wybierze trzy najlepsze etiudy, które otrzymają nagrody finansowe.

Oto nasi tegoroczni finaliści:

Finaliści

Akrobatyczny Teatr Tańca MIRA – ART,

Sebastian Frodyma,

Paweł Walczewski,

Artur Perskawiec i Mateusz Kownacki,

Matylda Górska,

Łukasz Witkowski,

Paweł Kułaga i Iwona Drzymała,

Magdalena Kisiała i Kamil Witkowski,

Krzysztof Riewold,

Mateusz Kownacki,

Dariusz Nowacki,

Emilia Pieśkiewicz,

Marcin Borkowski, Tomasz Kawecki i Kamila Szymańska.

GRATULUJEMY!!!

Próby i warsztaty odbędą się w dniach 14-18 grudnia, zaś pokazy finałowe 19 grudnia  (godz. 17.00 i 20.00) oraz 20 grudnia (godz. 18.00) w Centrum Kultury w Lublinie.

Na spektakle obowiązują wejściówki.

kwi
12
czw.
Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Cyrkowych Borzęciczki @ Borzęciczki
kwi 12 całodniowy

Pierwszy Międzynarodowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Cyrkowych Borzęciczki.

Zapraszam do pokazania swoich umiejętności indywidualnie bądź w zespole. Zapewniamy ciepły posiłek oraz napoje. Razem rozpropagujmy sztukę cyrkową wśród dzieci i młodzieży! Dla zainteresowanych regulamin oraz przebieg imprezy prześlę w wiadomości prywatnej. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

cze
15
pt.
Cyrkopole @ Psie Pole, Wrocław
cze 15 – cze 17 całodniowy

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy Cyrkopole 2018

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE ponownie zmieni wrocławską dzielnicę Psie Pole – Zawidawie w arenę cyrkowych pokazów i widowisk ulicznych. Po entuzjastycznie przyjętej pierwszej edycji festiwalu, powracamy z cyrkową rewolucją, włączając się tym samym w huczne obchody Święta Wrocławia. Przez trzy dni razem z mieszkańcami Psiego Pola będziemy przyglądać się spektaklom plenerowym, podziwiać wyczyny żonglerów, pokazy slacklinerów, widowiskowe fireshow i przemaszerujemy razem w barwnej paradzie. Bądźcie z nami. Wyjdźcie na ulice i podwórka!

Wkrótce ujawnimy, co przygotowaliśmy w tym roku i podzielimy się z Wami szczegółowym planem wydarzeń.

Festiwal stanowi kulminację i podsumowanie całorocznej działalności Centrum Nowego Cyrku w CBK FAMA, która wspólnie z Kolektywem Kejos popularyzuje cyrk jako interdyscyplinarną formę sztuki.

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE to kulminacja całorocznej działalności Centrum Nowego Cyrku w CBK FAMA i wydarzenie włączające mieszkańców Psiego Pola w obchody Święta Wrocławia. Celem festiwalu jest integracja środowiska lokalnego i artystów korzystających z rezydencjalnych możliwości CBK FAMA oraz przybliżenie Wrocławianom najciekawszych polskich i zagranicznych widowisk ulicznych i nowocyrkowych. Wydarzenie ma charakter plenerowy i jego zadaniem jest ożywić kulturalnie zarówno zrewitalizowaną cześć Rynku Psiego Pola, jak i wejść w lokalne podwórka.
Podczas trzydniowego plenerowego festiwalu zostaną zaprezentowane rozmaite formy cyrkowych aktywności. Na wydarzenie złożą się parada, pokazy uliczne, spektakle plenerowe, Miasteczko Cyrkowe z szeregiem animacji i warsztatów dla dzieci i młodzieży oraz scenograficzne instalacje świetlne i animacyjne konstrukcje. Podczas festiwalu zaprezentują się zarówno profesjonaliści, jak i młodzi uczniowie naszych laboratoriów na co dzień uczęszczający na autorskie warsztaty ruchowo-muzyczne prowadzone w CBK FAMA.

lip
10
wt.
Slot Art Festival @ Lubiąż klasztor Cystersów
lip 10 – lip 15 całodniowy
slot art festival 2018
slot art festival 2018

Sztuka życia
Slot Art Festival to jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce, to pięć dni wypełnionych dziesiątkami warsztatów, koncertów, imprez, projekcji filmowych i wykładów. To również coś daleko więcej – pięć dni wyjętych spod ogólnych praw wyścigu szczurów, walki i pośpiechu.

Od ponad 10-ciu lat kolorowa festiwalowa wioska rozkwita w niezwykłym miejscu – w murach barokowego, pocysterskiego zespołu klasztornego w Lubiążu na Dolnym Śląsku. Rozłożyste drzewa, chłodne, porośnięte bluszczem mury, tajemnicze zaułki i sklepienia katedry nadają ponadczasowy wymiar jak najbardziej współczesnej sztuce.

