mar
27
pt.
IV Artystyczne Oblężenie Nidzickiego Zamku @ Zamek, Nidzica
mar 27 – mar 29 całodniowy

artystyczne oblezenie zamku w nidzicyOgólnopolski festiwal sztuk cyrkowych

Do 4 razy Sztuka

WSTĘP:

Do czterech razy sztuka 🙂 Sam nie mogę uwierzyć że to już 4ta edycja naszego mini-festiwalu artystycznego. Organizatorami wydarzenia są standardowo Grupa Artystyczna SIGNUM oraz Nidzicki Ośrodek Kultury. Zasady gry w porównaniu do lat ubiegłych niewiele się zmieniają. Ośrodek kultury udostępnia nam nieograniczony czasowo dostęp do sal zamkowych – jest to dla nas miejsce na wspólny trening i integracje. W ramach rewanżu spoczywa na nas odpowiedzialność przygotowania i wystawienia małej gali artystycznej oraz małego fireshow. Czas pokazał że to niewygórowane i uczciwe wymagania.

Tworzymy luźny mini-festiwal, na który wstęp tej pory był możliwy jedynie na zaproszenie organizatorów. Ze względu na lokalizację i przestrzeń festiwalu ilość miejsc na naszej imprezie jest ograniczona.

Jeżeli macie propozycję kogo możemy jeszcze zaprosić do wspólnej zabawy to piszcie na priv.

Umożliwiamy uczestnikom przyjazd juz w czwartek. Jednak oficjalne otwarcie festiwalu przypada na piątek.

KONKRETY:
termin: 27-29.03.2015
miejsce na festiwal: XIV w. zamek krzyżacki w Nidzicy (sala rycerska + mała sala)
miejsce na gale: sala starego kina
miejsce na fireshow: dziedziniec zamkowy
wpisowe: symboliczne na poczet koniecznych wydatków (szczegóły wkrótce)
założenia: ćwiczyć, podnosić poziom, miło spędzić czas

HARMONOGRAM IMPREZY:
CZWARTEK (dla chętnych)
16:00 – logowanie na zamku
17:00 – rozpoczęcie Otwartych Spotkaniach Kuglarskich
19:30 – zakończenie Otwartych Spotkaniach Kuglarskich
20:00 – projekcja filmów o tematyce kuglarsko/cyrkowo/żonglerskiej
23:00 – trening do upadłego
PIĄTEK
14:00 – otwarcie recepcji festiwalu (jak ktoś przyjedzie wcześniej to telefon)
21:00 – oficjalne otwarcie festiwalu – kółeczko integracyjne
22:00 – trening do upadłego
SOBOTA
9:00 – budzimy się i ćwiczymy
10:00 – wspólna rozgrzewka
11:00 – wyjazd busem na gale (artyści)
12:00 – gala artystyczna w starym “Kinie Wenus”
13:30 – zakończenie gali i powrót busem na zamek (artyści)
14:00 – czas na obiad
15:00 – czas na… trening!
19:00 – walka rycerska przed fireshow
19:10 – pokaz fireshow na dziedzińcu zamkowym
19:30 – chwila oddechu po fireshow
20:30 – wspólne grillowanie
22:30 – FOTOGRAFIA FESTIWALOWA
22:45 – część konkursowa
23:30 – RENEGADE
24:00 – trening do upadłego
NIEDZIELA
9:00 – budzimy się i ćwiczymy
14:00 – pakowanie, pożegnanie i wyjazd uczestników
15:00 – sprzątanie (organizatorzy)

MIEJSCE:
Do naszej dyspozycji jest „mała sala” naszego zamku, którą zgodnie z tradycją zaadoptujemy na potrzeby sypialni, kuchni oraz sali kinowej. Do tej pory nie było problemów z miejscem. Najważniejsza jest jednak „sala rycerska” naszego zamku która stanie się naszą salą treningową. Sala jest podzielona na dwie „cześci”: parkiet o wymiarach 9×21 metrów oraz mała scena o wymiarach 7×5 metrów. Wysokość sali dochodzi do 8 metrów (sklepienie krzyżowo-żebrowe). Jeżeli zabraknie nam miejsca to postaram się o dodatkową salę (duża powierzchnia ale niski sufit).

