cze
20
sob.
IV edycja festiwalu artystów ulicznych i precyzji @ Radom
cze 20 – cze 21 całodniowy

Już 20-21 czerwca na Deptaku Żeromskiego zagoszczą ponownie artyści uliczni z całej Polski. W godzinach 17.00- 21.00 mamy szansę spotkać się z nimi i obejrzeć niesamowite występy. Bądźmy częścią tego wydarzenia i zapraszajmy znajomych!IV edycja festiwalu artystów ulicznych i precyzji

lis
28
sob.
Variete Fundacji Sztukmistrze w Radiu Lublin @ Polskie Radio Lublin
lis 28@18:00 – 22:00

variete lublin

Zapraszamy na kolejne cyrkowo-kabaretowo-akrobatyczno-muzyczne show!

Variete to godzinny spektakl, podczas którego prezentowany jest prawdziwie różnorodny wachlarz talentów. Na co miesięcznym Variete dla lubelskiej publiczności występują żonglerzy, akrobaci, muzycy, tancerze ognia czy iluzjoniści.

Tym razem zobaczycie swojego ulubionego prezentera telewizyjnego Czarującego Marka w nowej roli. Czas na prawdziwą rewolucję branży wysiłku fizycznego. Czas na Siłownię ze Stylem.
Szykujcie się na zdrową dawkę sztukmistrzowskiego humoru i niezwykły program artystyczny: szczegóły już wkrótce!
WSTĘP WOLNY!

PS. Gramy dwa razy! Widzimy się o 18.00 i 20.00!

gru
14
pon.
Warsztaty Cyrkulacje 2015 @ Centrum Kultury w Lublinie
gru 14 – gru 18 całodniowy

Cyrkulacje Konkurs Etiud Nowocyrkowych
Cyrkulacje – Ogólnopolski Konkurs Etiud Nowocyrkowych organizowany przez Fundację Sztukmistrze to niezwykłe, jedyne w skali kraju wydarzenie, podczas którego wybrana zostanie najlepsza polska etiuda nowego cyrku w roku 2015. Spośród wszystkich kandydatów międzynarodowe jury wybrało 13 prezentacji, które zostały zakwalifikowane do gali finałowej konkursu. W finale jury wybierze trzy najlepsze etiudy, które otrzymają nagrody finansowe.

Oto nasi tegoroczni finaliści:

Akrobatyczny Teatr Tańca MIRA – ART,

Sebastian Frodyma,

Paweł Walczewski,

Artur Perskawiec i Mateusz Kownacki,

Matylda Górska,

Łukasz Witkowski,

Paweł Kułaga i Iwona Drzymała,

Magdalena Kisiała i Kamil Witkowski,

Krzysztof Riewold,

Mateusz Kownacki,

Dariusz Nowacki,

Emilia Pieśkiewicz,

Marcin Borkowski, Tomasz Kawecki i Kamila Szymańska.

GRATULUJEMY!!!

Próby i warsztaty odbędą się w dniach 14-18 grudnia, zaś pokazy finałowe 19 grudnia (godz. 17.00 i 20.00) oraz 20 grudnia (godz. 18.00) w Centrum Kultury w Lublinie.

Na spektakle obowiązują bezpłatne wejściówki – do odebrania w kasie CK od 14.12

gru
19
sob.
Cyrkulacje – @ Centrum Kultury w Lublinie
gru 19@17:00 – gru 20@18:00

Cyrkulacje Konkurs Etiud NowocyrkowychCyrkulacje – Ogólnopolski Konkurs Etiud Nowocyrkowych organizowany przez Fundację Sztukmistrze to niezwykłe, jedyne w skali kraju wydarzenie, podczas którego wybrana zostanie najlepsza polska etiuda nowego cyrku w roku 2015. Spośród wszystkich kandydatów międzynarodowe jury wybrało 13 prezentacji, które zostały zakwalifikowane do gali finałowej konkursu. W finale jury wybierze trzy najlepsze etiudy, które otrzymają nagrody finansowe.

