Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 2

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 5:00 pm   

załozyłem temat o spotkaniu w Bolesławcu w dziale DS poniewarz zapraszm wszystkich... nieee inaczej zmusam wszystkie osoby z dolnego by byli a tu zrobiłem zmianke by nie tylko ludzie z dolnego slaska się pojawili ;-) wiem popełniłem blad ale nie pomyslałem bo wiem ze jak ja widze jakies spotkania regionalne w innych wojewodztwach to je poprostu nie czytam tylko odznaczam jako przeczytane a chciałbym aby nie tylko stali bywalce naszego pieknego miasteczka tutaj zawitali a moze nawet ktos z byłej stolicy (i nie mowie o gnieznie) tutaj zawitali.. :-)

a to link do rozmowy o owym wypadzie
http://kuglarstwo.pl/foru...a-bc-vt4249.htm

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Mar 23, 2008 3:00 pm   

hhmmm....mogę wtrącić??;) UWAGA UWAGA!!!!!!!! takie małe ogłoszenie, propozycja, oferta....:) mianowicie:
-kolczykowanie ciała,
-robienie dredów lub ich poprawa
jestem w stanie zaoferować tego rodzaju usługii w czasie spotkania (mam nadzieję, że grzesiu nie będzie miał nic przeciwko:) ). jeśli ktos będzie zainteresowany proszę o kontakt jeszcze przed tym jak się zobaczymy, abym wszystko przygotował:)
moj numer tel 502 546 080 pozdrawiam i niech kuglarstwo będzie z Wami!!!!!

..
Informacje ogólne

Wysłany: Czw Cze 05, 2008 7:08 pm   

No co jest chcem się dowiedziec o tym spotkaniu!! nie wysililes się koles!!! jak nie to nie :-P Garbaty napisz cos o tym albo powiedz gdzie znajde namiar na wasze spotkanie juz dawno z Bolcem chcem się styknac.Mozecie się duzo od nas nauczyc :-D
I mam pytanie czy macie moze jakies namiary na Blus nad Bobrem i czy tam mozna by bylo dac pokaz albo jakis namiar na Pegaz.To narka

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 3

Wysłany: Czw Cze 05, 2008 7:31 pm   

Polecam Bolec bedzie swietna zabawa, nie moge się doczekać jedzie ktos z wrocka?

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Cze 05, 2008 9:59 pm   

ja pewnie tak ale znajac szczescie wsiade do opola zamiast do boleslawca ale w sumie niedaleko joł ;)

..
Informacje ogólne

Wysłany: Pią Cze 06, 2008 4:39 pm   

tego twojego linka w ogóle otworzyc się nie da wiec dalej nic nie wiem trudno.Bawcie się sami.Aroganci!!!!!!!!! :?

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Cze 06, 2008 4:51 pm   

Wchodzi ładnie. Może masz jakieś problemy z netem? Ale mimo to przydałoby się parę podstawowych informacji w tym temacie...

..
Informacje ogólne

Wysłany: Pią Cze 06, 2008 7:05 pm   

Banan14 napisał/a:
Wchodzi ładnie. Może masz jakieś problemy z netem? Ale mimo to przydałoby się parę podstawowych informacji w tym temacie...

cholera juz mi ostrzezenia wala a ja wcale nie widze gdzie EDYTUJ stoi.
Fajnie by bylo gdyby ktos cos napisal bo ja juz 3 dzin probuje się dowiedziec i zlewka na maxsa.Dzieki banan :spoko: A tak a propos to nie wiem ale mi ten link nie wchodzi w ogóle inne ok a ten nie

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Cze 06, 2008 10:31 pm   

nazwa tematu ,w którym jest "rozmowa o wypadzie" Sobota 29 Marca Bc takze info troszeczke nieaktualne i dlatego takie wypowiedzi byly :)

Odpowiedz do tematu