Ze względów logistycznych i w ramach eksperymentu postanowiliśmy przenieść gale artystyczną z zamku na scenę starego kina. Zapewnimy przejazd artystów. To miejsce jest o tyle fajne że jest tam 400 miejsc siedzących (a część pewnie pamięta jak rok temu było ciasno na zamku…). Kilka osób pytało o wymiary sceny: 8m szeroka, 6m głęboka, wysokość sklepienia około 6 metrów

Fireshow odbędzie się na dziedzińcu zamkowym – tak więc blisko i wygodnie.

DOJAZD:
Nidzica nie ma jakiś super połączeń ze światem, jeżeli chodzi o PKP to najłatwiej kierować się na Olsztyn lub Działdowo (z tych miejsc to już łatwo ogarnąć sobie pociąg/autobus do nas). Od dworca (PKP/PKS) w Nidzicy na zamek idzie się cały czas prosto ulicą. Z zaparkowaniem samochodu nie powinien być problem.

OGRANICZENIA:
Tak jak napisałem będziemy się bawić jednak ze względu na charakter, miejsce oraz współorganizatora w postaci ośrodka kultury jestem zmuszony napisać (zresztą nie powinno to nikogo zdziwić) – ogarniamy ROZSĄDNIE temat ALKOHOLU czy PAPIEROSÓW. Nie pisałem nic o innych środkach ale liczę że to akurat jest zrozumiałe… Dyrektor jest uczulony bo raz mieliśmy na imprezie w Nidzicy pajaca (legenda środowiska kuglarskiego), który występ „żonglerski” dla dzieci odprawił z papierosem w gębie… Nie znaczy to że nie można sobie wypić piwka czy dwóch do towarzystwa albo na lepszy sen. Wszystko w granicy rozsądku i żeby nie było tego widać na zewnątrz. MAM NADZIEJE ŻE NIE BĘDZIE Z TYM PROBLEMU.

FINANSE:
Poprzednie edycje festiwalu zostały ciepło odebrane przez Dyrektora naszego ośrodka kultury oraz sponsorów. Możemy liczyć na pewną pulę złotówek na organizacje festiwalu – jednak nie na tyle ile potrzebujemy. Z tego względu wpadliśmy na pomysł symbolicznej opłaty od uczestników – rok temu nie było to problemem i w tym roku będzie tak samo. Więcej informacji wkrótce.

INNE INFORMACJE:
Wszelkie zmiany w tym tekście będą wyszczególnione na górze. Niedługo pojawi się regulamin imprezy. Jeżeli ktoś przyjedzie wcześniej albo będzie musiał odjechać później dajcie znać – nie zostawimy nikogo na lodzie.

DLA TYCH CO NIE WIEDZĄ:
nasz zamek wygląda tak: http://zamki.res.pl/nidzica.htm
sala rycerska wygląda tak: https://www.google.pl/maps/@53.35967,20.428887,3a,85.9y,40.37h,91.06t/data=!3m5!1e1!3m3!1sVNDYOqCdQz8AAAQpfF2kCg!2e0!3e2
sala kinowa wygląda tak: https://www.google.pl/maps/place/Kino+Wenus/@53.357815,20.416464,3a,75y,160.99h,95.35t/data=!3m5!1e1!3m3!1sWSkN0sCfupoAAAGusm6cMg!2e0!3e2!4m2!3m1!1s0x0:0x9aabbc83418f823!6m1!1e1
mapka 1 (piechotą z dworca): http://s23.postimg.org/ltl0nhoaz/mapa1.png
mapka 2 (samochodem z drogi nr 7): http://s29.postimg.org/ioo5m79sn/mapa2.png
poprzednie edycje wyglądały tak: www.nok.nidzica1.beep.pl/polecamy/artystyczne-oblezenie-nidzickiego-zamku
Grupa Artystyczna Signum: www.signum-art.pl

