Poprzedni temat «» Następny temat

Gdzie Chciałbys się Pojawic?
ŚESCT
56%
 56%  [ 61 ]
SLOT
20%
 20%  [ 22 ]
GRUNWALD
12%
 12%  [ 14 ]
Siedze W Domu ;P
10%
 10%  [ 11 ]
Głosowań: 108
Wszystkich Głosów: 108

Autor Wiadomość
**

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 2:27 pm   

No tak przepraszam nie zaznaczyłam,no racja nie byłam na Śesct ,no ale jak ktoś kiedyś mówił to już bardziej dla zaawansowanych kuglarzy,no ale ja do takich nie należę to,to impreza na przyszłość,więc wybieram Slota,bo na Grunwaldzie już byłam:)Pasii? :-P ;-)

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 2:34 pm   

OT: do przeniesienia?
nikita napisał/a:
no ale jak ktoś kiedyś mówił to już bardziej dla zaawansowanych kuglarzy
dziwne założenie jak dla mnie, jak może być impreza dla bardziej zaawansowanych<?>, tym większy progres im uczysz się od lepszych i od wymiataczy. Ja pierwszy raz byłem na śestc jak umiałem 3 triki na 3b i przez kilka dni taki progres że ohohohoh
Ostatnio zmieniony przez KNK420 Nie Sty 27, 2008 3:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 2

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 2:41 pm   

KNK420 napisał/a:
no ale jak ktoś kiedyś mówił to już bardziej dla zaawansowanych kuglarzy

dziwne założenie jak dla mnie, jak może być impreza dla bardziej zaawansowanych<?>, tym większy progres im uczysz się od lepszych i od wymiataczy. Ja pierwszy raz byłem na śestc jak umiałem 3 triki na 3b i przez kilka dni taki progres że ohohohoh

zgadzam się Śesct było moją pierwszą imprezą kuglarską a niewiele umiałem ( żonglować w ogóle) nie przeszkodziło mi to we wzięciu warsztatów ze stefanem ( do 3 piłki nie dotrwałem ;P ) także argumentacja błędna jak dla mnie ;)
do tej pory Śesct jest pierwszą imprezą w jakimkolwiek stopniu - ludzie, klimat, poziom szoł - wszystko na 6 !

**

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 2:44 pm   

O jeju teraz macie o czym pisać :-P Ja jadę na Slota,to mi najbardziej odpowiada jak na razie,jak ktoś woli coś innego jedzie na inną imprezę,choć nie mówię nic złego na Śesct,bo pewnie tam też się kiedyś wybiorę,ale na razie Slot, tyle z mojej strony co do tego tematu ;-) Pozdrawiam :-)

Szy 

Informacje ogólne
Pomogła: 11 razy

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 5:03 pm   

Ja pojadę tradycyjnie na grunwald i tak mam juz obmyślony cały pokaz konkursowy, chociasz bardzo mi żal Śesct bo myślałam ze uda mi się w tym roku dotrzeć. Widze że spora ilość ludzi rezygnuje z inny imprez na rzecz ŚESCT- psujecie sporej część populacji kuglarskiej plany wakcyjne :?

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 5:11 pm   

Szy napisał/a:
Widze że spora ilość ludzi rezygnuje z inny imprez na rzecz ŚESCT- psujecie sporej część populacji kuglarskiej plany wakcyjne :?

psujemy czyjes plany bo wybieramy impreze ktora naszym zdaniem najbardziej nam odpowiada? oO dziwne to stwierdzenie...

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 6:40 pm   

Dzielny, jeśli ktoś miał zaplanowanie pojechać zarówno na slot jak i na śesct to jak inaczej nazwać zmuszenie go do zmiany planów na gorsze (dwie imprezy są lepsze niż jedna) jak nie psuciem ich.

