Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
Informacje ogólne

Wysłany: Pią Kwi 03, 2015 9:54 am   

Hej! :D
Ktoś chętny z Olsztyna na jakiś trening? Żongluje trochę piłeczkami i coś tam próbuje kontaktu. Kiedyś podobno odbywały się tu jakieś spotkania, ale wszystko wymarło :(

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Kwi 04, 2015 3:22 pm   

hej :) Ja mógłbym pożonglować po Świętach w czwartek lub piątek ok. godz. 15:30-16:00 (dowiem się w tygodniu kiedy pójdę do lekarza) - można się zgadać co do terminu...to prawda, że to forum wymarło...spotkania odbywały się w parku pod zamkiem (niedaleko Wysokiej Bramy) - dla mnie odpowiada ta lokalizacja i nie mam nic przeciwko innej lokalizacji, np. park centralny itp....żongluję piłeczkami i maczugami troszkę...Pozdrawiam, Paweł :)

[ Dodano: Czw Kwi 09, 2015 3:59 pm ]
Najlepiej dołączyć do grupy "Kuglarstwo Polska" na facebooku. Ja teraz jestem chory i za tydzień mogę pożonglować.

[ Dodano: Sob Maj 23, 2015 2:58 pm ]
Witam :) Każdy kto jest zainteresowany żonglowaniem w Olsztynie zapraszam na facebook'a do grupy "Kuglarstwo Olsztyn". Zaakceptuję dołączenie do grupy. Spotkania zazwyczaj odbywają się w piątki o godz. 16:00 pod zamkiem na starówce...przed przyjściem warto sprawdzić w grupie "Kuglarstwo Olsztyn" czy danego dnia jest spotkanie...Pozdrawiam :)

Odpowiedz do tematu