KONTAKT Z ORGANIZATORAMI:
Jarosław Komoszyński
xazipo@gmail.com
510 634 463

Z naszej strony jesteśmy w stanie zapewnić że będzie nie gorzej niż ostatnio, a wszyscy wiemy że na bank będzie wesoło i sympatycznie 🙂 Czekamy na kontakt i odzew z Waszej strony.

mar
28
sob.
Gala ogólnopolskiego festiwalu sztuk cyrkowych @ Kino Wenus - Nidzica
mar 28@12:00 – 13:30

artystyczne oblezenie zamku w nidzicyGala ogólnopolskiego festiwalu sztuk cyrkowych czyli IV Artystycznego Oblężenia Nidzickiego Zamku

 

Kto wystąpi?

Lista ciągle rośnie. Dopisują się Kuglarze / Artyści z całej Polski. Na razie swoje pokazy zapowiedzieli:

  • Sebastian Paroowa Frodyma
  • Łukasz Wójcik
  • Amadeusz Kołak
  • Marcin Hałas
  • Kamil Malecki
  • Sebastian Skorupka

 

mar
29
niedz.
TSKS – Toruń
mar 29 – kwi 2 całodniowy

Torun TSKSToruńskie Spotkania Kultury Studenckiej 2015, największy toruński festiwal kultury studenckiej czas zacząć!!! W tym roku na nasz festiwal zapraszamy grupy fireshow, improwizacji kabaretowej oraz młode kabarety i stand-up’erów. Jeżeli chcecie wystąpić przed toruńską publicznością, pokazać co potraficie i zawalczyć o ciekawe nagrody, nie zwlekajcie!!! Wystarczy wypełnić zgłoszenie i przesłać je na adres tsks2015@umk.p lub listownie na Samorząd Studencki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ul. Gagarina 21/27, 87-100 Toruń. Na zgłoszenia czekamy do 1 marca

Czym są TSKS?
Festiwal Toruńskie Spotkania Kultury Studenckiej to czterodniowy cykl przeglądów, w czasie których toruńska widownia będzie mogła podziwiać twórczość środowisk studenckich z całej Polski. TSKS są jednym z największych festiwali kultury studenckiej odbywającym się w tej części Polski i jednym z największych cyklicznych wydarzeń kulturalnych w Toruniu. Każdego roku przyciągają studentów i nie tylko studentów z całego Torunia, którzy pragną zobaczyć niezwykłe umiejętności uczestników festiwalu.

Tegoroczna, ósma już edycja TSKS, to aż cztery niezwykłe wydarzenia w czterech zupełnie różnych miejscach, cztery szalone wieczory i cztery spotkania ze studencką kulturą. Pośród nich nie zabraknie corocznego przeglądu, znanego i cenionego „Kopytka” – przeglądu młodych kabaretów. Ponadto, w tym roku nastąpi powrót do tradycji pierwszych edycji festiwalu i coś zupełnie nowego.

Na cztery dni kampus akademicki stanie się samym centrum spotkania ze studencką kulturą. Każdy wieczór to inna nowa przygoda, pełna śmiechu, radości, ruchu i kolorów. Daj się porwać zabawie innej niż zawsze. Pozwól sobie na aktywne uczestnictwo, poznaj nasze spojrzenie na kulturę, odpocznij od szarej codzienności i spędź z Nami cztery najlepsze wieczory w tym roku.