Slot Art Festival to pieć dni rozrywki na wysokim poziomie, a także brama do nowych możliwości, przyjaźni i kontaktów. Festiwal, po którym zostaną Ci nie tylko wspomnienia, ale także marzenia i świeża energia do działania.

WIĘCEJ O SLOCIE:

Jak długo trwa Slot Art Festival?
Festiwal trwa pięć nocy i cztery dni. Bramę festiwalu otwieramy 10 lipca (wtorek) rano. Program festiwalu rusza wieczorem – o godzinie 20:00 oficjalnie otwieramy Slot Art Festival koncertem na dużej scenie. Następnie bawimy się przez cztery kolejne dni – do soboty 8 lipca. Ostatnie imprezy kończą się w niedzielę rano, a po południu zamykamy pole namiotowe.

Jak wygląda dzień na Slot Art Festival?
Przez cztery pełne dni festiwalu (10-14 lipca) możesz uczestniczyć w szeregu wydarzeń:
Codziennie odbywają się trzy tury warsztatów i wykładów, a także spotkania z gośćmi specjalnymi festiwalu (godz. 11:00, 13:00, 15:00). Codziennie możesz uczestniczyć nawet w trzech warsztatach lub wykładach. Możesz wybrać swój ulubiony warsztat i uczestniczyć w nim przez cztery dni (opcja dla wnikliwych), lub codziennie próbować czegoś nowego (opcja dla ciekawych).

Popołudnia i wieczory pełne są wydarzeń muzycznych:
Od 20:00 do północy gra duża scena prezentująca największe gwiazdy festiwalu;
O 17:30 rusza mała scena (konkursowa), gdzie prezentują się młode zespoły;
Na miłośników muzyki klubowej czekają dwa parkiety (od 22:00), zwolennicy muzyki zaangażowanej uczestniczą w koncertach na scenie HC/Punk (od 21:00).
Po północy możesz wybrać się się do katedry, by rozmarzyć się przy klimatycznych koncertach na scenie doświadczalnej, posłuchać akustycznego grania na scenie unplugged, lub pobujać się do białego rana w reggae tencie.
Slot Art Festival to także bogata oferta kinowa: o 18:00 prezentujemy ważne filmy dokumentalne, a o 0:30 możesz zobaczyć ambitne fabuły.

Czy to wszystko?
Na festiwalu prezentują się rozmaite organizacje pozarządowe, dostępnych jest 9 kafejek, Namiot Wschodni snujący orientalne opowieści, Skimboard dla chcących się ochłodzić w upalne dni, wystawy, przedszkole dla najmłodszych uczestników festiwalu.

sie
10
pt.
V OFCA @ Oleśnica, Rynek
sie 10 – sie 12 całodniowy

V Oleśnicki Festiwal – Cyrkowo Artystyczny zaprasza.

Znamy już termin. Więcej informacji już wkrótce.

V OFCA 2018
V OFCA 2018
wrz
1
sob.
Dolnośląski Festiwal Ognia @ Wałbrzych
wrz 1 – wrz 2 całodniowy

Festiwal Ognia w Wałbrzychu

Ruszamy już z informacją o trzeciej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Ognia, szczegóły jeszcze dogrywamy, ale zapowiadamy się już z terminem 1-2 września.
Pewniakiem jest termin i konkurs dla grup i solistów – przewidywana nagroda pieniężna. Zapewniamy nocleg i wyżywienie. Miejsce to stadion sportowy ( troszkę inny punkt niż w zeszłym roku, będzie Wam wygodniej . Przewidujemy warsztaty, ale szczegóły, regulamin i inne info już wkrótce. Pamiętajcie o Wałbrzychu we wrześniu <3

paź
11
pt.
Warsztat Akrobatyki Powietrznej @ Centrum Nowego Cyrku
paź 11 – paź 13 całodniowy
Warsztat Akrobatyki Powietrznej @ Centrum Nowego Cyrku  |  |  |

Intensywne warsztaty mistrzowskie z akrobatyki powietrznej z Lindą Sander obejmują 14 godzin pracy w 3 dni.

Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą nieodzowne narzędzia pracy artystycznej w dziedzinach związanych z akrobatyką i tańcem w powietrzu (tzw. aerialami).

LINDA SANDER – niemiecka artystka i instruktorka poprowadzi warsztaty masterclass na statycznym trapezie, kole akrobatycznym i chuście wertykalnej (tissue) lub linie pionowej. Uczestnicy będą mogli udoskonalić znane już techniki lub nauczyć się nowych, korzystając z różnych sprzętów akrobatycznych. Warsztat składać się będzie również z ćwiczeń siłowych i rozciągających oraz przygotowujących i mobilizujących ciało. Uczestnicy nauczą się zdrowych nawyków pracy z ciałem, by móc uprawiać swoją pasję długoterminowo.

Master-classy adresowane są do osób o wszystkich poziomach zaawansowania, wymagana jest jednak sprawność ruchowa i zdrowie.