Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 2:36 pm   

jest już znana data pierwszego odcinka gwiezdny cyrk. Pierwsze show wystartuje już 6 marca w czwartek o godzinie 21:00 na POLSACIE czas trwania programu 145 minut.

źródło : www.cyrk-portal.pl

wróg

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lut 23, 2008 10:11 am   

Widziałem pierwzego spota reklamowgo ! :D

Wrociwszy do domu z katowniczego treningu z Sobolem zasiadłwszy do obiadu przez TV o okolo 20.30 w trakcie jakiegos serialu byla przerwa i jakieś płomienie, napisy Cz Ty bedziesz się bac? ...cos takiego..i Cyrk Gwiazd i koniec...lacznie ze 5 sekund:)

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lut 23, 2008 11:54 am   

nono też to widziałem
ale jest już inna też
wczoraj ją widziałem i
nie była to ta krótka
tylko z urywkami gwiazd
trwała jakieś 20 – 25 s.

Dodano: Sob Lut 23, 2008 11:56 am
a i nie cyrk gwiazd a Gwiezdny Cyrk ;)

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lut 23, 2008 4:10 pm   

Jest też informacja na stronie telewizji POLSAT :-D

>>>>KLIK<<<<

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lut 26, 2008 4:25 pm   

oto i reklama : http://www.wrzuta.pl/film/9V8L8oc5fB

Dodano: Czw Mar 06, 2008 4:22 pm
więc dziś gwiezdny cyrk przed nami na polsacie :D
w popołudniowych wydarzeniach mówili iż jest to najdroższa ich produkcja więc mogli by zakupić już ten sprzęt ...
A co mnie zdziwiło zalewski wyruszył normalnie w trasę ze swoim cyrkiem . Program będzie się odbywał w innym mniejszym namiocie ?? w telewizji było widać dyr. cyrku zalewskich jeśli się nie mylę i stał on na tle żółto niebieskiego namiotu z napisem gwiezdny cyrk u góry. No i teraz nie wiem czy mi się to tylko przewidziało czy nie . Normalne szapito jest niebiesko żółte i teraz nie wiem bo wydawało się bardzo małe

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 12:57 pm   

I kto oglądał?? Mi się nawet podobało,ale nienawidzę wydry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bas 

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 1:11 pm   

Bardzo fajny program. Trochę przydługi. Podobało mi się przedstawienie cyrku. Aktorzy dobrze sobie radzą ale widać, że sztuki cyrkowej nie da się nauczyć w 4 tygodnie. Allan na koniec to piękny akcent profesjonalnego występu. Ciekawe ile 17 latków wpadnie na pomysł żonglowania po tym programie ;)

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 4:50 pm   

program jak przystalo na masowe widowisko nie zachwycil mnie niczym ale tego się spodziewalem. nie sadze zebym jeszcze kiedys skusil się zeby obejrzec kolejny odcinek.
wystep alana mi się nie podobal. typowa cyrkowka, cisniecie jednego patternu na 6,7,8 pilek jakies piruety(robione wtedy kiedy nie zonglowal) cekiny i obcisle spodne. do tego ciagle powtarzanie "11 pilek, 11 pilek!! nasz mistrz!!" eh...

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 2

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 4:55 pm   

Kwachu napisał/a:
ale nienawidzę wydry
ale foki były fajne

Alan to jedyne co tak naprawde było fajne w tym odcinku tylko z ciekawosci bede chciał ogladac dalsze odcinki...

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 7:33 pm   

już wiem cyrk zalewski ma więcej niż dwa namioty więc gwiezdny cyrk może się odgrywać w innym namiocie niż normalne przedstawienia :) Ale od wewnątrz naprawdę odmienili te efekty świetlne płótna super wyglądało
źródło www.cyrk-portal.pl
Ostatnio zmieniony przez homer Czw Mar 13, 2008 4:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 7:52 pm   

GreeeG napisał/a:
foki były fajne

To popieram :-P , a co do Alana to trzeba mu przyznać że mimo wszystko jest niezły

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 9:40 pm   

ja mysle ze polski cyrk tradycyjny dotad marzyl tylko o takim widowisku, oprawie itd.
i wydaje mi się ze po zakonczeniu tego programu tez to wszystko pozostanie w sferze marzen.
bylem jakis czas temu na spektaklu Zalewskich, rozmawialem nawet z mlodym Zalweskim przedstawieniu (Tomek? chyba dobrze pamietam), i sorki, ale to jak to wyglada live wypada smutno w porownaniu do tego co się dzieje w programie. Mysle ze Zalewscy moga liczyc na przyplyw ludzi (myslenie - obejzalem swietne show na Polsacie to teraz chce na zywo), jednak po wyjsciu z namiotu, moga byc oni mocno zawiedzeni.