W tym roku zapraszamy na:

Przegląd studenckich formacji „FIRESHOW

Przegląd młodych kabaretów „ KOPYTKO”

Przegląd grup improwizacyjnych „IMPRO”

Przegląd studenckich grup tanecznych „ DANCE FLOOR”

cze
13
sob.
SWINGING POLE & AERIAL HOOP DAY @ Aerial Dance Studio
cze 13 całodniowy
SWINGING POLE & AERIAL HOOP DAY @ Aerial Dance Studio

SWINGING POLE & AERIAL HOOP DAY to odpowiedź na popularność warsztatów swinging pole podczas Aerial Weekendu i pytania o warsztaty dla osób spoza Warszawy. Oferujemy zajęcia dla osób początkujących, zaawansowanych, oraz MASTERCLASS dla tych, którzy wciąż są nienasyceni i chcą umieć jeszcze więcej.

ZAPISY:

https://clients.mindbodyonline.com/classic/ws?studioid=222083&stype=-8&sTG=32&sVT=25&sView=day&date=06%2F13%2F15&sSU=true

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

http://www.aerialdancestudio.pl/08-faq.html#mindbody

CENNIK:

Wpłat należy dokonywać na konto:
Magdalena Sztencel ul. Korsaka 6/90, 03-744 Warszawa,

BZWBK 53 1090 1043 0000 0001 0755 3206,

z dopiskiem w tytule wpłaty „imię i nazwisko, nazwa i godzina zajęć”

WEJŚCIÓWKA NA CAŁY DZIEŃ (8,5h zajęć): 200 PLN

UWAGA:
Tylko wejściówka na cały dzień uprawnia do wejścia na zajęcia Aerial Body Conditioning (przygotowanie do treningu w powietrzu), Stretching (rozciąganie po treningu) i wszystkie godziny Free Trainingu (bez instruktora) – razem aż 8,5h zajęć.

Aerial Hoop Masterclass: 80 PLN / 2h

Swinging Pole: 70 PLN / 1,5h

Trapez // Aerial hoop: 60 PLN 1,5h

Przy zakupie dwóch warsztatów możesz skorzystać z FREE TRAININGU pomiędzy nimi, czyli ćwiczeń na dostępnym sprzęcie (aerial hoop, trapez i swinging pole) bez instruktora.

Wpłat należy dokonywać na konto:
Magdalena Sztencel ul. Korsaka 6/90, 03-744 Warszawa,

BZWBK 53 1090 1043 0000 0001 0755 3206,

z dopiskiem w tytule wpłaty „imię i nazwisko, nazwa i godzina zajęć”

GRAFIK:
http://oi59.tinypic.com/ftm0yg.jpg

Instruktorzy:
http://oi59.tinypic.com/2s6oqde.jpg

cze
20
sob.
IV edycja festiwalu artystów ulicznych i precyzji @ Radom
cze 20 – cze 21 całodniowy

Już 20-21 czerwca na Deptaku Żeromskiego zagoszczą ponownie artyści uliczni z całej Polski. W godzinach 17.00- 21.00 mamy szansę spotkać się z nimi i obejrzeć niesamowite występy. Bądźmy częścią tego wydarzenia i zapraszajmy znajomych!IV edycja festiwalu artystów ulicznych i precyzji

gru
14
pon.
Warsztaty Cyrkulacje 2015 @ Centrum Kultury w Lublinie
gru 14 – gru 18 całodniowy

Cyrkulacje Konkurs Etiud Nowocyrkowych
Cyrkulacje – Ogólnopolski Konkurs Etiud Nowocyrkowych organizowany przez Fundację Sztukmistrze to niezwykłe, jedyne w skali kraju wydarzenie, podczas którego wybrana zostanie najlepsza polska etiuda nowego cyrku w roku 2015. Spośród wszystkich kandydatów międzynarodowe jury wybrało 13 prezentacji, które zostały zakwalifikowane do gali finałowej konkursu. W finale jury wybierze trzy najlepsze etiudy, które otrzymają nagrody finansowe.

