Toruńska 59
Bydgoszcz
Polska

Czołem!
Majówka zbliża się wielkimi krokami, trzeba więc potrenować przed „Slackline Games – Bydgoszcz 2016”. Ich głównym punktem programu będą oczywiście „III Mistrzostwa Świata w Przechodzeniu przez Rzekę” (szczegóły wkrótce). Jednak już teraz zapraszamy Was wszystkich na wielką rozgrzewkę do Bydgoszczy, w dniach 18-20 marca br. organizujemy BYDGOSZCZ SLACKLINE MEETING, na którym nie może Was zabraknąć.
Do dyspozycji mamy najpiękniejszą halę sportową w mieście – Artego Arenę, gdzie od kilku miesięcy regularnie organizujemy otwarte treningi slackline!
Na miejscu będą na Was czekać midline’y (15-50m długości, 8m wysokości), trickline, taśmy dla początkujących, rodeoline, slackrack’i.
Spać będziemy w hali, w samym sercu slackowego miasteczka :). Możliwe, że zbolałe ciało ułożycie do snu na polowych łóżkach.
Do dyspozycji będziemy mieli sanitariaty, prysznice, catering (jak to u nas – dużo kanapek, herbata, kawa i woda) i naprawdę sporo wolnej przestrzeni. Ograniczać nas będą jedynie środki bezpieczeństwa, poszanowanie dóbr materialnych i moralnych oraz wyobraźnia, której nam nie brakuje 🙂
PARTNEREM WYDARZENIA są Szkoły Sokrates Start Menadżer
PROGRAM
– 18.03.2016 Piątek
od 19. Rejestrujemy, motamy, bawimy się i śpimy/nie śpimy.
– 19.03.2016 Sobota
9-10.15 Śniadanie (ustępujemy na ten czas parkiet koszykarkom)
10-16 Ciśniemy midline, trickline, rodeo.
16-18 Speedline
18-20 Trickline jam
21- … Movie night
– 20.03.2016 Niedziela
9-10 Śniadanie
10-14 Warsztaty i pokazy dla wszystkich zainteresowanych ludzi z Bydgoszczy i reszty Świata 😉
14-22 Midline
REJESTRACJA NA BYDGOSZCZ SLACKLINE MEETING JEST OBOWIĄZKOWA!
Jak to zrobić?
1. Wysyłasz e-maila na adres slack@herold.com.pl , w e-mailu piszesz:
w tytule: Slackline Bydgoszcz Meeting
w treści wiadomości: imię i nazwisko, wiek, miasto, datę przyjazdu i wyjazdu
2. Robisz przelew do dnia 15 marca (liczy się data wpłynięcia środków) na konto nr 58 1140 2017 0000 4402 1242 7342
W tytule przelewu wpisujesz imię i nazwisko.
3. Pakujesz walizki!
KOSZT
50 zł – rejestracja e-mailowa do 15.03.2016 r
120 zł – rejestracja w Bydgoszczy w dniach BSM (bez względu na długość pobytu)
W cenie: dostęp do wszystkich taśm, nocleg, szama, sanitariaty, prysznice.
Partner Bydgoszcz Slackline Meeting: SZKOŁY SOKRATES START MENADŻER
Organizator: Biuro Promocji HEROLD oraz SLACKLINE BYDGOSZCZ
Kontakt:
facebook: https://www.facebook.com/majowkawbydgoszczy/
e-mail: slack@herold.com.pl
w ostateczności tel.: Przemek 793149470, Krzychu 692409393, Maciek 509340900
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE EKIPY SLACKLINEOWE! WPADAJCIE TŁUMNIE!
Slack On! – Widzimy się w Bydgoszczy 🙂