Czy Program mi się podobal? oprawa - fajna, numery - jeden, reszta taka sobie.
Czy Program "nam" pomoze? wydaje mi się ze tak, ciesze się z tego, trzeba korzystac z tej okazji ile się da :)

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 1
Pomogła: 1 raz
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 8:23 am   

Program był dość... Ciekawy i jak ktoś już napisał nieco przydługi :-P
Najbardziej podobał mi się występ Alana ^^
A tak to... Wydra + Foczka = Bleee :-D
No i jeszcze ewentualnie Grzywna - zaimponował mi. W tak krótkim czasie się przełamać i wystąpić na takiej wysokości... Podziwiam go w pewnym stopniu, bo sama mam lęk wysokości xDD
Mało co mnie zachwyciło...

bas 

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 9:24 am   

Postanowiłem wrzucić parę fotek obrazujących co się tam działo. To dla tych co przegapili lub nie mieli możliwości oglądania.

9siudym.gif
Marek Siudym
Plik ściągnięto 2560 raz(y) 25,11 KB

8marysia.gif
Marysia Góralczyk
Plik ściągnięto 2560 raz(y) 26,48 KB

7kamila.gif
Kamila Porczyk
Plik ściągnięto 2560 raz(y) 24,99 KB

6wolszczak.gif
Grażyna Wolszczak
Plik ściągnięto 2560 raz(y) 26,2 KB

5wladek.gif
Władysław Grzywna
Plik ściągnięto 2560 raz(y) 23,6 KB

4wydra.gif
Szymon Wydra
Plik ściągnięto 2560 raz(y) 21,37 KB

3powerza.gif
Anna Powierza
Plik ściągnięto 2560 raz(y) 22,37 KB

2piotr.gif
Piotr Pręgowski
Plik ściągnięto 2560 raz(y) 24,07 KB

1mariusz.gif
Mariusz Zalejski
Plik ściągnięto 2560 raz(y) 17,57 KB

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 3:09 pm   

Ja nie wiem jak oni namówili tą foke żeby pocałowała wydrę ;D

Informacje ogólne
Pomogła: 1 raz

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 5:09 pm   

Show ładnie się prezentowało - orkiestra na żywo światła ładne kolory i bardzo dobra jakość transmisji.

Ogólnie program nudny i za długi. Myślałam że będzie więcej pokazów jakiś mistrzów, co z pewnością podniosłoby znacznie poziom tego widowiska. Allan wypadł fajnie.

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 12

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 10:55 pm   

Banki mydlane - bardzo nietypowy pokaz bo p. Wolszczak według mnie nie musiała za dużo czasu poświęcić czasu na trening baniek takich jakie Ona akurat robiła...
myślałem że pokaże wielkie bańki, bańki w bańkach, kogoś w bańkę zamknie... tego typu rzeczy widziałem (pozdrawiam przy okazji kolegów z Wrocka) i to było prawdziwe szoł
przy innych wykonawcach którzy widać było ile trudu włożyli w wykonanie numerów wypadła blado, mam nadzieję że szykuje coś extra na kolejny program
no i klaun!!! świetny choć numer stary jak świat
ale to że dostał niespodziewanie najwyższe noty od jurorów świadczy o tym że klaunada to kawał ciężkiej roboty i zostało to docenione przez dość kontrowersyjne ale zrozumiałe w realiach tv jury

a tak w ogóle bardzo mi się podobało, jestem pozytywnie zaskoczony widowiskiem..

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Mar 09, 2008 8:46 pm   

już mam dość tych gwiezdnych programów
taniec z gwaizdani
taniec z gwaidami na lodzie
spiewające gwaizdy (na polsacie nie wiem jak to się nazywa)
teraz gwiezdny cyrk

nie rozumiem tego bo wiadomo że ci ludzie ani nie bedą umieli tańczyć porządnie ani na lodzie jeździć o śpiewaniu nie wspomnę no i tym bardzie pokazywanie jak się męczą w sztuce cyrkowej blleee
chyba że to ma być śmieszne to moge to zrozumieć ale ile można się śmiać z nieudolności

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Mar 09, 2008 10:17 pm   

a według mnie za dużo się wywyższacie program jest kierowany głównie do odbiorców którzy lubią gwiazdy lubią je oglądać lubią jak im coś nie wychodzi itp. no i oczywiście małych dzieci i troszkę większych :D które uwielbiają cyrk . O i to jest rozumowanie dziecka na ten temat bez żadnej przysłowiowej filozofii …
a zresztą zobaczymy jak będzie wyglądał numer z lwami :D
Ostatnio zmieniony przez homer Czw Mar 13, 2008 4:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 2

Wysłany: Nie Mar 09, 2008 10:44 pm   

tamte fora są forami cyrkowymi czyli dla nich ważne jest szoł. To jest forum kuglarskie i tu jest ważna technika, trudność czy dokładność danego triku a nie kolor czyichś spodni :)

ale masz rację homerze :)

Odpowiedz do tematu