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 7:01 pm   

Grzesiu, ja mialem w planie jechac i na slot i na śestc, no ale mowi się trudno, organizatorzy wro dostali wyniki ankiety, i jednak podjeli decyzje o tej nie innej dacie, mysle ze ja przemysleli, mam nadzieje. ja się ciesze ze jest takie oblozenie, bo to lepsze niz czasy w ktorych nie bylo na co jezdzic. malo imprez, zle, za duzo, tez nie dobrze. trzeba wybrac, to proste, w nastepne wakacje bedzie jeszcze wiecej imprez. mam nadzieje ze zaczna to byc imprezy tematyczne, a nie ogolne. a post Szy komentuje w taki sposob poniewaz (moze zle go odczytalem) dotyczy to nie organizatorow, ale powyzszej ankiety i ludzi (czyli min. mnie) ktorzy rezygnuja z innych imprez na rzecz śestc przez co psuja sporej czesci kuglarskiej popualcji plany wakacyjne (czyli Szy?). i tylko to stwierdzenie mnie zdzwililo... moze Szy sprostuje, to sory.

uiek
[Usunięty]
Informacje ogólne

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 7:11 pm   

Mnie dziwi cały czas czemu Śestc ma być w tym, a nie innym terminie. O ile jest dla meni jasne, ze Grunwald nie jest w stanie zaszkodzić "Wrockowi", o tyle SLOT już bardziej. W końcu terminy zarówno SLOTu, jak i Grunwaldu są znane od zeszłego roku więc nikt mi nie wmówi, że nikt nie wiedział, ze te imprezy są wtedy.

Ja pewnie pojadę na Grunwald, ponieważ jak co roku Grace tam odpowiada za organizację konkursu i obozowiska (chociaż co do tego drugiego, to w tym roku ma być inaczej). O ile SLOT był poza moimi planami to na Wrocek strasznie chciałem jechać - dla samej gali warto!

A tak mówiąc krótko - dupa.

Z przeniesieniem "Wrocka" może być też o tyle problem, ze inny termin może kolidować np z konwencją w Pradze, na której Kejos jest "zawsze"...

odrobina kajowatości

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 3

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 7:13 pm   

obie imprezy dla kuglarskieigo światka są typu "musieć!",, więc dziwmene, że wypadają w tym samym czasie..
SLOT działa już kilkanaście lat, więc termin tej imprezy na pewno się nie zmieni, zwłaszcza, że chodziłoby jedynie o "kilkuosobową grupę żonglerów i pojarzy"
dlaczego więc wspomniane imprezy dzieją się w tym samym czasie, skoro ro kma 365 dni? :|

ja od kilku lat już mam dylemat: SLOT, czy Grunwald.. póki co z korzyścią na konto tego pierwszego, ale wierzcie mi, z wiieeelkim bólem

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 7:34 pm   

dzielny napisał/a:
malo imprez, zle, za duzo, tez nie dobrze.
nie jest źle że jest dużo imprez tylko że są w tym samym czasie. Super że jest dużo imprez, mogą być nawet co weekend, jak tylko będą ludzie jeździli...

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 7:44 pm   

kaju rok ma az 365 dni ale wakacje maja tylko 9 weekendow. wiec jezeli chcemy miec frekwencje to juz inaczej się patrzy, praga gosci we wro, wro gosci w pradze, - 2 weekendy, ejc jeden tydzien trzeba zarezerwowac jak nie dwa itd itd.
np. w wypadku ostrody obecnie ustalamy termin sierpniowy, i trzeba oprocz imprez kuglarskich w polsce patrzec na imprezy ktore organizuje miasto (np. reagge festival), co moze doprowadzic do tego, ze ostroda bedzie dopiero w ostatni weekend sierpnia, takie podsumowanie wakacji, to nieoficjalne info, ustalenia trwaja caly czas.
wiem jak to jest dlatego nie burze się tak strasznie w kwestji decyzji organizatorow wro, czasem trzeba się wpisac w impreze miasta, czasem dofinansowanie mozna dostac tylko w tym okresie itd. warto raczej wspierac ich starania bo to jeden z najlepszych festiwali kuglarskich w polsce. moim zdaniem slot nie jest festiwalem kuglarskim, z jego "kilkuosobową grupą żonglerów i pojarzy", wiec dla mnie jako zonglera wybor jest oczywisty.

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 7:48 pm   

dla mnie też wybór jest prosty. Do zobaczenia na śesct

Imperator

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 8:01 pm   

A ja sobie pozwolę podkreślić to, co napisałem wyżej - slot to misz-masz i masówka, we wrocku jest o wiele milej :)

Do zobaczenia w lipcu na boisku pośród drzew... :>

Swoją drogą, dla większości wybór jest prosty i zgodny z np moim. Wystarczy spojrzeć na wyniki ankiety...

Szy 

Informacje ogólne
Pomogła: 11 razy

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 9:16 pm   

TERMINOLOGIA
psucie planów wakacyjnych- to wtedy kiedy ja coś zaplanowałam a nagle okazuje się ze tego nie wykonam

spora część populacji kuglarskiej- ludzie o których wiem, że wybierali się na SLOT lub Grunwald i na ŚESCT o których wiem, a którzy teraz będą musiali coś wybrać

a że ludzi wybierają ŚESCT się nie dziwie, gdyby nie moje mocna przywiązanie do imprez historycznych i pewne zobowiązania też bym wybrała.

odrobina kajowatości

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 3

Wysłany: Pon Sty 28, 2008 12:55 am   

Dzielny, w ten sposób, jak mówisz, na świecie odbyłyby się zaledwie 52 (statystycznie) imprezy kuglarskie! nie dodawajmy do listy imprez z reszty świata.. mowa jest o trzech największych tego typu wydarzeniach w roku, które odbywają się dokładnie w ten sam weekend! nie wierzę, że nie można nic z tym zrobić!

kyn 

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Sty 28, 2008 1:22 am   

Ja wiem, że raczej nie pojadę na Grunwald, bo w końcu ile można :D Najchętniej wykluczyłabym tez opcję siedzenia w domu, ale to już jak los postanowi. I fundusze.
I zależy, kto gdzie będzie ze znajomych jechał, bo samej mi się jakoś nie za bardzo uśmiecha całą Polskę przemierzać ;-) Nie oceniam, gdzie fajniej, bo to byłaby moja pierwsza bytność zarówno na ŚESCT, jak i na Slocie :-) W sumie kiepsko, że tak się te terminy nakładają.. ale jak znam życie, to jeśli już, i tak bym mogła pojechać tylko na jedną z imprez, więc może mniej żal mi będzie tej drugiej :-P

bas 

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Sty 28, 2008 8:26 am   

Ex3v napisał/a:
Do zobaczenia w lipcu na boisku pośród drzew... :>

hehe, żebyś się nie zdziwił :) . Pamiętaj, że śesct nie będzie we Wrocławiu. Kto wie czy w Srebrej Górze jest boisko :)

dzielny napisał/a:
moim zdaniem slot nie jest festiwalem kuglarskim, z jego "kilkuosobową grupą żonglerów i pojarzy", wiec dla mnie jako zonglera wybor jest oczywisty.

Oj Dzielny przecież nie byłeś na slocie. Skąd takie wnioski? Ze swojej strony mogę powiedzieć, że na slocie spotkałem jak na razie niajwiększą grupę pojarzy i żonglerów. Nie było to kilkoro lecz kilkaset osób.
Czy ktoś zna terminarz imprez zagranicznych jakie odbywają się w lipcu? Może jednak jest termin, który nie koliduje.