Oto nasi tegoroczni finaliści:

Akrobatyczny Teatr Tańca MIRA – ART,

Sebastian Frodyma,

Paweł Walczewski,

Artur Perskawiec i Mateusz Kownacki,

Matylda Górska,

Łukasz Witkowski,

Paweł Kułaga i Iwona Drzymała,

Magdalena Kisiała i Kamil Witkowski,

Krzysztof Riewold,

Mateusz Kownacki,

Dariusz Nowacki,

Emilia Pieśkiewicz,

Marcin Borkowski, Tomasz Kawecki i Kamila Szymańska.

GRATULUJEMY!!!

Próby i warsztaty odbędą się w dniach 14-18 grudnia, zaś pokazy finałowe 19 grudnia (godz. 17.00 i 20.00) oraz 20 grudnia (godz. 18.00) w Centrum Kultury w Lublinie.

Na spektakle obowiązują bezpłatne wejściówki – do odebrania w kasie CK od 14.12

gru
19
sob.
Cyrkulacje – @ Centrum Kultury w Lublinie
gru 19@17:00 – gru 20@18:00

Cyrkulacje Konkurs Etiud NowocyrkowychCyrkulacje – Ogólnopolski Konkurs Etiud Nowocyrkowych organizowany przez Fundację Sztukmistrze to niezwykłe, jedyne w skali kraju wydarzenie, podczas którego wybrana zostanie najlepsza polska etiuda nowego cyrku w roku 2015. Spośród wszystkich kandydatów międzynarodowe jury wybrało 13 prezentacji, które zostały zakwalifikowane do gali finałowej konkursu. W finale jury wybierze trzy najlepsze etiudy, które otrzymają nagrody finansowe.

Oto nasi tegoroczni finaliści:

Finaliści

Akrobatyczny Teatr Tańca MIRA – ART,

Sebastian Frodyma,

Paweł Walczewski,

Artur Perskawiec i Mateusz Kownacki,

Matylda Górska,

Łukasz Witkowski,

Paweł Kułaga i Iwona Drzymała,

Magdalena Kisiała i Kamil Witkowski,

Krzysztof Riewold,

Mateusz Kownacki,

Dariusz Nowacki,

Emilia Pieśkiewicz,

Marcin Borkowski, Tomasz Kawecki i Kamila Szymańska.

GRATULUJEMY!!!

Próby i warsztaty odbędą się w dniach 14-18 grudnia, zaś pokazy finałowe 19 grudnia  (godz. 17.00 i 20.00) oraz 20 grudnia (godz. 18.00) w Centrum Kultury w Lublinie.

Na spektakle obowiązują wejściówki.

kwi
2
sob.
Gala Artystyczna – Artystyczne Oblężenie Nidzickiego Zamku @ Artystyczne Oblężenie Nidzickiego Zamku
kwi 2@18:00
Gala Artystyczna - Artystyczne Oblężenie Nidzickiego Zamku @ Artystyczne Oblężenie Nidzickiego Zamku |  |  |

Zapraszamy wszystkich serdecznie na występy artystów związanych ze sztuką cyrku nowoczesnego.

WSTĘP WOLNY

Występy przygotowane specjalnie dla nidzickiej publiczności zaczynamy od gali artystycznej w starym Kinie Wenus o godz. 18:00.

cze
15
pt.
Cyrkopole @ Psie Pole, Wrocław
cze 15 – cze 17 całodniowy

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy Cyrkopole 2018

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE ponownie zmieni wrocławską dzielnicę Psie Pole – Zawidawie w arenę cyrkowych pokazów i widowisk ulicznych. Po entuzjastycznie przyjętej pierwszej edycji festiwalu, powracamy z cyrkową rewolucją, włączając się tym samym w huczne obchody Święta Wrocławia. Przez trzy dni razem z mieszkańcami Psiego Pola będziemy przyglądać się spektaklom plenerowym, podziwiać wyczyny żonglerów, pokazy slacklinerów, widowiskowe fireshow i przemaszerujemy razem w barwnej paradzie. Bądźcie z nami. Wyjdźcie na ulice i podwórka!