Oto nasi tegoroczni finaliści:

Finaliści

Akrobatyczny Teatr Tańca MIRA – ART,

Sebastian Frodyma,

Paweł Walczewski,

Artur Perskawiec i Mateusz Kownacki,

Matylda Górska,

Łukasz Witkowski,

Paweł Kułaga i Iwona Drzymała,

Magdalena Kisiała i Kamil Witkowski,

Krzysztof Riewold,

Mateusz Kownacki,

Dariusz Nowacki,

Emilia Pieśkiewicz,

Marcin Borkowski, Tomasz Kawecki i Kamila Szymańska.

GRATULUJEMY!!!

Próby i warsztaty odbędą się w dniach 14-18 grudnia, zaś pokazy finałowe 19 grudnia  (godz. 17.00 i 20.00) oraz 20 grudnia (godz. 18.00) w Centrum Kultury w Lublinie.

Na spektakle obowiązują wejściówki.

lut
6
sob.
Przedstawienie cyrkowe Variete @ Sala widowiskowa w Oleśnicy
lut 6@19:00

Variete OFCAFundacja Sztukmistrze.pl, BiFK oraz Fundacja OFCA zapraszają na niezwykłe, pełne emocji, wieczorne przedstawienie cyrkowe, czyli VARIETE. Tak, teraz – w środku zimy!!! Spotykamy się 6 lutego o godzinie 19:00 w Sali widowiskowej w Oleśnicy przy ul. Kochanowskiego 4, gdzie będziemy podziwiać popisy żonglerów, komików, akrobatów i iluzjonistów.

Większość zaproszonych artystów, którzy zaprezentują przed Wami krótkie etiudy cyrkowe podczas naszego Variete bierze udział w ceremonii otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury – Wrocław 2016. Chcecie wiedzieć, kto to będzie dokładnie? Więcej informacji niebawem – zapraszamy do śledzenia naszego wydarzenia, gdzie codziennie prezentować będziemy sylwetki artystów.

Variete poprowadzą dla Was, nasi znakomici goście – Jakub Szwed oraz Marek Żmuda – znani bardzo dobrze oleśnickiej publiczności z przedstawienia „Szafa Show” prezentowanego podczas Festiwalu OFCA 2015. Jakub i Marek reprezentują ponadto Fundację Sztukmistrze z Lublina.

Uwaga: wydarzenie jest biletowane! Bilety w cenie 5zł już niebawem będzie można kupić w kasie Sali widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4.

Wydarzenie powstaje dzięki współpracy z lubelską fundacją Sztukmistrze oraz przy wsparciu finansowym Biblioteki i Forum Kultury.

lut
20
sob.
Warszawska Scena Varieté @ Hala Sportowa przy Zespole Szkół nr 122
lut 20@17:00
maj
25
śr.
Warszawska Scena Varieté – „Po drugiej stronie Pragi” @ Muszla Koncertowa w Parku Praskim
maj 25@20:00 – 22:00

Wracamy!!!

Warszawska Scena Varieté wystawi kolejny, zupełnie nowy spektakl!

Już 25.05.2016 o godzinie 20:00 w Muszli w Parku Praskim będziecie mogli zobaczyć show „Warszawska Scena Varieté. Po drugiej stronie Pragi”.

To najbardziej zróżnicowany spektakl, jaki możecie sobie wyobrazić! Składa się z kilkunastu pokazów, tworzonych przez artystów, z których każdy posiada inny, zadziwiający talent.

Bedziecie mogli podziwiać m.in. gwiazdy z zagranicy, półfinalistów i finalistów programu Mam Talent, będą akrobacje, manipulacje, żonglerka, iluzja oraz taniec.

Artystów przedstwaimy już niebawem!

