mar
29
niedz.
TSKS – Toruń
mar 29 – kwi 2 całodniowy

Torun TSKSToruńskie Spotkania Kultury Studenckiej 2015, największy toruński festiwal kultury studenckiej czas zacząć!!! W tym roku na nasz festiwal zapraszamy grupy fireshow, improwizacji kabaretowej oraz młode kabarety i stand-up’erów. Jeżeli chcecie wystąpić przed toruńską publicznością, pokazać co potraficie i zawalczyć o ciekawe nagrody, nie zwlekajcie!!! Wystarczy wypełnić zgłoszenie i przesłać je na adres tsks2015@umk.p lub listownie na Samorząd Studencki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ul. Gagarina 21/27, 87-100 Toruń. Na zgłoszenia czekamy do 1 marca

Czym są TSKS?
Festiwal Toruńskie Spotkania Kultury Studenckiej to czterodniowy cykl przeglądów, w czasie których toruńska widownia będzie mogła podziwiać twórczość środowisk studenckich z całej Polski. TSKS są jednym z największych festiwali kultury studenckiej odbywającym się w tej części Polski i jednym z największych cyklicznych wydarzeń kulturalnych w Toruniu. Każdego roku przyciągają studentów i nie tylko studentów z całego Torunia, którzy pragną zobaczyć niezwykłe umiejętności uczestników festiwalu.

Tegoroczna, ósma już edycja TSKS, to aż cztery niezwykłe wydarzenia w czterech zupełnie różnych miejscach, cztery szalone wieczory i cztery spotkania ze studencką kulturą. Pośród nich nie zabraknie corocznego przeglądu, znanego i cenionego „Kopytka” – przeglądu młodych kabaretów. Ponadto, w tym roku nastąpi powrót do tradycji pierwszych edycji festiwalu i coś zupełnie nowego.

Na cztery dni kampus akademicki stanie się samym centrum spotkania ze studencką kulturą. Każdy wieczór to inna nowa przygoda, pełna śmiechu, radości, ruchu i kolorów. Daj się porwać zabawie innej niż zawsze. Pozwól sobie na aktywne uczestnictwo, poznaj nasze spojrzenie na kulturę, odpocznij od szarej codzienności i spędź z Nami cztery najlepsze wieczory w tym roku.

W tym roku zapraszamy na:

Przegląd studenckich formacji „FIRESHOW

Przegląd młodych kabaretów „ KOPYTKO”

Przegląd grup improwizacyjnych „IMPRO”

Przegląd studenckich grup tanecznych „ DANCE FLOOR”

cze
13
sob.
SWINGING POLE & AERIAL HOOP DAY @ Aerial Dance Studio
cze 13 całodniowy
SWINGING POLE & AERIAL HOOP DAY @ Aerial Dance Studio

SWINGING POLE & AERIAL HOOP DAY to odpowiedź na popularność warsztatów swinging pole podczas Aerial Weekendu i pytania o warsztaty dla osób spoza Warszawy. Oferujemy zajęcia dla osób początkujących, zaawansowanych, oraz MASTERCLASS dla tych, którzy wciąż są nienasyceni i chcą umieć jeszcze więcej.

ZAPISY:

https://clients.mindbodyonline.com/classic/ws?studioid=222083&stype=-8&sTG=32&sVT=25&sView=day&date=06%2F13%2F15&sSU=true

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

http://www.aerialdancestudio.pl/08-faq.html#mindbody

CENNIK:

Wpłat należy dokonywać na konto:
Magdalena Sztencel ul. Korsaka 6/90, 03-744 Warszawa,

BZWBK 53 1090 1043 0000 0001 0755 3206,

z dopiskiem w tytule wpłaty „imię i nazwisko, nazwa i godzina zajęć”

WEJŚCIÓWKA NA CAŁY DZIEŃ (8,5h zajęć): 200 PLN

UWAGA:
Tylko wejściówka na cały dzień uprawnia do wejścia na zajęcia Aerial Body Conditioning (przygotowanie do treningu w powietrzu), Stretching (rozciąganie po treningu) i wszystkie godziny Free Trainingu (bez instruktora) – razem aż 8,5h zajęć.

Aerial Hoop Masterclass: 80 PLN / 2h

Swinging Pole: 70 PLN / 1,5h

Trapez // Aerial hoop: 60 PLN 1,5h

Przy zakupie dwóch warsztatów możesz skorzystać z FREE TRAININGU pomiędzy nimi, czyli ćwiczeń na dostępnym sprzęcie (aerial hoop, trapez i swinging pole) bez instruktora.