Wkrótce ujawnimy, co przygotowaliśmy w tym roku i podzielimy się z Wami szczegółowym planem wydarzeń.

Festiwal stanowi kulminację i podsumowanie całorocznej działalności Centrum Nowego Cyrku w CBK FAMA, która wspólnie z Kolektywem Kejos popularyzuje cyrk jako interdyscyplinarną formę sztuki.

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE to kulminacja całorocznej działalności Centrum Nowego Cyrku w CBK FAMA i wydarzenie włączające mieszkańców Psiego Pola w obchody Święta Wrocławia. Celem festiwalu jest integracja środowiska lokalnego i artystów korzystających z rezydencjalnych możliwości CBK FAMA oraz przybliżenie Wrocławianom najciekawszych polskich i zagranicznych widowisk ulicznych i nowocyrkowych. Wydarzenie ma charakter plenerowy i jego zadaniem jest ożywić kulturalnie zarówno zrewitalizowaną cześć Rynku Psiego Pola, jak i wejść w lokalne podwórka.
Podczas trzydniowego plenerowego festiwalu zostaną zaprezentowane rozmaite formy cyrkowych aktywności. Na wydarzenie złożą się parada, pokazy uliczne, spektakle plenerowe, Miasteczko Cyrkowe z szeregiem animacji i warsztatów dla dzieci i młodzieży oraz scenograficzne instalacje świetlne i animacyjne konstrukcje. Podczas festiwalu zaprezentują się zarówno profesjonaliści, jak i młodzi uczniowie naszych laboratoriów na co dzień uczęszczający na autorskie warsztaty ruchowo-muzyczne prowadzone w CBK FAMA.

lip
10
wt.
Slot Art Festival @ Lubiąż klasztor Cystersów
lip 10 – lip 15 całodniowy
slot art festival 2018
slot art festival 2018

Sztuka życia
Slot Art Festival to jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce, to pięć dni wypełnionych dziesiątkami warsztatów, koncertów, imprez, projekcji filmowych i wykładów. To również coś daleko więcej – pięć dni wyjętych spod ogólnych praw wyścigu szczurów, walki i pośpiechu.

Od ponad 10-ciu lat kolorowa festiwalowa wioska rozkwita w niezwykłym miejscu – w murach barokowego, pocysterskiego zespołu klasztornego w Lubiążu na Dolnym Śląsku. Rozłożyste drzewa, chłodne, porośnięte bluszczem mury, tajemnicze zaułki i sklepienia katedry nadają ponadczasowy wymiar jak najbardziej współczesnej sztuce.

Slot Art Festival to pieć dni rozrywki na wysokim poziomie, a także brama do nowych możliwości, przyjaźni i kontaktów. Festiwal, po którym zostaną Ci nie tylko wspomnienia, ale także marzenia i świeża energia do działania.

WIĘCEJ O SLOCIE:

Jak długo trwa Slot Art Festival?
Festiwal trwa pięć nocy i cztery dni. Bramę festiwalu otwieramy 10 lipca (wtorek) rano. Program festiwalu rusza wieczorem – o godzinie 20:00 oficjalnie otwieramy Slot Art Festival koncertem na dużej scenie. Następnie bawimy się przez cztery kolejne dni – do soboty 8 lipca. Ostatnie imprezy kończą się w niedzielę rano, a po południu zamykamy pole namiotowe.