Mamy nadzieję, że przybędziecie równie licznie, jak na pierwsze show Warszawskiej Sceny Varieté!Variete Warszawskie

wrz
25
niedz.
Warszawska Scena Variete 3 @ Julinek
wrz 25@19:00

Warszawska Scena Variete 3

 

Trzecie wydanie warszawskiego spektaklu variete ma przedstawiać stary cyrk w nowym wydaniu. Więcej informacji już niedługo.

Poprzednie edycje:

mar
12
niedz.
Variete w Oleśnicy
mar 12@17:00 – 21:00
Variete w Oleśnicy @  |  |  |

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy oraz Fundacja OFCA zapraszają na spektakl cyrkowy Fundacji Sztukmistrze VARIETE „Wojskowe postanowienia noworoczne”. Jak zwykle oleśnicka publiczność zobaczy coś, co wydaje się niemożliwe do wykonania: czarodziejskie, magiczne, nadrealne, transcendentne – do tego podane w lekkiej i zabawnej, mimo że wojskowej formie.

W programie tradycyjne dla cyrku: akrobatyka, żonglerka, ekwilibrystyka, pokazy świetlne i wiele innych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych połączonych motywem przewodnim wojskowych postanowień noworocznych tworzących pełną zwrotów akcji zabawną historię.

Zapraszamy 12 marca o godz.17:00 oraz 20:00.
Sala widowiskowa przy ul. Kochanowskiego 4.
Bilety w cenie 15 zł do nabycia od 22 lutego (środa) w kasie Sali Widowisowej od godziny 16:00 (kasa przy wejściu głównym).

kwi
7
pt.
BJC – British Juggling Convention @ Harvey Hadden Sports Village
kwi 7 – kwi 13 całodniowy

BJC is heading back to Nottingham for the 30th Anniversary of the British Juggling Convention! Get ready for another fun filled week of juggling, spinning, hooping, workshops, shows, games and more!

The British Juggling Convention, also known as BJC, is one of the four largest juggling conventions in the world. Attendance can vary, but BJCs have attracted between 700 – 1,000 people in recent years. The event is traditionally held at a different location during the Easter holidays every year and is organised by a new team of volunteers; „run by jugglers for jugglers”. The 2017 BJC starts on Friday 7th April, and runs through until Thursday 13th April 2017.

So what’s it all about?

The event is for all forms of juggling and object manipulation, plus many other circus skills. The BJC usually features many workshops during the day, shows in the evenings, and a public show on the Sunday. Checkout the video from BJC2016 below.

https://www.youtube.com/watch?v=2ZtAhQXLvXw

cze
25
niedz.
Warszawska Scena Varieté – Proste Historie @ Teatr Rampa
cze 25@17:00 – 22:00
Warszawskie Variete
Warszawskie Variete

*Uwaga! O 17:00 jest spektakl familijny, o 19:30 – z elementami dla dorosłych!
Wstęp na drugie show – od 18. roku życia, bądź z opiekunem i za jego zgodą.

Więcej informacji wkrótce! Stay tuned 😉

Co to jest Varieté?
W wolnym tłumaczeniu? ROZMAITOŚĆ.
Varieté to najbardziej zróżnicowany spektakl, jaki możecie sobie wyobrazić! Składa się z kilkunastu pokazów, tworzonych przez artystów, z których każdy posiada inny, zadziwiający talent. Na scenie pojawią się akrobaci, żonglerzy, tancerze, komicy, iluzjoniści i inni.
Numery łączy motyw przewodni spektaklu i charyzmatyczny compère (prowadzący).
Bezpośrednią inspiracją dla nas są spektakle Varieté Fundacji Sztukmistrze, które odbywają się w Lublinie.
Comiesięczne show cieszą się ogromnym powodzeniem, sala jest wypełniona po brzegi. Cieszymy się, że tyle osób chce podziwiać twórczość utalentowanych ludzi i chcemy zapoznać warszawską publiczność z tego rodzaju spektaklami.

lis
12
niedz.
Warszawskie Variete V @ Białołęcki Ośrodek Kultury
lis 12@16:00 – 21:00

Warszawska Scena Varieté przedstawia: fascynującą podróż w mroczny świat wspomnień wampira Wertera.

