Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lip 18, 2015 2:01 pm   

Wynajmujemy namioty, /siedziba Mielec/, organizujemy imprezy, wesela, jesteśmy podwykonawcami podczas imprez w zamkach i w pałacach. Nie mamy swojego cateringu, ale współpracujemy z kilkoma dostawcami. Rozważamy stworzenie profesjonalnej grupy kelnerskiej - dziewczęcej i chłopięcej. W zamyśle to nie ma być proste kelnerstwo, tylko profesjonalna obsługa.
Także w strojach regionalnych, także z kostiumami typu np. gejsza, szkocki kilt, alpejski góral... z atrakcyjnymi występami w międzyczasie.
Kto już wdrożył taki, albo podobny pomysł?
A może działa ktoś w takiej branży w płd.-wsch. Polsce?
Skąd się dowiedzieć o zagrożeniach w takim pomyśle?
Jak szybko wyselekcjonować osoby z takimi predyspozycjami?
Kogo prosić o pomoc w tworzeniu układów tanecznych, choreografii?

Bardzo dziękuję za choćby próby pomocy

Mielec

Krzysztof

www.bellamargo.pl
www.namioty-mielec.pl
605856752
malgorzata.ofiara@vp.pl

**
Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lip 18, 2015 5:54 pm   

Widziałem reklamówkę jakiejś marki, gdzie "organizowali" imprezę na żywo. (niestety teraz nie mogę wygrzebać) Przewijali się tam właśnie kelnerzy żonglujący maczetami. Sądzę jednak, że to bardziej najęci kuglarze niż kelnerzy, a akcja w tym stylu była jednorazowa.

Jeżeli dorwiesz kuglarzy z doświadczeniem, to może się podzielą wiedzą o zagrożeniach. Ja po 10 latach machania mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że na każdym kolejnym pokazie dziwię się sam co jeszcze można spieprzyć.

Jak chcesz selekcjonować to masz kilka wyjść:
a) znaleźć kogoś z wiedzą o technice kuglarskiej
b) obryć się samemu w technice kuglarskiej
c) prosić o portfolia i brać na czuja.
d) obrać inny target - absolwenci szkoły cyrkowej

Nie licz też na to, że zapłacisz tym ludziom tyle ile zwykłym kelnerom, albo zrobią swoje za napiwki - to tak nie działa ;]

Zastanów się nad nawiązaniem współpracy z jakąś grupą ze swoich rejonów. Szanująca się grupa ma z reguły kilka układów, które prezentuje na każdym pokazie. Może coś sobie wybierzesz. Niemniej jednak wątpię, żeby wszyscy poszli do regularnej pracy w czymś takim. Kuglarstwem zawodowo nie zajmuje się zbyt wiele grup. To zazwyczaj dorywcze pieniądze w charakterze hobby.

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Lip 26, 2015 5:42 pm   

Bardzo dziękuję za zaangażowanie i odpowiedź.
A czy w regionie Mielca, Rzeszowa - byłyby osoby, bądź grupy zainteresowane takim zarabianiem?

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Lip 30, 2015 8:05 pm   

Ja byłbym zainteresowany, kuglarstwo tak (kije, miecze, szczudła, bugengi)... tylko że kelnerem nigdy nie byłem ;P

Odpowiedz do tematu