Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
**

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 8:35 pm   

chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich na Toruńskie Spotkanie Kuglarskie ALTERGRAWITACJA 3

kiedy: 18 - 20 maja 2007

gdzie: Szkoła podstawowa nr 1 ul. Wielkie Garbary (Starówka - prosto Szeroką aż do Empiku i szkoła jest po prawej stronie na przeciw Empiku) - nocleg
oraz ruiny Zamku Krzyżackiego - treningi, warsztaty itd. (ul. Przedzamcze - to bardzo blisko szkoły, w której będziemy spać)

w razie problemów: punkt spotkań pod pomnikiem Kopernika na rynku i telefon - ktoś przyjdzie z odsieczą ;)

dojazd:
a) z Dworca Głównego - autobus nr 22 lub 27 - wysiadka na pierwszym przystanku za mostem
b) z Dworca Miasto - można dojść piechotą (ok. 15 minut) lub podjechać tramwajem linii nr 1R w kierunku Reja lub linii nr 1 w kierunku Merinotex (jeden przystanek do placu św. Katarzyny, a potem w kierunku Nowego Rynku i do Empiku cały czas prosto i jesteśmy na miejscu)

Znowu zmiana kosztów. Przepraszamy za zamieszanie :D Tym razem dobre wiadomości: wejście będzie kosztowało 15- 20 zł - im więcej osób przyjedzie, tym mniej zapłacimy. Pozdrawiam :) :D

koszty: wstęp 15-20zł, dotaniemy torchę pieczywa, mamy zniżki na pierogi, naleśniki w Manekinie pracujemy nad zniżkami na wege jedzenie w Greenway'u i na pizzę

kontakt:

PLAN IMPREZY

1. Piątek 18.05.2007

a. Zakwaterowanie w szkole od godziny 18:00
b. Początek treningów
c. Około 21:00 – ognisko integracyjne na ruinach zamku przyżackiego
d. chętni pokaz pod Kopernikiem (podnieśli nam cenę za salę - pewnie trzeba będzie coś zarobić)

2. Sobota 19.05.2007

a. warsztaty z dziećmi z SP1 w dwóch turach: 13:00 – 14:30 i 16:00 – 17:30
b. warsztaty (propozycje będą zgłaszane na specjalnej tablicy w dniu przyjazdu – liczymy na spontaniczność) oraz treningi kuglarskie we własnym zakresie, czas wolny dla zmęczonych
c. OPEN STAGE – widowisko, około 21, Ruiny Zamku Krzyżackiego

3. Niedziela 20.05.2007

a. jeśli starczy nam pieniędzy, trening w sali z trapezami odbędzie się między godziną 12 a 14.00 w niedzielę
b. warsztaty na sali
c. powrót do domu godz.15:00

.

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 11:52 am   

Kto się wybiera? Serdecznie zapraszamy, już nie możemy się doczekać, aby was zobaczyć:)

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:48 pm   

wybieram się i mam nadzieje ze uda mi się dotrzec :)

Tasforum

Informacje ogólne
Pomogła: 3 razy

Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 4:07 pm   

Na 99% będę - jak co roku :D

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:20 pm   

Przyjeżdżajcie!!!!
Miejsce treningów i noclegów jest umiejscowione w samym sercu toruńskiej starówki.
SP1 ma bardzo kameralne i przyjemne boisko.
Ruiny zamku krzyżackiego są świetnym miejscem do kuglarskiej eksploracji przestrzeni powietrznych.
Naleśniki w Manekinie są pyszne, sam jadłem gruszkowe w polewie jagodowej i bananowe w polewie czekoladowej, dlatego nie gardźcie rabatem na nie.
Bądźcie!

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 11:20 pm   

Topruń blisko :)

Ja się na pewno pojawię... i trochę ludzi z olsztyna też się chyba uda ściągnąć

Do zobaczenia:D

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Maj 01, 2007 1:43 pm   

ja mam plan się pojawic :-)

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Maj 01, 2007 1:45 pm   

wsumie, dlaczego nie, blisko na stopa to nawet bardzo blisko. zniżki tez ciekae, trzeba będzie się zastanowić poważnie :D

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Maj 02, 2007 8:46 am   

czy mozna przyjechac troche wczesniej tj w czwartek - bo akurat w niemczech w czwartek jest wolne i ja bym chciala wczesniej do torunia zawitac - a ze mna moze się wybierze kilka osob...dzisiaj zrobie plakat informujacy i pozostawie w miejscach spotkan zonglerskich...czy juz wiadomo o sali z trapezami? jade razem z Ophelie - a ona moze poprowadzic warsztat...czy przewidziany jest jakis wystep pod kopernikiem lub moze gala pokazowa?