To spektakl jakiego jeszcze nie widzieliście! Szalone połączenie cyrku, teatru, musicalu, komedii i horroru.

Jeżeli zakochaliście się w Wywiadzie z Wampirem, baliście się Nosferatu, śmieszył was hrabia Kaczula i nie zasnęliście na Zmierzchu, to … nieważne – bo nasz spektakl jest dla wszystkich!

Na scenie pojawią się między innymi znani z Programu Mam Talent (i nie tylko!) Vincent Grotesque, Julian Waglewski i grupa MultiVisual, a także zwycięzcy V edycji programu – Delfina i Bartek!

Do zobaczenia w Białołęckim Ośrodku Kultury 12. listopada 2017! Gramy o 16:30 i 19:30!

 

Ale zacznijmy od początku… Co to właściwie jest Varieté?

W wolnym tłumaczeniu? ROZMAITOŚĆ.

Varieté to najbardziej zróżnicowany spektakl, jaki możecie sobie wyobrazić!

Składa się z kilku-kilkunastu pokazów, tworzonych przez  artystów, z których każdy posiada inny, zadziwiający talent.

Na scenie pojawiają się akrobaci, żonglerzy, tancerze, komicy, iluzjoniści i inni.

Podobne show wystawiane są na całym świecie, ogromnym powodzeniem cieszą się na przykład w Niemczech, czy we Francji.

Pierwszy z naszych spektakli mogliście zobaczyć w lutym 2016 w Hali Sportowej, przy ulicy Olbrachta 48, w Warszawie. Show chciało zobaczyć tyle osób, że trzeba było grać dwa razy! Dla nas to był sygnał, że warszawiacy chcą właśnie takiego rodzaju sztuki.

Drugi spektakl sfinansowali nasi niesamowici widzowie i fani – w akcji „wspieram.to”. Udało się zrobić show „Po drugiej stronie Pragi”, w Muszli w Parku Praskim, które zobaczyło ponad 500 osób! Pokazaliśmy Wam świat pełen magii, z piękną historią dwojga przeznaczonych sobie ludzi, którzy poszukują się „między światami”, w tle.

Trzeci spektakl – w miejscu historycznie związanym z cyrkiem – w Parku Rozrywki Julinek – również trzeba było grać dwa razy, a widownia była pełna. Zasiadł na niej też dyrektor artystyczny Teatru Rampa, pan Cezary Domagała i postanowił nas  przygarnąć pod swoje skrzydła.

I tak powstał czwarty z naszych spektakli – wystawiliśmy go na scenie Teatru Rampa. Pokazaliśmy „Proste historie” – złożonych ludzi. Po raz pierwszy artyści Warszawskiej Sceny Varieté uchylili rąbka tajemnicy i opowiedzieli o życiu na i poza sceną.

Na scenie pojawili się między innymi: Kamil Krupicz, znany z teatru Roma i musicalu “Mamma Mia!”, Kamil Dziliński, Tomasz Piotrowski, Sebastian Frodyma – finaliści programu Mam Talent, twórczyni jedynego w Polsce Akademickiego Związku Sportowego Pole Dance i zdobywczyni wielu tytułów w tej dziedzinie Maria Rozbicka, a także Monika Budzińska, studentka Flic Scuola di Circo w Turynie.

Teraz czas na piaty spektakl!
cze
15
pt.
Cyrkopole @ Psie Pole, Wrocław
cze 15 – cze 17 całodniowy

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy Cyrkopole 2018

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE ponownie zmieni wrocławską dzielnicę Psie Pole – Zawidawie w arenę cyrkowych pokazów i widowisk ulicznych. Po entuzjastycznie przyjętej pierwszej edycji festiwalu, powracamy z cyrkową rewolucją, włączając się tym samym w huczne obchody Święta Wrocławia. Przez trzy dni razem z mieszkańcami Psiego Pola będziemy przyglądać się spektaklom plenerowym, podziwiać wyczyny żonglerów, pokazy slacklinerów, widowiskowe fireshow i przemaszerujemy razem w barwnej paradzie. Bądźcie z nami. Wyjdźcie na ulice i podwórka!

