Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 4:36 pm   

Taki mi właśnie do głowy przyszedł pomysł, żeby zrobić coś takiego tylko, że z diabolo.

Zasady raczej bez zmian, zaczynamy od jakiegoś tricku, powiedzmy mini-genocide, następna osoba wrzuca filmik z tym trikiem i jego wariacją itd.

Co Wy na to ? Pisałby się ktoś ?

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lut 08, 2012 9:00 pm   

Może to nic specjalnego i średnio wykonane ale na daną chwilę nic innego nie potrafię... a i tego tyle co się nauczyłem... Tomicide -> Mini Genocide choć pewien nie jestem :-P

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lut 08, 2012 9:14 pm   

może więcej rzeczy będzie można wykonać z under the leg , over the arm co wy na to :)

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lut 08, 2012 9:34 pm   

Milek napisał/a:
więcej rzeczy będzie można wykonać z under the leg , over the arm

to na pewno... sam też o tym myślałem ale skoro kolega chciał MiniG... jak tam wolicie mi to obojętne :cfaniak:
byle by coś robić a nie pisać...

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 6:51 pm   

dobra to może zacznijmy od under the lega potem over the arm a następnie minigeno :)

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 9:37 pm   

Ja myśle, ze jak już zaczęliśmy minigeno, to zróbmy powiedzmy 10 filmików i zmiana tricku. Wrzuciłbym już swoją wariację, ale nie zdążyłem nagrać, rano będzie

edit:
Diabolo challenge #2
Mała zmiana w integralu na początku i odwrotny trapez z wyrzutem za plecami na końcu :)

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 3:48 pm   

czyli mam wykonać ten trick łącząc ze swoim ? ma się rozumieć ? ;) ((odwołuję dzisiaj filmiku nie będzie jutro jadę na salę i tam to zrobię ;)
Ostatnio zmieniony przez Milek Pią Lut 10, 2012 5:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 3:50 pm   

robisz najpierw mój, a pozniej dodajesz coś od siebie ;)

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lut 11, 2012 12:31 am   

to przed moim trick'iem to co to jest..? ten niby trapez na rękę... bo nie czaję jak to idzie... nawet jak coś wyjdzie to rotację i tak ma w drugą stronę :roll:

przy okazji... to jesteś leworęczny i kręcisz w prawo? bo coś mi tu nie pasuje :-P

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lut 11, 2012 10:29 am   

Ja leworęczny? Nie, dlaczego? ^^ Wybacz mi starusieńki aparat, pojade do krk to będą w nieco lepszej jakości. A co tam się dzieje:
- odwrotny trapez na lewym kijku
- zamiana kijków, lewy idzie dołem
- wyrzut do lewego backside, a później trapez na prawej ręce i jesteś w TAKIEJ pozycji

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lut 11, 2012 10:30 am   

haosone napisał/a:

przy okazji... to jesteś leworęczny i kręcisz w prawo? bo coś mi tu nie pasuje :-P

on jest prawo ręczny nie wiem o co ci chodzi :P ?

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lut 11, 2012 10:38 am   

a nie wiem tak sobie pomyślałem... coś za dużo i płynnie używa lewej ręki jak dla mnie... do tego na filmiku z fireshow dając na dwa kije wyrzuty ma z lewej ręki... więc tak jakoś dziwnie dla mnie i żem se pomyślał :-P

EDIT:
ja myślałem że po inverse trazpez i zamianie jest narzut jak na trapez co daje open string dlatego z tym trapezem o rękę nie mogłem rozkminić... jest nad czym myśleć :-D

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lut 11, 2012 11:03 am   

Cytat:
do tego na filmiku z fireshow dając na dwa kije wyrzuty ma z lewej ręki...

Gdzie? :D Ja zawsze z prawej rzucam i kij przekładam za głową ^^

Wiesz, płynność lewej ręki mogła mi się wyrobić od XCM lub monet, bo do tego faktycznie preferowałem lewą. Odwrotne trapezy też wolę z tej strony robić. Cholera wie, może oburęczny jestem czy coś ^^

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lut 11, 2012 5:48 pm   

omg co jest ze mną :P mam problem przy minigeno z tomicide :O załamałem się tak dawno nie robiłem nic na 1 diabolo ;P ( panowie jak się puszczało kijki przy złej pętli hehe ?
-za dużo 2i 3 czas poćwiczyć 1 (minigeno ze złej pętli )

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lut 11, 2012 5:54 pm   

Co rozumiesz przez złą pętle? Że pętla z innej strony niż backside? Ja to rozwiązałem tak, że puszczam kijek delikatnie pochylony do przodu, a później sznurek zamiast w górę, to ciągnę w górę i do przodu

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lut 11, 2012 5:55 pm   

mhm może i to dobra rada : to ciągnę w górę i do przodu zaraz sprawdzę :O

[ Dodano: Sob Lut 11, 2012 6:23 pm ]
coś w tym jest ;) 3 razy wyszło później już nie spróbuję sobie przypomnieć to jeszcze dzisiaj jak nie to jutro się nagra z rana ;)

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lut 15, 2012 8:34 pm   

widzę, że za bardzo nie idzie Milek :-P mi jak wychodzi to jak krew z nosa... za dużo nienaturalnych ruchów jak "dla mnie" ale to dobrze... a do tego coraz mniej czasu mam na szlifowanie akurat tego...

swoją drogą dodaje post bo mnie męczy ciągłe sprawdzanie czy nie Dodano lub Edytowano twojego postu :-D

no i nie przesadzaj z dodawaniem bo zostaniecie we dwóch albo znajdzie się ktoś jeszcze :evil:

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Lut 16, 2012 3:46 pm   

haosone:D wiesz już dawno bym to nagrał ale niestety gdy próbuję to nagrać nie wychodzi :D a gdy normalnie ćwiczę wyjdzie z 2-3 razy :D akurat daliście te mini geno którego ja nie cierpię (nigdy tego nie ćwiczyłem :P ) ;/ / ! hah

--
a dlaczego nic ciekawego dodać nie mogę :D ? mhm też się z tym męczę hehe :P a więc i wy się po mnie trochę pomęczycie ;) ))

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Lut 16, 2012 4:01 pm   

Najprostsza metoda, cały czas się nagrywaj, w końcu wyjdzie :D

Wiesz co, ja tego geno nigdy wcześniej nie robiłem, a teraz już tak z 50% mi wychodzi ^^

Coś ciekawego czemu nie, ale bez przesady, jak tam dorzucisz cont. minigeno czy jakieś inne cudo, to będziemy miesiąc kombinować

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Lut 16, 2012 4:27 pm   

Diabolo Challange #3
3 Diabolo FTS 2-3 :)
(zmiana)** wgrywam nowe filmy w lepszej jakości ;)
Ostatnio zmieniony przez Milek Wto Lut 21, 2012 4:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu