Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
Informacje ogólne

Wysłany: Sro Gru 28, 2016 12:38 am   

Hey forumowicze :)
Mam pewny proble a mianowicie, podróżuje wlasnie po Meksyku i w ramach dorobienia sobie robie banki mydlane tutaj, zainteresowanie jest spore i tu zaczyna się problem ..
W meksyku plyn fairy marki P&G nie jest dostepny ale jest zamiennik w identycznej butelce nazwa SALVO tej samej firmy P&G. Moj problem polega na tym ze na 7 prob robienienia baniek mydlanych tylko 2 krotnie udalo mi się mniej wiecej przygotowac plyn w miare dobry do uzytku.
Moj przepis to ok 3-4 l wody plus fairy (salvo) plus guma guar, zawsze stosujete same skladniki a nawet specjalnie dla salvo zaczolem korzystac z wody mineralnej (nie gazowanej) ale nie pomoglo.
2 krotnie plyn dzialal a 5 razy ponioslem kompletna porazkie az tak ze banki pekaly odrazu nawet nie 1 sekunde.
Nie wiem co jest grane, probowalem inne plyny i jest podobnie raz wyszlo a 2 razy nie,
Co moze byc wina?
Na poczatku mialem przemycony fairy i on smigal jak ta lala nawet na kranowie :)
Pytanie moje od czego to moze zalezec ze banki pekaja odrazu przy zastosowaniu tych samych parametrow :)
Czy da się calkowice wyeliminowac fairy czy salvo i zastapic go czyms innym ?
Co robic proszę o porady
Marcin :)

Odpowiedz do tematu