Wkrótce ujawnimy, co przygotowaliśmy w tym roku i podzielimy się z Wami szczegółowym planem wydarzeń.

Festiwal stanowi kulminację i podsumowanie całorocznej działalności Centrum Nowego Cyrku w CBK FAMA, która wspólnie z Kolektywem Kejos popularyzuje cyrk jako interdyscyplinarną formę sztuki.

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE to kulminacja całorocznej działalności Centrum Nowego Cyrku w CBK FAMA i wydarzenie włączające mieszkańców Psiego Pola w obchody Święta Wrocławia. Celem festiwalu jest integracja środowiska lokalnego i artystów korzystających z rezydencjalnych możliwości CBK FAMA oraz przybliżenie Wrocławianom najciekawszych polskich i zagranicznych widowisk ulicznych i nowocyrkowych. Wydarzenie ma charakter plenerowy i jego zadaniem jest ożywić kulturalnie zarówno zrewitalizowaną cześć Rynku Psiego Pola, jak i wejść w lokalne podwórka.
Podczas trzydniowego plenerowego festiwalu zostaną zaprezentowane rozmaite formy cyrkowych aktywności. Na wydarzenie złożą się parada, pokazy uliczne, spektakle plenerowe, Miasteczko Cyrkowe z szeregiem animacji i warsztatów dla dzieci i młodzieży oraz scenograficzne instalacje świetlne i animacyjne konstrukcje. Podczas festiwalu zaprezentują się zarówno profesjonaliści, jak i młodzi uczniowie naszych laboratoriów na co dzień uczęszczający na autorskie warsztaty ruchowo-muzyczne prowadzone w CBK FAMA.

lip
10
wt.
Slot Art Festival @ Lubiąż klasztor Cystersów
lip 10 – lip 15 całodniowy
slot art festival 2018
slot art festival 2018

Sztuka życia
Slot Art Festival to jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce, to pięć dni wypełnionych dziesiątkami warsztatów, koncertów, imprez, projekcji filmowych i wykładów. To również coś daleko więcej – pięć dni wyjętych spod ogólnych praw wyścigu szczurów, walki i pośpiechu.

Od ponad 10-ciu lat kolorowa festiwalowa wioska rozkwita w niezwykłym miejscu – w murach barokowego, pocysterskiego zespołu klasztornego w Lubiążu na Dolnym Śląsku. Rozłożyste drzewa, chłodne, porośnięte bluszczem mury, tajemnicze zaułki i sklepienia katedry nadają ponadczasowy wymiar jak najbardziej współczesnej sztuce.

Slot Art Festival to pieć dni rozrywki na wysokim poziomie, a także brama do nowych możliwości, przyjaźni i kontaktów. Festiwal, po którym zostaną Ci nie tylko wspomnienia, ale także marzenia i świeża energia do działania.

WIĘCEJ O SLOCIE:

Jak długo trwa Slot Art Festival?
Festiwal trwa pięć nocy i cztery dni. Bramę festiwalu otwieramy 10 lipca (wtorek) rano. Program festiwalu rusza wieczorem – o godzinie 20:00 oficjalnie otwieramy Slot Art Festival koncertem na dużej scenie. Następnie bawimy się przez cztery kolejne dni – do soboty 8 lipca. Ostatnie imprezy kończą się w niedzielę rano, a po południu zamykamy pole namiotowe.

Jak wygląda dzień na Slot Art Festival?
Przez cztery pełne dni festiwalu (10-14 lipca) możesz uczestniczyć w szeregu wydarzeń:
Codziennie odbywają się trzy tury warsztatów i wykładów, a także spotkania z gośćmi specjalnymi festiwalu (godz. 11:00, 13:00, 15:00). Codziennie możesz uczestniczyć nawet w trzech warsztatach lub wykładach. Możesz wybrać swój ulubiony warsztat i uczestniczyć w nim przez cztery dni (opcja dla wnikliwych), lub codziennie próbować czegoś nowego (opcja dla ciekawych).