Wpłat należy dokonywać na konto:
Magdalena Sztencel ul. Korsaka 6/90, 03-744 Warszawa,

BZWBK 53 1090 1043 0000 0001 0755 3206,

z dopiskiem w tytule wpłaty „imię i nazwisko, nazwa i godzina zajęć”

GRAFIK:
http://oi59.tinypic.com/ftm0yg.jpg

Instruktorzy:
http://oi59.tinypic.com/2s6oqde.jpg

cze
20
sob.
IV edycja festiwalu artystów ulicznych i precyzji @ Radom
cze 20 – cze 21 całodniowy

Już 20-21 czerwca na Deptaku Żeromskiego zagoszczą ponownie artyści uliczni z całej Polski. W godzinach 17.00- 21.00 mamy szansę spotkać się z nimi i obejrzeć niesamowite występy. Bądźmy częścią tego wydarzenia i zapraszajmy znajomych!IV edycja festiwalu artystów ulicznych i precyzji

gru
14
pon.
Warsztaty Cyrkulacje 2015 @ Centrum Kultury w Lublinie
gru 14 – gru 18 całodniowy

Cyrkulacje Konkurs Etiud Nowocyrkowych
Cyrkulacje – Ogólnopolski Konkurs Etiud Nowocyrkowych organizowany przez Fundację Sztukmistrze to niezwykłe, jedyne w skali kraju wydarzenie, podczas którego wybrana zostanie najlepsza polska etiuda nowego cyrku w roku 2015. Spośród wszystkich kandydatów międzynarodowe jury wybrało 13 prezentacji, które zostały zakwalifikowane do gali finałowej konkursu. W finale jury wybierze trzy najlepsze etiudy, które otrzymają nagrody finansowe.

Oto nasi tegoroczni finaliści:

Akrobatyczny Teatr Tańca MIRA – ART,

Sebastian Frodyma,

Paweł Walczewski,

Artur Perskawiec i Mateusz Kownacki,

Matylda Górska,

Łukasz Witkowski,

Paweł Kułaga i Iwona Drzymała,

Magdalena Kisiała i Kamil Witkowski,

Krzysztof Riewold,

Mateusz Kownacki,

Dariusz Nowacki,

Emilia Pieśkiewicz,

Marcin Borkowski, Tomasz Kawecki i Kamila Szymańska.

GRATULUJEMY!!!

Próby i warsztaty odbędą się w dniach 14-18 grudnia, zaś pokazy finałowe 19 grudnia (godz. 17.00 i 20.00) oraz 20 grudnia (godz. 18.00) w Centrum Kultury w Lublinie.

Na spektakle obowiązują bezpłatne wejściówki – do odebrania w kasie CK od 14.12

gru
19
sob.
Cyrkulacje – @ Centrum Kultury w Lublinie
gru 19@17:00 – gru 20@18:00

Cyrkulacje Konkurs Etiud NowocyrkowychCyrkulacje – Ogólnopolski Konkurs Etiud Nowocyrkowych organizowany przez Fundację Sztukmistrze to niezwykłe, jedyne w skali kraju wydarzenie, podczas którego wybrana zostanie najlepsza polska etiuda nowego cyrku w roku 2015. Spośród wszystkich kandydatów międzynarodowe jury wybrało 13 prezentacji, które zostały zakwalifikowane do gali finałowej konkursu. W finale jury wybierze trzy najlepsze etiudy, które otrzymają nagrody finansowe.

Oto nasi tegoroczni finaliści:

Finaliści

Akrobatyczny Teatr Tańca MIRA – ART,

Sebastian Frodyma,

Paweł Walczewski,

Artur Perskawiec i Mateusz Kownacki,

Matylda Górska,

Łukasz Witkowski,

Paweł Kułaga i Iwona Drzymała,

Magdalena Kisiała i Kamil Witkowski,

Krzysztof Riewold,

Mateusz Kownacki,

Dariusz Nowacki,

Emilia Pieśkiewicz,

Marcin Borkowski, Tomasz Kawecki i Kamila Szymańska.

GRATULUJEMY!!!

Próby i warsztaty odbędą się w dniach 14-18 grudnia, zaś pokazy finałowe 19 grudnia  (godz. 17.00 i 20.00) oraz 20 grudnia (godz. 18.00) w Centrum Kultury w Lublinie.