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Sty 28, 2008 9:39 am   

no ja podobnie jak Szy mam pewne zobowiazania i raczej pojade na Grunwald, chociaz bardzo chcialbym odwiedzic Srebrna Góre

boisko pewnie i tam jest, ale tez jest fajny most na wysokosci 10 pietra, z ktorego mozna sobie na linie zjechac :]

Imperator

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Sty 28, 2008 9:59 am   

bas napisał/a:
Oj Dzielny przecież nie byłeś na slocie. Skąd takie wnioski? Ze swojej strony mogę powiedzieć, że na slocie spotkałem jak na razie niajwiększą grupę pojarzy i żonglerów. Nie było to kilkoro lecz kilkaset osób.

Wiem, że to nie do mnie... Ale:
przypomniałem sobie jak waści Borys, po tym jak wraz ze znajomymi prowadził warsztaty pojowe, poweidział mi o paru ewenementach (np tym 13letnim - podchodzi na warsztaty, nick_jest_fajny_loop za plecami z czymśtam i stwierdzenie "chu**wy poziom warsztatów w tym roku" a zaznaczam, to było przed ostródą i o wiele mniej osób potrafiło tego loopa zrobić ;) ).
Ale bez względu na to, czy to jest ultra wymiatacz, czy pitu-pitu, bez względu na to ile jest takich wymiataczy, to nie to.
To jest masowe, tam jest o wiele więcej ludzi, trzeba bardziej pilnować swoich zabawek, sprzętu, namiotu, 90% ludzi nie znasz, bo przyjechali na totalnie coś innego niż fajerszoł i "rząglerka" (specjanie tak napisałem ;p ).
Może i niektórzy lubią takie imprezy, ja też lubię, ale tylko wtedy, kiedy nie mam ciekawszych propozycji.
Ciekawszą są ŚESTC. Wychodzisz z namiotu, co 2. osoba to znajoma mordka. A nawet jeżeli jakaś mordka jest nieznajoma, to wiadomo, że przyjechała tutaj w tych samych klimatach, ma się wspólny temat, zabawy i sposoby spędzania czasu.
Ponadto wybaczcie, ale na towarzystwo międzynarodowe narzekać nie można ;) .

Nawet jeżeli te imprezy będą jedna po drugiej, w odstępie tygodnia, większość ludzi wybierze ŚESTC. Dlaczego? Bo nie mają kasy! A jak nawet mają, to im szkoda. Mi np. szkoda.
Kiedyś było tak, że slot był w połowie lipca (czy jakoś tak), a spotkania w czerwcu... a jak wiadomo w miesiąc-półtora o wiele łatwiej odsapnąć finansowo, niż w tydzień.
Tak, ja wiem, można sobie odkładać, oszczędzać itp itd.. Ale podejrzewam, że większość ludzi, która będzie miała taki plan (oszczędzania) i tak przypomni sobie o nim na początku lipca i i tak będzie musiała wybierać...

Dochodzimy też do tego, że "aaa, jednak to ŚESTC może być w czerwcu... NIE. Powtarzam, nie jestem wyjątkiem jeżeli chodzi o sesję letnią, moja np się kończyła rok temu 6. lipca, a u wielu ludzi było to jeszcze dłużej.
Niestety niektórzy ludzie nie zrozumieją tego, że niestety nie można na 2. tygodnie przed sesją wpaść sobie na festiwal. Dlaczego? Bo niektóre uczelnie wymagają od studenta nauki dniami i nocami nie tylko na 2 dni przed egzaminem, ale przez połowę semestru. Tym bardziej w czerwcu, kiedy jest pora ostatnich kolokwiów, zerówek, konsultacji, wykłóceń, oddawania projektów...
Nie wiem jak wy, coniektórzy studenci, sobie żyjecie, ale ja np odkąd zacząłem studia mam okazję napić się piwa raz na miesiąc-dwa-trzy. I to nie dlatego, że nie chce mi się wychodzić z domu, albo nie mam z kim. Tylko dlatego, że trzeba kuć.

Odpowiedz do tematu