Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 8:23 pm   

Wreszcie przebrnąłem przez wszystkie posty opisujące wrażenia i nie dziwie się iż jest ich tyle, a będzie zapewne jeszcze więcej.
Ostróda była dla mnie miłym zakończeniem moich półtorej tygodniowych wakacji rozpoczętych świetną zabawą na otwartym powietrzu w Iłży.
Zwłaszcza pokaz finałowy, któremu była poświęcona cała sobotnia uwaga i tu chcę podziękować Yameso i naszej kijowej ekipie, którą Yameso wymienił
dzięki chłopaki za świetną zabawę i naszej jedynej kijowej anielicy Izie

dziękuję również selseros a właściwie osobom które się w nich przerodziły po moich warsztatach i przepraszam za ostatni wieczór, jednak zmęczenie wygrało, ale gratuluje wam sił i przychodzenia na nocne warsztaty

smalcowi za oprowadzanie kijowych aniołków po lumpach ostródzkich
i Damianowi za naukę chodzenia na szczudłach oraz za wspólne chodzenie na nich ostatniej nocy po kilku głębszych.

Gratuluję organizatorom świetnej imprezy szkoda, że nie da się wydzielić skrawka miejsca w którym można spokojnie pić (lecz z umiarem), bo zamiast się integrować jak rok temu na schodkach grając w dupę mamuta większość się kryła,
ale ma to swoje dobre strony przez cały festiwal nie piłem piwa, za to soczek jest inną sprawą wraz z krasnoludzkim przysmakiem
jak pisała SZY faktycznie brakowało jednego lub dwóch dni by każdy skorzystał z ciekawych warsztatów, bo cała sobota praktycznie była poświęcona na przygotowania

na podsumowanie powiem że świetnie się bawiłem, choć w niewielu warsztatach uczestniczyłem

po prostu dziękuję wszystkim, którzy byli !! !

*

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 8:29 pm   

Cyrik napisał/a:
Drunkenowi za płyn do naczyń

uzytkowniku Cyrik, stosując właściwy i jedyny kolor dla zapisu nazwy płyn do naczyń okazałeś wielki szacunek tradycji i zyskałeś akceptację od firmy Drunken Father's Workshop

Informacje ogólne
Pomogła: 4 razy

Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 9:36 pm   

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!! :) Było cudownie, zwłaszcza w ostatnią noc :) . Chciałabym, żeby ten festiwal nigdy się nie kończył! Wszystko było cudowne! Teraz tylko czekam na zdjęcia i filmy :) . Pozdrowienia dla wszystkich!

Ola 
**
Informacje ogólne

Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 11:00 pm   

Ja chciałam podziękować współorganozatorom, czyli naszemu eXodusowi;) Mojej drugiej eXodusce czyli Madalence za pogaduchy, za wsparcie, za to, że mogłam pokazać przytulanie na "żyrafke"
Nikusowi za to, ze był; za iksy"X" na czwartkowy wieczór;), za mase zdjęc którą pewnie niedługo obejrzymy, za pozytywną energię i dużo ciepełka.usmiechu
Ketlingowi: za to, że potrafił mimo całego zamieszania podejść i powiedzieć coś milutkiego, ciepłego i dać buziaka;)
Dzielnemu: za to co zrobił
Dumie: za to, że towarzyszył mi podczas wypraw po pizze, i nie tylko;)za te Twoje brechtowe teksty;)za wsparcie;)i dużo fajnych i pozytywnych chwil
Jogi: fajny z Ciebie facet;) a dziekowac za to , ze po prostu byłeś;)
Grace: za to , ze byłaś, za pogaduchy na infopunkcie;)za masażyk.
Yameso;przystojniaku;) za pomoc, i całokształt;)
Cyrik: za to, że się nie wierciłeś przy malowaniu;) hehe
Mikuś: za show czwartkowe i za to, że taki właśnie jesteś
Gosia: za to, że przyjechałaś, i za słowa wsparcia -buziak
Jeżeli kogoś pominęłam to napiszę potem.
Fajnie, że Festiwal się podobał i mamy nadzieje, ze za rok będzie jeszcze lepiej;)a bedzie;)
Niestety koszulek za mało zrobilismy, ale może coś da się z tym zrobić;D

Finał był świetny, uważam, i nie tylko ja, że najlepszy z dotychczasowych 5 Finałów.