Na spektakle obowiązują wejściówki.

cze
17
pt.
Mydlany park @ Dendrologiczny Park Miejski
cze 17@16:00
Mydlany park @ Dendrologiczny Park Miejski |  |  |

„Mydlany Park – kilkaset baniek mydlanych w jednej chwili”, to happening w ramach którego kilkadziesiąt osób w kilkanaście sekund wypełni przestrzeń parku, bańkami mydlanymi. W ramach wydarzenia zostaną stworzone piękne bańki wg tajemnej receptury o średnicy od 20 do 160 cm oraz mydlane tunele o długości kilku metrów. Za pomocą profesjonalnego sprzętu: linek, sznurków i siatek żarowski park dendrologiczny zamieni się w magiczną krainę, przepełnioną mnóstwem ulotnych tworów mydlanych. Zabawa dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów ma na celu integrację międzypokoleniową oraz promocję aktywnego wypoczynku.Apel‬: Wzywamy wszystkie grupy bańkarsko-mydlane z Dolnego Śląska do uczestnictwa w „Mydlanym Parku”, który odbędzie się w ramach 8 edycji „Different Point of View” w dendrologicznym parku miejskim w Żarowie. Jeżeli posiadasz sprzęt bańkowy, recepturę na płyn i zwariowanych animatorów, dołącz ze swoim stoiskiem do happeningu, którego celem jest promocja bańkarzy; ich produktów oraz budowa rodzinnej, frywolnej atmosfery. Organizatorzy przedsięwzięcia spróbują sprowadzić jak największą ilość osób związanych z puszczaniem i tworzeniem wielkich baniek mydlanych, a wszystko po to, aby ożywić lokalną przestrzeń!Program‬: Razem Nami przygotuj stanowiska bańkarskie, uczestnicz w warsztatach budowy sprzętu, służącego do robienia wielkich baniek mydlanych, weź udział w konkursie na największą bańkę, odwiedź wyspy mydlane stworzone przez straż pożarną, porozmawiaj z profesjonalnymi animatorami, dla których jesteś inspiracją, posłuchaj muzyki płynącej w rytm dryfu mydlanych tuneli, tworzonych przez uczestników wydarzenia. O rozwoju oferty programowej, będziemy informować na bieżąco na www.fundacjatb.pl oraz na facebooku. Uczestnicy‬: Wystarczy przyjść do parku miejskiego w Żarowie i dobrze się bawić w gronie przyjaciół i wszystkich mieszkańców miasta i gminy. Nie wymagamy rejestracji oraz zapisów, udostępniamy profesjonalny sprzęt do robienia baniek mydlanych, przeprowadzamy instruktaż, a dla wybranych pasjonatów przewidujemy upominki, zniżki do zaprzyjaźnionych sklepów animatorskich oraz wspaniałe wspomnienia… Dla najmłodszych przygotujemy „kącik małych banieczek”.

cze
18
sob.
Zabawka – cyrkowe show – Spektakl @ gok Słupno
cze 18@16:00
Zabawka - cyrkowe show - Spektakl @ gok Słupno |  |  |

„ZABAWKA – CYRKOWE SHOW”

Klaunada na najwyższym poziomie!
Perypetie zbuntowanej TRUPY CYRKOWEJ i ZABAWNEGO DYREKTORA cyrku przeobrażają się w rzeczywistość pełną śmiechu i radości. Ale czy wszystkim starczy cierpliwości w tej komicznej relacji?
Manipulacja talerzami, żonglerka, hula hop i inne imponujące tricki cyrkowe ! To trzeba zobaczyć!
Podczas XX Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego SPAT OTRZYMALIŚMY GŁÓWNĄ NAGRODĘ za :
” lekkość formy, wspaniałą grę aktorską i nawiązanie do niespotykanej zapomnianej formy teatralnej komedii del arte wywodzącej się z XVI wieku”

lip
17
niedz.
Mydlany park @ Dendrologiczny Park Miejski
lip 17@16:00
Mydlany park @ Dendrologiczny Park Miejski |  |  |