Jak wygląda dzień na Slot Art Festival?
Przez cztery pełne dni festiwalu (10-14 lipca) możesz uczestniczyć w szeregu wydarzeń:
Codziennie odbywają się trzy tury warsztatów i wykładów, a także spotkania z gośćmi specjalnymi festiwalu (godz. 11:00, 13:00, 15:00). Codziennie możesz uczestniczyć nawet w trzech warsztatach lub wykładach. Możesz wybrać swój ulubiony warsztat i uczestniczyć w nim przez cztery dni (opcja dla wnikliwych), lub codziennie próbować czegoś nowego (opcja dla ciekawych).

Popołudnia i wieczory pełne są wydarzeń muzycznych:
Od 20:00 do północy gra duża scena prezentująca największe gwiazdy festiwalu;
O 17:30 rusza mała scena (konkursowa), gdzie prezentują się młode zespoły;
Na miłośników muzyki klubowej czekają dwa parkiety (od 22:00), zwolennicy muzyki zaangażowanej uczestniczą w koncertach na scenie HC/Punk (od 21:00).
Po północy możesz wybrać się się do katedry, by rozmarzyć się przy klimatycznych koncertach na scenie doświadczalnej, posłuchać akustycznego grania na scenie unplugged, lub pobujać się do białego rana w reggae tencie.
Slot Art Festival to także bogata oferta kinowa: o 18:00 prezentujemy ważne filmy dokumentalne, a o 0:30 możesz zobaczyć ambitne fabuły.

Czy to wszystko?
Na festiwalu prezentują się rozmaite organizacje pozarządowe, dostępnych jest 9 kafejek, Namiot Wschodni snujący orientalne opowieści, Skimboard dla chcących się ochłodzić w upalne dni, wystawy, przedszkole dla najmłodszych uczestników festiwalu.

sie
10
pt.
V OFCA @ Oleśnica, Rynek
sie 10 – sie 12 całodniowy

V Oleśnicki Festiwal – Cyrkowo Artystyczny zaprasza.

Znamy już termin. Więcej informacji już wkrótce.

V OFCA 2018
V OFCA 2018
wrz
1
sob.
Dolnośląski Festiwal Ognia @ Wałbrzych
wrz 1 – wrz 2 całodniowy

Festiwal Ognia w Wałbrzychu

Ruszamy już z informacją o trzeciej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Ognia, szczegóły jeszcze dogrywamy, ale zapowiadamy się już z terminem 1-2 września.
Pewniakiem jest termin i konkurs dla grup i solistów – przewidywana nagroda pieniężna. Zapewniamy nocleg i wyżywienie. Miejsce to stadion sportowy ( troszkę inny punkt niż w zeszłym roku, będzie Wam wygodniej . Przewidujemy warsztaty, ale szczegóły, regulamin i inne info już wkrótce. Pamiętajcie o Wałbrzychu we wrześniu <3

paź
11
pt.
Warsztat Akrobatyki Powietrznej @ Centrum Nowego Cyrku
paź 11 – paź 13 całodniowy
Warsztat Akrobatyki Powietrznej @ Centrum Nowego Cyrku  |  |  |

Intensywne warsztaty mistrzowskie z akrobatyki powietrznej z Lindą Sander obejmują 14 godzin pracy w 3 dni.

Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą nieodzowne narzędzia pracy artystycznej w dziedzinach związanych z akrobatyką i tańcem w powietrzu (tzw. aerialami).

LINDA SANDER – niemiecka artystka i instruktorka poprowadzi warsztaty masterclass na statycznym trapezie, kole akrobatycznym i chuście wertykalnej (tissue) lub linie pionowej. Uczestnicy będą mogli udoskonalić znane już techniki lub nauczyć się nowych, korzystając z różnych sprzętów akrobatycznych. Warsztat składać się będzie również z ćwiczeń siłowych i rozciągających oraz przygotowujących i mobilizujących ciało. Uczestnicy nauczą się zdrowych nawyków pracy z ciałem, by móc uprawiać swoją pasję długoterminowo.

Master-classy adresowane są do osób o wszystkich poziomach zaawansowania, wymagana jest jednak sprawność ruchowa i zdrowie.