Popołudnia i wieczory pełne są wydarzeń muzycznych:
Od 20:00 do północy gra duża scena prezentująca największe gwiazdy festiwalu;
O 17:30 rusza mała scena (konkursowa), gdzie prezentują się młode zespoły;
Na miłośników muzyki klubowej czekają dwa parkiety (od 22:00), zwolennicy muzyki zaangażowanej uczestniczą w koncertach na scenie HC/Punk (od 21:00).
Po północy możesz wybrać się się do katedry, by rozmarzyć się przy klimatycznych koncertach na scenie doświadczalnej, posłuchać akustycznego grania na scenie unplugged, lub pobujać się do białego rana w reggae tencie.
Slot Art Festival to także bogata oferta kinowa: o 18:00 prezentujemy ważne filmy dokumentalne, a o 0:30 możesz zobaczyć ambitne fabuły.

Czy to wszystko?
Na festiwalu prezentują się rozmaite organizacje pozarządowe, dostępnych jest 9 kafejek, Namiot Wschodni snujący orientalne opowieści, Skimboard dla chcących się ochłodzić w upalne dni, wystawy, przedszkole dla najmłodszych uczestników festiwalu.

sie
10
pt.
V OFCA @ Oleśnica, Rynek
sie 10 – sie 12 całodniowy

V Oleśnicki Festiwal – Cyrkowo Artystyczny zaprasza.

Znamy już termin. Więcej informacji już wkrótce.

V OFCA 2018
V OFCA 2018
wrz
1
sob.
Dolnośląski Festiwal Ognia @ Wałbrzych
wrz 1 – wrz 2 całodniowy

Festiwal Ognia w Wałbrzychu

Ruszamy już z informacją o trzeciej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Ognia, szczegóły jeszcze dogrywamy, ale zapowiadamy się już z terminem 1-2 września.
Pewniakiem jest termin i konkurs dla grup i solistów – przewidywana nagroda pieniężna. Zapewniamy nocleg i wyżywienie. Miejsce to stadion sportowy ( troszkę inny punkt niż w zeszłym roku, będzie Wam wygodniej . Przewidujemy warsztaty, ale szczegóły, regulamin i inne info już wkrótce. Pamiętajcie o Wałbrzychu we wrześniu <3

mar
3
niedz.
Warszawska Scena Varieté. Śpisz, Czy Śnisz? @ Głębocka 66
mar 3@16:00 – 20:30

Warszawska Scena Varieté przedstawia show „Śpisz, czy śnisz?”*

Tym razem zwiedzimy świat marzeń sennych. Wraz z główną bohaterką wyruszymy w podróż w głąb jej umysłu i zbadamy sny „od podszewki”. Sprawdzimy, co dzieje się, kiedy rzeczywistość spotyka się z ludzką podświadomością. Przygotujcie się na dużą dawkę absurdu, radości, dziwnego humoru oraz odrobinę…koszmar(k)u. Nic tu nie jest oczywiste, wszystko jest prawdopodobne.

Jedyne, co jest pewne – to, że na scenie zobaczycie między innymi absolwentów Państwowej Szkoły Cyrkowej, gwiazdy programu Mam Talent oraz jedną z najbarwniejszych postaci polskiej sceny Drag.

Do zobaczenia 3.marca o 16:00 i 19:00! Informacje o darmowych wejściówkach już wkrótce!

*spektakl od 7mego roku życia.

cze
21
pt.
Variete Fundacji Sztukmistrze: „Fire Party!” @ Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim, Lublin
cze 21@21:00 – 22:00

„Fire Party!” to najbardziej ognista impreza, jaką widzieliście! Podczas niej wydarzyć może się wszystko. Przygotujcie się na niezwykłe, dynamiczne i interaktywne fireshow.