„Mydlany Park – kilkaset baniek mydlanych w jednej chwili”, to happening w ramach którego kilkadziesiąt osób w kilkanaście sekund wypełni przestrzeń parku, bańkami mydlanymi. W ramach wydarzenia zostaną stworzone piękne bańki wg tajemnej receptury o średnicy od 20 do 160 cm oraz mydlane tunele o długości kilku metrów. Za pomocą profesjonalnego sprzętu: linek, sznurków i siatek żarowski park dendrologiczny zamieni się w magiczną krainę, przepełnioną mnóstwem ulotnych tworów mydlanych. Zabawa dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów ma na celu integrację międzypokoleniową oraz promocję aktywnego wypoczynku.Apel‬: Wzywamy wszystkie grupy bańkarsko-mydlane z Dolnego Śląska do uczestnictwa w „Mydlanym Parku”, który odbędzie się w ramach 8 edycji „Different Point of View” w dendrologicznym parku miejskim w Żarowie. Jeżeli posiadasz sprzęt bańkowy, recepturę na płyn i zwariowanych animatorów, dołącz ze swoim stoiskiem do happeningu, którego celem jest promocja bańkarzy; ich produktów oraz budowa rodzinnej, frywolnej atmosfery. Organizatorzy przedsięwzięcia spróbują sprowadzić jak największą ilość osób związanych z puszczaniem i tworzeniem wielkich baniek mydlanych, a wszystko po to, aby ożywić lokalną przestrzeń!Program‬: Razem Nami przygotuj stanowiska bańkarskie, uczestnicz w warsztatach budowy sprzętu, służącego do robienia wielkich baniek mydlanych, weź udział w konkursie na największą bańkę, odwiedź wyspy mydlane stworzone przez straż pożarną, porozmawiaj z profesjonalnymi animatorami, dla których jesteś inspiracją, posłuchaj muzyki płynącej w rytm dryfu mydlanych tuneli, tworzonych przez uczestników wydarzenia. O rozwoju oferty programowej, będziemy informować na bieżąco na www.fundacjatb.pl oraz na facebooku. Uczestnicy‬: Wystarczy przyjść do parku miejskiego w Żarowie i dobrze się bawić w gronie przyjaciół i wszystkich mieszkańców miasta i gminy. Nie wymagamy rejestracji oraz zapisów, udostępniamy profesjonalny sprzęt do robienia baniek mydlanych, przeprowadzamy instruktaż, a dla wybranych pasjonatów przewidujemy upominki, zniżki do zaprzyjaźnionych sklepów animatorskich oraz wspaniałe wspomnienia… Dla najmłodszych przygotujemy „kącik małych banieczek”.

sie
13
sob.
WIDOWISKO PLENEROWE „VENI, VIDI -WICI” – giant puppet &fireshow @ MCK PŁOŃSK
sie 13@21:00 – 22:00
WIDOWISKO PLENEROWE "VENI, VIDI -WICI" - giant puppet &fireshow @ MCK PŁOŃSK |  |  |

„VENI, VIDI – WICI”
Spektakl plenerowy będący połączeniem Giant Puppet i Fire Show, czyli wielkich kukieł, masek i tańca z ogniem. Inspiracją do powstania spektaklu był grecki mit o Arachne a także cytat Heraklita z Efezu:

„Tego świata, jednego i tego samego świata wszechrzeczy, nie stworzył ni żaden z bogów, ani żaden z ludzi, lecz był on, jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem zapalającym się według miary i według miary gasnącym”

„Veni, vidi – wici”, to widowisko którego nigdy nie zapomnisz. Jo Art Show od lat fascynuje się poetyką teatru ulicznego, cyrku, sztuki mimu i tańca. W pełni wykorzystuje wszelkie walory tych sztuk, aby na swój sposób stworzyć inteligentne, intrygujące, ciekawe plastycznie, pełne ekspresji widowisko.

Opis spektaklu: Księżniczka Atkana, mistrzyni haftu i tkactwa posiadała prawdziwy dar. Nie ukrywała go nigdy, wręcz przeciwnie. Świadomość tego, co potrafi dodawała jej pewności siebie. Pewnego dnia, słynna Bogini Mena, otrzymała tajemnicze zaproszenie na bal. Bogini Mena słynęła z zuchwałości i egoizmu i oczywiście musiała pojawić się na balu w nowej kreacji. Nie mogąc zdecydować się na strój odpowiedni na tę okazję, kazała swoim służącym wykraść Księżniczce Atkanie najpiękniejsze, najbardziej wartościowe dzieło jej rąk. Jak ocalić wątłą nić uczuć, talentu i dobra w zderzeniu z potęgą, siłą, dominacją? Gniew zaślepia. Dokąd doprowadzi… ?
Reżyseria: Joanna Stanowska
Czas trwania: 45 min.

wrz
24
sob.
Międzynarodowy Festiwal Ognia w Krotoszynie @ Krotoszyn
wrz 24@14:00
Międzynarodowy Festiwal Ognia w Krotoszynie @ Krotoszyn |  |  |

