Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
Informacje ogólne

Wysłany: Nie Lut 19, 2012 8:26 pm   

Witam. Za jakiś czas przyjdzie mi zmienić moje diabolo, ciągle myślałem, że będzie to finesse, ale ostatnio zauważyłem tajemnicze Taibolo, niektórzy mówią, że jest dobre. Co moglibyście mi o nim powiedzieć, może ktoś ma, albo chociaż nim kręcił?

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Lut 19, 2012 9:11 pm   

Kręcić to na żadnym nie kręciłem... ale Sundia robi jeszcze dobre diabolo które możesz wziąć pod uwagę... po za tym wszystko zależy od tego co chcesz robić... albo na czym chcesz się bardziej skoncentrować... po za tym masz zwykłe diabolo (fixed axle) i z łożyskami (bearing axle)... jeżeli znasz angielski to polecam stronę diabolo.ca... jeżeli tam sprecyzujesz czego oczekujesz od diabolo i w jakich ramach cenowych na pewno uzyskasz trochę konkretnych opinii... chociaż większość będzie wyglądać jak temat circus vs finesse (kto co woli)... nie wspominając o tuning'ach do różnych diabolo... aka temat rzeka...

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Lut 19, 2012 9:45 pm   

Ok, dzięki:D faktycznie, może tam napiszę, jak coś to będę się posiłkował słownikiem:D Circus i finesse tak patrzę, że bardzo się od siebie nie różnią, ale finesse ma więcej tuningów i wql, więc pewnie na niego się zdecyduję:D ale zastanawia mnie to Taibolo ciągle, więc jeśli ktoś nim kręcił, to proszę o opinie:D

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Lut 19, 2012 10:01 pm   

Circus ma więcej tuningów niż finesse... zwłaszcza tych praktycznych niż wizualnych... pomijając te oryginalne są również produkowane inne... zarówno pod względem kolorystyki jak i kształtu :-D

bearing axle:

Ostatnio zmieniony przez haosone Nie Lut 19, 2012 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Lut 19, 2012 10:11 pm   

hehe:D przyznaję, że nie wiedziałem, bo są słabo reklamowane:p ale rzeczy typu diody itp. też się przydadzą, jeśli będę kiedyś pokazy robił, czy coś, choć myślę, że i to się znajdzie na Circusa:D A te różne poszerzacze i wql to wiem, że są, ale przy Finessie mam powiedzmy jeden do wszystkiego, choćby do fingergrindów, a nie wiem, czy Allround circusowy by się nadawał:p A tak wql to są na circusa ogniowe tuningi, czy nie?

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Lut 19, 2012 10:26 pm   

[adaptery] do tuningów od finesse (MB) tych zewnętrznych...
można też [samemu zrobić] tanim kosztem swoje LED tuningi... (tekst jest zrozumiały po przepuszczeniu przez translator)
ogniowych do circus'a nie spotkałem po za samoróbkami :-P
Ostatnio zmieniony przez haosone Sro Lut 22, 2012 1:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lut 20, 2012 4:28 pm   

Niestety włoskiego nie znam, więc pewnie będę szukał adaptera do kita od finesse jeśli kupię Circusa. A tak wql, to ja po prostu zamierzam robić tricki po kolei, im bardziej efektowne tym więcej pewnie... Oczywiście o Circusie I Finessie słyszałem i z opisów wywnioskowałem po prostu, że chyba skuszę się na finesse, do tego brak reklamy dla tunningów Circusowych:p Kiedyś pewnie zacznę kręcić na 2 diabola, ale do tego chyba i to, i to się nadaje:D Ciągle jeszcze się zastanawiam, więc jakby miał ktoś jakieś rady jeszcze, oprócz jakże pomocnego haosa (któremu z tego miejsca dziękuję, co wcale nie znaczy, że nie może się dalej udzielać), to proszę o wypowiedzi:)

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Mar 13, 2012 9:34 pm   

ostrymiszka ja miałem przyjemność wypróbować te taibolo jest dość lekkie bardziej przypomina mi circusa po tuningach (i jeszcze mniej waży):) taibolo jest o tyle fajne że się przy nim nie męczymy (rozkręcanie poruszanie ) idealnie sprawuje się przy większych ilościach ;) jest dość stabilne . Same plusy takie jest moje zdanie
Taibolo kupisz na stronach zagranicznych to jest chyba jedyny minus .

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Mar 14, 2012 1:17 pm   

:) jest jedno z nich na zonglerka.pl, kosztuje niedużo więcej niż finesse, czy circus, więc to nie tak minus:p

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Mar 14, 2012 3:52 pm   

o racja :) nie wiedziałem że żonglerka.pl już je sprowadza no to kasujemy ten minus ;d
tylko akurat z tej wersji taibola nie korzystałem :0

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Mar 14, 2012 4:04 pm   

sam korzystałem z taibolo i w sumie to mam jedno na sprzedaż, w kolorze zielonym, więc jakby co to uderzaj do mnie :) co moge o nim powiedzieć? lżejsze niż finesse troche, ale nie dużo, szerszy troche środek już w podstawie, ładne wizualnie... :)

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Mar 14, 2012 5:58 pm   

Teraz to nie wiem czy chęć kupna będzie niedługo, bo wkręciło mnie jedno koło i też chcę:p ale zobaczę, jak coś to się pewnie zgłoszę:)

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Mar 15, 2012 4:46 pm   

nie nie tylko nie koło :P więcej wypadków sobie narobisz bierz się za diabolo bo mało nas :) :D

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Mar 15, 2012 8:14 pm   

dziś pierwszy wypadek- zbity albo złamany nadgarstek:p ale nawet jeśli zacznę jeździć na serio to nie porzucę diabola:p

EDIT: złamany, miesiąc gipsu:/

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Mar 18, 2012 3:52 pm   

a nie mówiłem :) zabieraj się za diabolo :P jedynie z ręce sobie pokaleczysz :) ale nigdy ich nie złamiesz :p

Odpowiedz do tematu