**

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Maj 02, 2007 6:00 pm   

uwaga!!! szukamy chętnych do poprowadzenia warsztatów z dzieciakami w sobotę. Będą dwie tury - pierwsza od 13 do 14.30 a druga od 16 do 17.30 Forma dowolna, mogą to być podstawy żonglerki, machanie poi, diabolo, devil stick - co chcecie Dzieciaki są w wieku wczesnoszkolnym - czyli od 7 do 12 lat i uczą się w szkole, dzięki której uprzejmości organizujemy Altergrawitację. Więc jest to forma wyrażenia wdzięczności.

Cytat:
czy mozna przyjechac troche wczesniej tj w czwartek - bo akurat w niemczech w czwartek jest wolne i ja bym chciala wczesniej do torunia zawitac - a ze mna moze się wybierze kilka osob...

Cięzko mi na chwile obecną cokolwiek powiedzieć, Agnieszko. U nas w domu nie ma możliwości nocowania a szkoła będzie otwarta od około godziny 15-16 w piątek. Może warto popytać po znajomych z Torunia? Jak się czegoś dowiem, dam Ci znać na priva.

Jeszcze nie mamy wieści o sali z trapezami, ale się dowiemy i na początku przyszłego tygodnia bedziemy wiedzieć - wszystko opóźnia nam weekend majowy. SORY.

Naturalnie przewidujemy występ OPEN STAGE, jednak jeszcze nie wiemy gdzie - czy w Fosie obok zamku, czy pod Kopernikiem.

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Maj 02, 2007 10:05 pm   

moge poprowadzic podstawy diabolo... wiecej nie potrafie :-)

**

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 2:26 pm   

świetnie stryju:) dziękujemy
ktoś jeszcze? :)

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 3:45 pm   

a - "zadeklarowalem się" na obie tury? ;>

**

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 4:19 pm   

haha na tyle, na ile będziesz miał ochotę :)

**

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 4:58 pm   

a moga byc warsztaty robienia turbo-kisielu? Albo innego drinka z piekla rodem?

**

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 5:58 pm   

a co to jest turbo kisiel? czy to kisiel z czajnika elektrycznego?

Wszystkie propozycje warsztatów są mile widziane. W trakcie ALTER możecie zgłaszać swoje propozycje na specjalnej tablicy ogłoszeń. Ja sama planuję warsztaty poboczne z robienia latawców, jeśli znajdą się chętni i będzie jeszcze trochę kaski na materiały.

Ale wracając do turbo kisielu :-P :-D :cfaniak: - chodzi o warsztaty dla dzieciaków, zostańmy przy tradycyjnej formie kuglowania.

Ale poza tym, czemu nie :)

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 9:37 pm   

schizolda napisał/a:
waga!!! szukamy chętnych do poprowadzenia warsztatów z dzieciakami w sobotę. Będą dwie tury - pierwsza od 13 do 14.30 a druga od 16 do 17.30

Ja bardzo chętnie, znam jeden świetny przepis. Na cielencine w sosie własnym, normlanie palce lizać. Jak tych dzięci będzie więcej to można nawet sprzedawać potrawy :D

Btw. Chyba zaszczycie Toruń swoją obecnością ^^

**

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 8:27 am   

buahahaha wiesz ketling, te dzieci są dość ruchawe, jak chcesz je upolować? będziesz je ganiał z siekierką? :P

Btw. w takim razie czujemy się już prawie zaszczyceni

Tasforum

Informacje ogólne
Pomogła: 3 razy

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 10:36 am   

"Nie ma złych dzieci" (superniania).
Dzieci są dobre.
Lubię dzieci, ale długo się gotują... :P

Warsztat... hmm z Płetwą specjalizujemy się w warszatatach z jedzenia mięcha :)

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 12:35 pm   

schizolda napisał/a:
te dzieci są dość ruchawe, jak chcesz je upolować? będziesz je ganiał z siekierką? :P

Nieeee, poszczuje je cukierkie a potem niepostrzeżenie sru obuchem w łeb, a potem rach ciach i po krzyku :D

Odpowiedz do tematu