Krotoszyński Festiwal Ognia to wydarzenie, w którym weźmie udział kilka najlepszych europejskich grup w tym JBC Fireshow z Czech, Adelaida Fireshow z Ukrainy, Flamba z Niemiec. Przez cały dzień na krotoszyńskim rynku występować będą różni artyści. Uzupełnieniem wielkiego wieczornego show będzie pokaz laserów.
Współorganizatorem Festiwalu jest Grupa FLOW a honorowy patrona nad imprezą objął Burmistrz Krotoszyna Pan Franciszek Marszałek.

cze
15
pt.
Cyrkopole @ Psie Pole, Wrocław
cze 15 – cze 17 całodniowy

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy Cyrkopole 2018

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE ponownie zmieni wrocławską dzielnicę Psie Pole – Zawidawie w arenę cyrkowych pokazów i widowisk ulicznych. Po entuzjastycznie przyjętej pierwszej edycji festiwalu, powracamy z cyrkową rewolucją, włączając się tym samym w huczne obchody Święta Wrocławia. Przez trzy dni razem z mieszkańcami Psiego Pola będziemy przyglądać się spektaklom plenerowym, podziwiać wyczyny żonglerów, pokazy slacklinerów, widowiskowe fireshow i przemaszerujemy razem w barwnej paradzie. Bądźcie z nami. Wyjdźcie na ulice i podwórka!

Wkrótce ujawnimy, co przygotowaliśmy w tym roku i podzielimy się z Wami szczegółowym planem wydarzeń.

Festiwal stanowi kulminację i podsumowanie całorocznej działalności Centrum Nowego Cyrku w CBK FAMA, która wspólnie z Kolektywem Kejos popularyzuje cyrk jako interdyscyplinarną formę sztuki.

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE to kulminacja całorocznej działalności Centrum Nowego Cyrku w CBK FAMA i wydarzenie włączające mieszkańców Psiego Pola w obchody Święta Wrocławia. Celem festiwalu jest integracja środowiska lokalnego i artystów korzystających z rezydencjalnych możliwości CBK FAMA oraz przybliżenie Wrocławianom najciekawszych polskich i zagranicznych widowisk ulicznych i nowocyrkowych. Wydarzenie ma charakter plenerowy i jego zadaniem jest ożywić kulturalnie zarówno zrewitalizowaną cześć Rynku Psiego Pola, jak i wejść w lokalne podwórka.
Podczas trzydniowego plenerowego festiwalu zostaną zaprezentowane rozmaite formy cyrkowych aktywności. Na wydarzenie złożą się parada, pokazy uliczne, spektakle plenerowe, Miasteczko Cyrkowe z szeregiem animacji i warsztatów dla dzieci i młodzieży oraz scenograficzne instalacje świetlne i animacyjne konstrukcje. Podczas festiwalu zaprezentują się zarówno profesjonaliści, jak i młodzi uczniowie naszych laboratoriów na co dzień uczęszczający na autorskie warsztaty ruchowo-muzyczne prowadzone w CBK FAMA.

lip
10
wt.
Slot Art Festival @ Lubiąż klasztor Cystersów
lip 10 – lip 15 całodniowy
slot art festival 2018
slot art festival 2018

Sztuka życia
Slot Art Festival to jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce, to pięć dni wypełnionych dziesiątkami warsztatów, koncertów, imprez, projekcji filmowych i wykładów. To również coś daleko więcej – pięć dni wyjętych spod ogólnych praw wyścigu szczurów, walki i pośpiechu.

Od ponad 10-ciu lat kolorowa festiwalowa wioska rozkwita w niezwykłym miejscu – w murach barokowego, pocysterskiego zespołu klasztornego w Lubiążu na Dolnym Śląsku. Rozłożyste drzewa, chłodne, porośnięte bluszczem mury, tajemnicze zaułki i sklepienia katedry nadają ponadczasowy wymiar jak najbardziej współczesnej sztuce.

Slot Art Festival to pieć dni rozrywki na wysokim poziomie, a także brama do nowych możliwości, przyjaźni i kontaktów. Festiwal, po którym zostaną Ci nie tylko wspomnienia, ale także marzenia i świeża energia do działania.