Chciałam podziękować wszystkim uczestnikom za udział w Festiwalu. Za to, że tworzyliście ten Festiwal, jego klimat. Pamietajcie, że bez Was Festiwalu by nie było.
Podziękowania dla tych co prowadzili warsztaty:TeDi, Cyrik, Gosia, D3, Szy,Yameso, Iga, Grace

Choć zawsze każdy Festiwal jest w naszych wspomnieniach i jest takim motorem, bo warto go robić, tworzyć razem z Wami.

Do zobaczenia na kolejnej Ostródzie;)

**

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 11:32 pm   

pora na podziękowania ;)
przede wszystkim organizatorom za samą impreze, po prostu nie mogę doczekać się kolejnej edycji :D
Łoszy za kropki, przecinki, wspaniały śmiech oraz rozmowy powrotne, za całość :)
Matiemu za kulki, poranki gdy Cię słodko śpiącego oglądałem obok, za zabawę od Iłży po wyjazd z Ostródy, do zobaczenia we Wro Mejt ;) i czekam na foty
Be za spędzony wspólnie czas, rozmówki mniejsze i większe oraz leśne owoce ;) i izolacje języka :D
Cyrikowi - fc porto i tyle, wiesz za co mogę dziękować ;)
Jogiemu - boję się co z nami będzie po następnym festiwalu Misiaczku :evil: tyle się działo :D
Kefir - dziękuję chociażby za to że przyjchałeś jednak jak i za drogę powrotną
Han, za towarzystwo, masaże, zwłaszcza te piłkami ;) i kuleczki
Grace, za masaże, warsztaty oraz łaskotki ;)
Alexis, za naukę na mono oraz stożek do kolczyka :D przepraszam że Cię nie przebiłem i dziękuję za igłe, której nie odebrałem :roll: następnym razem
Dumie za wspólne leśne przebywanie na korytarzu ;)
Mikusiowi za buziaczki, humor, ciągłe nieudane dogadywanie się o sklep i przedstawienie się na pare godzin przed wyjazdem ;p
Sólih - Ty już wiesz za co, i nie będzie to to co mi zrobiłeś ;) obyśmy zobaczyli się jak najszybciej
Szy, za w ostateczności niepokazanie mi nic na levi ;p oraz rozmowy, przygotowania do finału i podbudzanie ostatniego ranka :D
Tediemu za warsztaty teatralne oraz dużo śmiechu
Ani za passing, będziemy ćwiczyć dużo :D oraz za nocleg po powrocie do Wrocławia
Gosi, za warsztaty z ruchu, które trochę się przeciągnęły nad ranem ;)
Exhibicjoniście oraz Dance za to że po prostu byliscie, oraz za śmiech :D
Madalenie że wytrzymywała moje zawracanie głowy odnośnie finału ;p
Szamance za mejkap oraz dzielne przetrwanie masażu na warsztatach ;)
ekipie z Bolesławca za to, że po prostu byliscie oraz Rybie za malowanie

wszystkim uczestnikom finału - po prostu było mega :D
oraz wszystkim tym, których poznałem, z którymi bawiłem się, których być może jeszcze dopiszę ;) dziękuję Wam wszystkim

i jeszcze kwestia taka - mam czyjegos Jungle Speeda, prosiłbym o kontakt jeżeli komuś zaginął
oraz prosiłbym o zwrot noża składanego uczciwego znalazcę, nóż został pożyczony do wycięcia czegoś w lalce, która biegała podczas finału i za drugim razem do mnie już nie wrócił

pozdrawiam
Chash, ten z forum :> i od lustra ;p

**

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 11:54 pm   

to ja się tu wcisnę.

otoz ja juz podziekowania zostawiałem na tablicy ogłoszeń, ale że pisałem to na 2 godziny przed wyjazdem w sobote bardzo z rana to nie wcisnalem tam wszystkich i wszystkiego co się działo do tej godziny.

nie bede wymienial was ludzie bo jest was od cholery, ale drużyna fc porto zasługuje na podziękowania z imienia za towarzycho i ćwiczenia roznych dziwnych rzeczy

be w przyszlym roku zrobimy te 7 k na passing, nie ma bata
chachra - wpadne do wrocka, jakos w tym roku ale kiedy to nie mam pojecia,
do krakowa tez planuje wpasc i tez w tym roku wiec czuwajcie

zaluje tylko znow tego ze sytuacja zmusiła mnie do wcześniejszego wyjazdu, ale za rok tak nie bedzie

Wielkie brawa za organizacje, WOW, oby tak dalej:) exodus, to byl wasz organizacyjny festiwal.

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 12:45 am   

A oto "Szczególne podziekowania dla..." (wymienię tylko po kilka rzeczy za co bo na wszystkie miejsca nie starczy)

Ketling - Wielkie jół dla Ciebie ! Podołałeś wyzwaniu (a nawet wyzwaniom) zorganizowania zajebiaszczego spektaklu. Masz mózg +100 do organizacji :-)

TeDi - Za ciepłe słówka na renegejdzie, pogaduszki przy Płynie do myci naczyń i przy fajeczce i w ogóle, że taki z ciebie Tedi Ber :-) )))

Dranken - Za wspomniany wcześniej płyn, pokazanie ciekawej knajpki w ostródzie i udzielenie wskazówek odnośnie prawa jazdy ;-)

Dzielny - Za możliwość pomachania kulką przy telewizji i za (dosyć) zabawne prowadzenie konkursów :-)

Jogi - Za bekowe pogaduszki i to, że w pełni mogliśmy zrozumieć się wzajemnie w kwestii poczucia humoru :-) )

Grace - Za masaż i jego warsztat, za to że jak zwykle można z tobą pogadać o fajnych rzeczach. Gdyby nie ty to nie nabrałbym odwagi wyskoczenia do pierwszego konkursu ;-) to twoja zasługa. AAA ! i możliwość pogłaskania Kefira :DDD

Chashra - Za możliwość poznania tak ciekawej osoby jak ty i że mogłem z kimś umawiać się do sklepu (same wyjścia mnie tak nie kręcą jak umawianie się) :-) A no i oczywiście ;* dla Ciebie ;-)

Nikus - Mogłem dzięki tobie przez parę godzin pooczuć się bardzo potrzebny i uwolnić zmysł konstruktorski :-) No i za robienie zdjęć na które tak z niecierpliwością czekamy :-D

Ola - Za wytrwałość przy info-punkcie oraz za spodnie ;-)

Bas - Jak zwykle świetna jazda na monocyklu i pokaz umiejętności kijarskich (bardzo się to przyjemnie ogląda)

Duma - Za niezłą beczkę przy rozmowach z Tobą. Fajnie się było w końcu z tobą spotkać na jakimś festiwalu a nie na elbląskiej starówce :-)

Dodzie - Za umożliwienie dotknięcia skarbów (ale na litość boską ogól klatę !! )

Ekipie z Gdańska - za ostatnią mile spedzoną noc :-)

Majki - Również za nocną pogadankę.

Twojej Starej - Bo była z nami duchem ;-)

Molly - Za strój i możliwość nakręcenia filmu z Tobą w roli głównej :-)

Szy - Za pokazanie ciekawych patentów na levistick i wachlarze (tak, chciałem się nauczyć wachlować) i ogólnie, że taka fajna i miła z Ciebie dziewczyna.

Feniks - Niezła popisówka akrobatyki na finale (przynajmniej na próbach) ;-)

Paulo - Za to, że mogłem obejrzeć żonglerkę na światowym poziomie na żywo i za to że jesteś jedyną osobą której mi się udalo strącić cluba podczas gladiatorów ;-)

Cyrik - No kurna jak to za co ?? Za wszystko !! Szkoda, że nie pokazałeś mi tych patentów na diabolo ;-)

Mrówcia - Za świetny pokaz umiejętność z chustami ;-)

Mritke - Dobry techniczny i towarzysz rozmów ;-)

Rhalf - Ty też ;-)

Kefir - Wiesz za co :D :D:D:D

Lista na pewno się powiększy, ale z czasem ;-)

Ogólnie Dzikuję wszytskim za stworzenie klimatu. Mnie on się udzielił i na nowo wplatałem się w kuglarski światek :-) DZIĘKI !! !!!!!
Ostatnio zmieniony przez Mikuś Wto Wrz 02, 2008 12:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  

*

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 1:04 am   

Mikuś napisał/a:
pogaduszki przy Płynie do myci naczyń

uzytkowniku Mikuś, stosując właściwy i jedyny kolor dla zapisu nazwy płyn do naczyń okazałeś wielki szacunek tradycji i zyskałeś akceptację od firmy Drunken Father's Workshop

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 1:48 am   

Ja mimo iz mogłem spędzić w ostrodzie tylko jedna dobę rownież chciałem podziękować wszystkim organizatorom za ten festiwal. Czekałem na niego cały rok i z całkowitą pewnością stwierdzam iż był to najlepszy dzień moich wakacji:D

Podziękowania dla:
- przedewszystkim Tintale za to że była i ugościła mnie na materacu i nie musiałem kimać na zimnej glebie:D
- Yameso i SoloBagdur'a za wspólne warszataty
- SoloBagdur'a osobno za rekordy w jezusie (mam nadzieje że nie ustanowiłeś nowego:D)
- Yogiego za masaż i asy z rękawa
- Grace za warsztaty z masażu
- Madalenie za przyjęcie zaproszenia na kawe
- wszystkich uczestników moich warsztatów którzy cos konstruktywnego z nich wynieśli (mrugnię cie do Szy)

I całej bandy świrów któa tworzyła klimat tego jubileuszowego festiwalu.
Mam nadzieje ze w przyszłym roku jak to drzewiej bywało spędzę z wami czas od początku do samego końca.

Wielkie JOŁ!!

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 1:09 pm   

http://www.galeria.oberlandia.pl/index.php?cat=14

<jupi>

*

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 1:17 pm   

http://galeria.oberlandia...e.php?pos=-1352
no to jest wypas i luksus!!!

To jest efekt nad efekty!!!!

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 1:23 pm   

http://www.galeria.oberla...album=80&pos=20

Kurczę !! już nie mam pewności czy to ja czy nie ja :( Jeżeli ktoś inny się rozpozna to niech pisze :D

Be 

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 1:59 pm   

Czas na podziekowania.
Dla organizatorow za to, ze co roku dokladaja wszelkich staran, aby ten festiwal byl taki jak chcemy.
Dla Łoszy, Chasza, Jogiego, Dumy, Igi z Jezykiem i calej reszty za stworzenie milej i zdrowej atmosfery umilajac mi i Matiemu zarowno podroz z Ilzy do Ostrody jak i podczas pobytu na festiwalu.
Za stworzenie tej atmosfery, picie wody zywiec zdroj i wspolnie spedzony czas podziekowania dla boczasa z Aga, Soliha, Rhalfa, Paula, Pawla (ktory zaskoczyl mnie swym pojawianiem jak Solih), Szamanki, NJ, Pletwy, Basa, Gosi, Azy, Fiu Fiu i Agi, Tymasa, Kefira, Metju, Wirusa, Drunkena, Tint i Szao (choc pomachalismy razem doslownie przez pare minut) oraz dla wszytkich ktorzy przyszli na warsztaty z poi i mam nadzieje, ze cos ciekawego z nich wyniesli.
Wielkie podziekowania dla Grace (za masaze, wspolna podroz, passingi i ciasteczka ;) ), Szy, Yameso z bratem, Ziolka, Arhiego, Plosza i Danki i calej reszty, ktora z nami jechala pociagiem, a bylo nas tyle, ze wszystkich nie sposob spamietac.

**

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 3:24 pm   

Wypadło teraz na mnie. ^^ Chciałbym podziękować wszystkim osobom, z którymi miałem okazję zamienić chociaż słowo, ich otwartość, wyrozumiałość i ogólne ciepło do dziś jeszcze tli się w moim wnętrzu. Przez cały festiwal odczuwałem coś w rodzaju więzi do tych wszystkich ludzi, więź porównywalną do tej, która łączy rodzinę, dziękuję za rodzinę kuglarską.

