Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 10:07 pm   

...mianowicie te tutaj , ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Mogą dać fajne połączenie z LEDowym Taibolo/Taibolami, a z drugiej strony mam wrażenie, że są dość grube i tandetne nie wiedzieć czemu... Fajnie byłoby poznać opinie kogoś z atuopsji, ale jak nikt taki się nie znajdzie to napiszcie swoje odczucia, żeby temat się nie skończył na jednym poście ;p

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 8:17 pm   

Sam nie miałem, ale wydają się właśnie grube, ciężkie i jak w opisie nie są tak dobre jak carbon, fiber, czy nawet aluminium. Jednak nikt Ci nie każe ich na co dzień używać, jeśli je chcesz, to pewnie na nocne występy, więc raz na jakiś czas może starczą:D

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 11:28 am   

Nigdy się specjalnie nie orientowałem w led stickach ale z tego co mi się o oczy obiło to sundia robi całkiem przyzwoite... ciekawe były też TE ale już ich nie ma w sprzedaży... polecam poszukać/zapytać na diabolo.ca :-P

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 9:20 pm   

Flying Piano, te kijki co pokazałaś są oparte na tym samym co Energy Mr. Babache.
Mają tylko dodatkową nakładkę led. Z tego co mi wiadomo wyglądają fajnie, są tylko ciężkie.

*

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Maj 12, 2012 11:10 am   

Tak jak Julek powiedział to wyglada na to samo co energy . Jak chcesz fajnie wygladające kijki led to weź energy i dwie zapalniczki z diodami:) ja tak swoje przerobiłem (wywierciłem w nich otwór na dole i wsadziłem cały system diodowy z zapaliniczki - baterie, włącznik i diode). Trzeba tylko uważać żeby za mocno w ziemię nimi wtedy nie uderzyć. Student szuka oszczędności:)

Odpowiedz do tematu