Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
Informacje ogólne

Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 9:41 pm   

Witam,
Po obejrzeniu w dzisiejszym "mam talent" chłopaka, który robi różne sztuczki z diabolo bardzo mi to się spodobało i zainteresowałem się tym. Mam takie oto pytanie: Jakie diabolo kupić, gdzie i za ile? Na początek chciałbym coś taniego bo nie wiem czy to będzie moje hobby czy to tylko przejściowe.
Pozdrawiam,

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 9:59 pm   

polecam finnesa i circusa na później na początek harlequina vision beach ... diabola kupisz tu na stronie

..
Informacje ogólne

Wysłany: Sro Sty 25, 2012 8:53 pm   

Może to źle odświeżać stare tematy, ale może przyda się to innym :-D Ja jako swoje pierwsze diabolo wybrałem Vision. Bardzo je polecam. Dobre w nim jest również to, że pasują do niego wszystkie tuningi do Circusa. Kręcę tym diabolem od kilku miesięcy i nadal bardzo dobrze się spisuje. Polecam je dla początkujących jak i dla średnio zaawansowanych. Po osiągnięciu większej wprawy warto przenieść się na Circusa lub finesse.

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Sty 25, 2012 10:32 pm   

Na dobrą sprawę to nawet "po osiągnięciu większej wprawy" można zostać przy Vision wszystko jest kwestią gustu co można obadać [tutaj]...

**
Informacje ogólne

Wysłany: Sro Sty 25, 2012 11:10 pm   

Jestem poczatkujacych jesli chodzi o diabolo ale na poczatek wybralem vision i jestem z niego bardzo zadowolony wiec jesli ktos chce kupic nie drogie diabolo to vision jes bardzo dobrym wyborem :-) :-)

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lut 01, 2012 3:03 pm   

Ja na początek wybrałem tanie, bo za cały zestaw z alusami zapłaciłem 70 zł, diabolo funtrix... Pewnie za pół roku- rok wymienię na finesse'a, ale chciałem zobaczyć, czy mi po tygodniu nie przejdzie jaranie diabolem:D Nie przechodzi, tylko coraz więcej codziennie muszę kręcić:D

Odpowiedz do tematu