Widowisko pełne będzie pirotechniki, dowcipu oraz świetnej muzyki prosto od lubelskiego DJ-a Positivo.

Na scenie Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim zaprezentują się tancerze ognia z całej Polski. Zapraszamy!

Wydarzenie realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

paź
11
pt.
Warsztat Akrobatyki Powietrznej @ Centrum Nowego Cyrku
paź 11 – paź 13 całodniowy
Warsztat Akrobatyki Powietrznej @ Centrum Nowego Cyrku  |  |  |

Intensywne warsztaty mistrzowskie z akrobatyki powietrznej z Lindą Sander obejmują 14 godzin pracy w 3 dni.

Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą nieodzowne narzędzia pracy artystycznej w dziedzinach związanych z akrobatyką i tańcem w powietrzu (tzw. aerialami).

LINDA SANDER – niemiecka artystka i instruktorka poprowadzi warsztaty masterclass na statycznym trapezie, kole akrobatycznym i chuście wertykalnej (tissue) lub linie pionowej. Uczestnicy będą mogli udoskonalić znane już techniki lub nauczyć się nowych, korzystając z różnych sprzętów akrobatycznych. Warsztat składać się będzie również z ćwiczeń siłowych i rozciągających oraz przygotowujących i mobilizujących ciało. Uczestnicy nauczą się zdrowych nawyków pracy z ciałem, by móc uprawiać swoją pasję długoterminowo.

Master-classy adresowane są do osób o wszystkich poziomach zaawansowania, wymagana jest jednak sprawność ruchowa i zdrowie.

mar
22
pt.
Variete we Wrocławu @ Sztuka na Miejscu
mar 22@20:00 – 22:00
Variete we Wrocławu @ Sztuka na Miejscu | Wrocław | Dolnośląskie | Polska

Od organizatora:

Kolektyw Performatywy powraca z kolejną odsłoną Variete we Wrocławiu, tym razem serdecznie zapraszamy do Sztuki Na Miejscu!
Czym jest variété?
Variete to wieczór sztuk scenicznych, podczas którego artyści i artystki zaprezentują swoje etiudy taneczne, żonglerskie, cyrkowe i akrobatyczne.
Hasłem wrocławskiej sceny variete jest przede wszystkim różnorodność, w myśl zasady, że we współczesnej sztuce performatywnej jest miejsce dla każdego. Nasze bestie sceniczne będą więc zachwycać, zaskakiwać i zadziwiać!
Już wkrótce zaprezentujemy harmonogram wszystkich występów.
Zostań z nami, żeby być na bieżąco!
_______________________________________________
GDZIE?
Sztuka Na Miejscu
Adres: Łaciarska 4, 50-104 Wrocław
KIEDY?
22.03.2024 (piątek)
Start: 20:00
BILETY
https: https://kicket.com/wydarzenia/variete-we-wroclawiu-sztuka-na-miejscu-21654?eventId=268998&fbclid=IwAR3aoJ0tA3X8AI7CNuDaZnwr1Fn_Lr2nCx_rSBkN8Y8P7nhHgAg0jfaDTPE
________________________________________________
ORGANIZATORKI
Kolektyw Performatywy skupia 5 artystek sztuk scenicznych i wizualnych, które swoimi działaniami chcą wspierać wrocławskie (i nie tylko!) środowisko artystyczne.
Kolektyw powstał z naturalnej potrzeby zebrania w jednym miejscu naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinach takich jak: cyrk współczesny, taniec, teatr, zrealizowanych projektów artystycznych i środowiskowych, nowych pomysłów, a także przyszłych planów – wszystko to, by sprawniej wspierać i integrować nasze środowisko.
Żeby być na bieżąco, obserwuj Variete Wrocław oraz Kolektyw Performatywy na mediach społecznościowych:
Instagram: @performatywy oraz @varietewroclaw
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100089027497565
Do zobaczenia!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/913840663788669