WIĘCEJ O SLOCIE:

Jak długo trwa Slot Art Festival?
Festiwal trwa pięć nocy i cztery dni. Bramę festiwalu otwieramy 10 lipca (wtorek) rano. Program festiwalu rusza wieczorem – o godzinie 20:00 oficjalnie otwieramy Slot Art Festival koncertem na dużej scenie. Następnie bawimy się przez cztery kolejne dni – do soboty 8 lipca. Ostatnie imprezy kończą się w niedzielę rano, a po południu zamykamy pole namiotowe.

Jak wygląda dzień na Slot Art Festival?
Przez cztery pełne dni festiwalu (10-14 lipca) możesz uczestniczyć w szeregu wydarzeń:
Codziennie odbywają się trzy tury warsztatów i wykładów, a także spotkania z gośćmi specjalnymi festiwalu (godz. 11:00, 13:00, 15:00). Codziennie możesz uczestniczyć nawet w trzech warsztatach lub wykładach. Możesz wybrać swój ulubiony warsztat i uczestniczyć w nim przez cztery dni (opcja dla wnikliwych), lub codziennie próbować czegoś nowego (opcja dla ciekawych).

Popołudnia i wieczory pełne są wydarzeń muzycznych:
Od 20:00 do północy gra duża scena prezentująca największe gwiazdy festiwalu;
O 17:30 rusza mała scena (konkursowa), gdzie prezentują się młode zespoły;
Na miłośników muzyki klubowej czekają dwa parkiety (od 22:00), zwolennicy muzyki zaangażowanej uczestniczą w koncertach na scenie HC/Punk (od 21:00).
Po północy możesz wybrać się się do katedry, by rozmarzyć się przy klimatycznych koncertach na scenie doświadczalnej, posłuchać akustycznego grania na scenie unplugged, lub pobujać się do białego rana w reggae tencie.
Slot Art Festival to także bogata oferta kinowa: o 18:00 prezentujemy ważne filmy dokumentalne, a o 0:30 możesz zobaczyć ambitne fabuły.

Czy to wszystko?
Na festiwalu prezentują się rozmaite organizacje pozarządowe, dostępnych jest 9 kafejek, Namiot Wschodni snujący orientalne opowieści, Skimboard dla chcących się ochłodzić w upalne dni, wystawy, przedszkole dla najmłodszych uczestników festiwalu.

sie
10
pt.
V OFCA @ Oleśnica, Rynek
sie 10 – sie 12 całodniowy

V Oleśnicki Festiwal – Cyrkowo Artystyczny zaprasza.

Znamy już termin. Więcej informacji już wkrótce.

V OFCA 2018
V OFCA 2018
wrz
1
sob.
Dolnośląski Festiwal Ognia @ Wałbrzych
wrz 1 – wrz 2 całodniowy

Festiwal Ognia w Wałbrzychu

Ruszamy już z informacją o trzeciej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Ognia, szczegóły jeszcze dogrywamy, ale zapowiadamy się już z terminem 1-2 września.
Pewniakiem jest termin i konkurs dla grup i solistów – przewidywana nagroda pieniężna. Zapewniamy nocleg i wyżywienie. Miejsce to stadion sportowy ( troszkę inny punkt niż w zeszłym roku, będzie Wam wygodniej . Przewidujemy warsztaty, ale szczegóły, regulamin i inne info już wkrótce. Pamiętajcie o Wałbrzychu we wrześniu <3

paź
11
pt.
Warsztat Akrobatyki Powietrznej @ Centrum Nowego Cyrku
paź 11 – paź 13 całodniowy
Warsztat Akrobatyki Powietrznej @ Centrum Nowego Cyrku  |  |  |

Intensywne warsztaty mistrzowskie z akrobatyki powietrznej z Lindą Sander obejmują 14 godzin pracy w 3 dni.

Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą nieodzowne narzędzia pracy artystycznej w dziedzinach związanych z akrobatyką i tańcem w powietrzu (tzw. aerialami).

LINDA SANDER – niemiecka artystka i instruktorka poprowadzi warsztaty masterclass na statycznym trapezie, kole akrobatycznym i chuście wertykalnej (tissue) lub linie pionowej. Uczestnicy będą mogli udoskonalić znane już techniki lub nauczyć się nowych, korzystając z różnych sprzętów akrobatycznych. Warsztat składać się będzie również z ćwiczeń siłowych i rozciągających oraz przygotowujących i mobilizujących ciało. Uczestnicy nauczą się zdrowych nawyków pracy z ciałem, by móc uprawiać swoją pasję długoterminowo.

Master-classy adresowane są do osób o wszystkich poziomach zaawansowania, wymagana jest jednak sprawność ruchowa i zdrowie.