Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
Informacje ogólne

Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 10:14 am   

czołem!
zabieram się za instant Mini Genocide, ale mam problem z plątaniem sznurka, otóż każdego MG zaczynam od pętli z prawej strony, tak że stick odplątuje się ze środka D po zewnętrznej stronie (if u know what i mean), lecz gdy znów się oplątuje, lewy stick najczęsciej jest po wewnętrznej stronie czyli od kręcącego (pętla lewa) i w tym momencie trudniej jest znów wejść do MG. Rozumiem że wszystko jest kwestią wprawy, ale czy macie jakieś dobre rady lub tutoriale. Ja bazuje na tym:

http://www.youtube.com/watch?v=OC9x6grrdD4

Sry za brak profesjonalnego słownictwa ale raczej jestem praktykiem niż teoretykiem.

.

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Wrz 07, 2013 1:36 pm   

A próbowałeś delikatnie zmienić płaszczyznę w której obracasz wolny handstick?

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Wrz 08, 2013 5:38 pm   

próbuję na różne sposoby tzn. staram się po skosie kierować stick by powstał right wrap, ale to nie jest tak efektywne jakbym chciał...

.

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 2:37 pm   

Ja jak się uczyłem mini genocide to po prostu olałem wrapowanie tylko z jednej strony i nauczyłem się wychodzenia z obu . Zajęło to więcej czasu, ale powiem Ci, opłaca się. zawsze daje Ci to więcej możliwości startów/pomaga jak coś pójdzie źle :clever:

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 7:50 am   

Też powoli dochodzę do tego wniosku. Nawet wymyśliłem patent blokując diabolo pomiędzy łóżkiem, a krzesłem i próbuję odnaleźć złoty środek right wrapów przeprowadzając próby w takiej suchej postaci, ale również bez skutku. Także nie pozostaje nic innego jak zastosować się do Twojej rady. Rozumiem, że wyjście z left wrapa polega na odchyleniu sznurka do przodu by stick przemieścił się pamiędzy nim a ciałem?

.

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 9:38 am   

Ciężko mi powiedzieć, na ile patent z blokowaniem diabolo jest dobry, ponieważ inaczej ci się ono zachowa jak będzie w powietrzu. A dobrym ćwiczeniem na wychodzenie z right/left wrapów jest robienie slowcide'ów "od końca", tzn. pozwól się stickowi obrócić jakbyś chciał zrobić MG ale złap go przed puszczeniem diabola. wtedy możesz na spokojnie katować to w kółko bez supłów jak stick pójdzie drugą stroną :)

.
Informacje ogólne

Wysłany: Pon Paź 07, 2013 1:02 pm   

Musisz wyczuć w którym momencie i jak zmienić płaszczyzne podczas wykonywania, nic innego...

Odpowiedz do tematu