Podziękować chciałbym również w szczególności paru osobom, które do teraz wyciskają uśmiech na moich ustach:

Bazia: Dziękuję za wszystko, dziękuję za te chwile, gdy śmiałem się jak nigdy wcześniej, dziękuję za Twoją osobowość i charakter.
Magda[Elbląg]: Dziękuję za niezwykłość, którą posiadasz w sobie i ten piękny talent, dziękuję, że miałem okazję chociaż trochę go odczuć.
Arhii: No stary, soczek był bardzo smaczny, a szczudłowanie po nim przypominało rozpływanie się w powietrzu, mam nadzieję, że nie stracimy kontaktu i jeszcze nie raz się spotkamy. ^^
Kermit [ten drugi]: Dziękuję za cierpliwość, gdy douczałeś mnie angel roll'i oraz izolacji, podziwiam Twoją umiejętność poruszania się i ogólny styl, podziwiam Twoje niekonwencjonalne radzenie sobie z różnymi trickami.
Yameso: Gościu od kija, cieszę się, że mogłem chociaż chwilkę z Tobą pomachać. ^^
Łoban, Karolina, Iwonka, Asia: Osoby ze śpiworów obok, naprawdę miło było was poznać, dziękuję, że często wspomagaliście mnie jedzeniem.
Roman, Anka, Iza, Justyna: Dziękuję, że przybyliście ze mną do Ostródy, bez was nie wiem czy dałbym sobie radę.

Chciałbym również bardzo przeprosić wszystkich za to, iż nie udało mi się oficjalnie przeprowadzić warsztatów szczudlarskich, jednak jeśli ktoś zechce to postaram się chociażby przyjechać do jego miejsca zamieszkania i zrobić to. : ) Na następnej Ostródzie pierwszego dnia już zaklepię sobie terminy, o!
Przepraszam również Szczypiora, naprawdę nie chciałem, to był wypadek! Dziękuję, że nie gniewasz się na mnie!

Pozdrawiam wszystkich i liczę, że się jeszcze spotkamy! Jak najszybciej..teraz, zaraz już!

NJ 
Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 2

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 5:29 pm   

Merry, mi powinnas podziekowac za to, ze nie chrapalem!

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 6:10 pm   

A ja chciałbym podziękować hymmm... czyżby...tak :-P
WSZYSTKIM KTÓRZY BYLI NA OSTRÓDZIE :papa2:
A ja nie mam za bardzo jak tęsknić za tym miejscem w którym odbył się festiwal... bo teraz będe tam chodził jeszcze do zakończenia roku szkolnego :beksa: :placze: Czemu czemu ja nie chce...
He he ale FAJNIE Było trzea przyznać
Końcówka finału była najlepsza :aniol: vs :killer:

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 6:15 pm   

Nooo to trzeba coś napisać. Z każdym rokiem impreza jest coraz lepsza choć organizatorzy trafiają na coraz to ciekawsze belki pod nogami... A tegoroczny finał... no cóż, chyba nie trzeba nic mówić, poezja, na nowo obudził we mnie magię ognia, wywołał lawinę pomysłów. Szkoda tylko, że zabrakło kilku osób które kojarzą mi się z tym miejscem... No ale mam nadzieje za za rok wszyscy się zjadą.

No i teraz najważniejsze, czyli podziękowania:

Organizatorom za niezapomnianą imprezę;

Drankenowi za to że mnie przenocował, wspólną podróż, za płyn do naczyń będący nie odłacznym elementem festiwalu, współtechnicznienie;

Jogiemu za współtechnicznienie, swoje teksty i polaków rozmowy, szkoda tylko że nie dał się namówić na the best trick;

Grace za masaż który przywrócił mnie do życia, za podpowiedz odnośnie technicznego, próby łaskotania mnie, pomysł ze sznurkiem i pogaduchy;

Wojtkowi za nóż kiedy mój był gdzie indziej;

Baśce za pogaduchy;

NJ'owi za wytarzanie mnie po podłodze podczas gry w jungle speeda.

Shao za kreatywne podejście do dupoi, i że razem z Tintale pokazali mi to co uważam za esencję układów z poi.

TeDiemu za co raz to lepsze warsztaty, nam nadzieję ze i ja wypadam na nich coraz lepiej;

Cyrikowi za poiowanie i całokształt;

Bułce za przygodę pod tytułem "Ja się palę, Uwaga ale ja się pale" i zachowanie wtedy wręcz stoickiego spokoju;

Ketlingowi za wspólne, głośne i przeciągłe "Kur.....a!!!" podczas bicia rekordu, FINAŁ!!!, docenienie mnie na koniec, bardzo podbudowujące;

Oli za pizze której nie dostałem i czekoladę, która energetycznie wyszła nawet lepiej niż ta pizza, i wspóltechnicznienie;

Ralphowi za backcrossa, wspóltechnicznienie i ze długo wytrzymał ostatniej nocy żeby pogadać, Ps. mam nadzieje że nie spu...źniłeś się na pociąg?

Paplotowi za wspólne trenowanie 5 piłek;

Mikusiowi za scenę z "Dnia świra", akrylenie na konkursie i rozmowy;

Mikuś napisał/a:
Mritke - Dobry techniczny i towarzysz rozmów ;-)

taaa... paniczny techniczny podczas sceny chaosu pogryzłem palce do krwi.

Matiemu za pogaduchy, pizze której nie zjedliśmy;

Dumie że był i miał khukri i cała resztę;

Mrówci za poratowanie drobniakami w krytycznym momencie, współtechnicznienie;

Dziewczynie z którą kleiliśmy "x"y wybacz, ale za chiny nie moge sobie przypomnieć jak masz na imię;

Szy i Yameso że byli i tworzyli klimat;

Dzielnemu za przypomnienie o akrylu i że z nim trzeba jednak ćwiczyć;

Madalenie za to że włożyła osobiście tyle pracy i siły w finał, pajączek to był kątnik większy;

Turobsowi za samochód, bramy i "na schodach śmichy chichy";

"Ekipie ostatniej nocy" kto wpadł na pomysł z plakatami? ciut nie oślepłem...

Arnwaldowi za to że podzielił się srajtaśmą;

Mojemu Benchmade 10300 Monochrome za to że trzymał ostrość, nie zgubił się,
i był pomocny jak tylko mógł.

I wielu wielu innym osobom o których zapomniałem z niewyspania. Jak co roku nie zapomniany klimat i zapach progresu w powietrzu.
Ostatnio zmieniony przez Mritke Wto Wrz 02, 2008 10:27 pm, w całości zmieniany 4 razy  

przyjaciel
Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 75
Pomogła: 33 razy

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 6:28 pm   

dorzuciłam troche wiecej fotek. wiecej tez nadchodzi.
http://picasaweb.google.pl/grace.lumos/OstrDa2008

Kto ma jeszcze jakieś?

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 7:03 pm   

Ja także chciałbym wszystkim bardzo gorąco podziękować. Wielkie podziękowania składam wszystkim Wolontariuszom którzy bardzo odciążyli nas w pracy podczas festiwalu. Każdemu z osobna ogromne dzięki za pomoc i wysiłek który włożyliście w festiwal.

Nie chce pisać podziękowań każdemu z osobna bo pewnie o kim zapomnę i będę musiał się wstydzić :)

Zdjęć narobiłem ponad 800, większość pewnie opublikuję, ale potrzebuje na to czasu. Narazie na zachętę do czekania 8 zdjęć :)

http://img180.imageshack..../img9477wu9.jpg
http://img180.imageshack..../img9482ei8.jpg
http://img155.imageshack..../img9528dn6.jpg
http://img236.imageshack..../img9976ze7.jpg
http://img443.imageshack..../img9947sn7.jpg
http://img525.imageshack..../img9845kd4.jpg
http://img92.imageshack.u...filteredmu7.jpg
http://img215.imageshack..../img0024hh7.jpg

Zdjęcie grupowe wyszło rewelacyjnie, na pewno uda się je wywołać w dużym formacie, wrzucę je także na jakiś serwer aby każdy mógł siebie na nim zobaczyć :)

taki se wymiatacz :P

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 38

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 7:07 pm   

A ja moze jeszcze raz przypomne ze czekam na wasze teksty z imprezy. Moze to byc pojedyncza wymiana zdan, moze cala nakreslona sytuacja.

Chciałbym je wrzucic do relacji na tej samej zasadzie co tutaj:

http://kijowa.pl/index.ph...:blyam&Itemid=3

i tutaj:

http://kijowa.pl/index.ph...:blyam&Itemid=3

(patrzcie na koniec artykułów)

Wszystko wysyłajacie na pw lub maila.

Podobnie potrzebuje materiałów filmowych - mogą byc zrobione aparatem, komorka (jesli jakosc jest dobra), kamera. Wyslijcie na jakis darmowy serwer (rapidshare.com, wyslijto.pl, sendspace.com, plikus.pl. najlepiej rapidshare ;) ) i podajcie mi linka - tez mail i pw. Nie obrobiony material, obojetne w jakim formacie ;)

Odpowiedz do tematu