Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 3:56 pm   

tak teraz sobie patrzę i zastanawiam się w co my się tu bawimy... nie piszecie co robicie... sznurka nie widać ani slow motion nie dacie (mniejsza o te 2 choć fajnie by było)... Milek robi coś zupełnie innego niż to co było wcześniej... więc wychodzi na to, że na chybił trafił odczytujemy co robił poprzednik i robimy co chcemy... taki głuchy telefon mi to przypomina :-P

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 4:21 pm   

to jest ta sama kombinacja tylko że ja w pewnym momencie gdy kijek powinien sam pójść w dobrą stronę ja go przytrzymuję :) i dopiero puszczam .. a jkbc nagram to od nowa w innym miejscu ( bo już nie mam problemu z tym minigeno :) ) a więc poczekajcie z 2 -3 dni ;)
ten filmik usunę i wrzucę nowy ..

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 5:41 pm   

@haosone, pomysł ze slow motion nie jest zły, od następnego filmiku też będę dodawał :P Chociaż moim zdaniem lepiej ściągnąć filmik i sobie spowolnić we własnym zakresie (polecam KMPlayer, ma też możliwość powtórki A-B)

@Milek, jak nagrywasz jeszcze raz, to nagraj też poprzedni trick przed swoim, łatwiej będzie obczaić co zmieniasz

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 7:00 pm   

teraz nic nie zmienię zrobię to co ty i dodam tego whipa którego zrobiłem wcześniej na końcu
(i zrobię tak jak napisałeś :)

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 10:45 pm   

ale [0] ja nadal (w sumie to od początku) nie wiem w co my się bawimy... liczyłem na to, że to będzie bardziej dodawanie tricków w klimacie mini geno (integrale dla ubogich [1] )... a tu wyszło na to, że zamiast iść w tą stronę został dodany początek i koniec (dość rozbudowany [zamiast po jednym trick'u to więcej] ale też bez przesady co jest zrozumiałe)... w sumie też fajnie (tyle, że przy uczeniu się "środka" to spowalnia resztę)... no i jak dla mnie to chyba powinno być wykończeniem całości [2] [myślałem, że skupimy się na "środku" {integrale dla ubogich [1] :evil: }] przy czym ewentualnie początek bym zmieniał już w miarę na starcie [nie za wcześnie] wedle upodobania [zostając w tematyce integrali dla ubogich [1]])... ale tu cała akcja toczy się wokoło otoczki tricku... więc sam już nie wiem dokąd to zmierza (zapewne źle zrozumiałem temat :-D )... więc po prostu proszę uprzejmie o małe i zrozumiałe sprostowanie o co tutaj chodzi :help: z góry dziękuję i pozdrawiam ;-)

[0] tak zaczynam zdanie z małej litery i... :clever: *
[1] patrz pierwsze wideo :czytaj:
[2] tak wiem... całość można podzielić na tak zwane części i trenować poszczególne tricki (ale tu raczej to odpada {gdyż przez to wypadasz z zabawy przeciągając czas nie dając odpowiedzi}) :-P

*z tego co wiem to zera się nie używa ale tak było prościej... a jeżeli to czytasz to gratuluję :evil:

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 11:05 pm   

mhm a więc bawimy się w samych integralach ?:)

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 11:58 pm   

Cóż, słusznie prawisz haosone. Cały czas zmieniamy wejście i wyjście, środek stoi w miejscu. Pomysł jest mój, więc jako tako powinienem dbać o to jak się rozwija. Z drugiej strony pierwszy raz się w coś takiego bawię, skąd miałem wiedzieć co robić, żeby było dobrze? Wolałbym, żebyśmy to tworzyli wspólnie, dlatego fajnie, że taki post jak Twój się pojawił.

Mam pomysł jak to bardziej zwrócić ku wariacjom minigeno. Nagram jutro (jak wstanę to nawet z rana...), zobaczymy co powiecie

EDIT:
Diabolo challenge #4
- Japanese whip
- przeskok przez lewy kijek, co daje prawy backside
- prawy kijek kierujemy w dół i łapiemy tylko kciukiem i wskazującym
- na pozostałych palcach robimy prawy trapez, wypuszczamy prawy kijek
- integral -> minigenocide przerwane w połowie
- podwójny lewy backside (ten cały twór to się chyba kyocide nazywa)
- znów wyrzut jak do minigeno, lewy backside, skrzyżowanie rąk, wyrzut w górę, i złapanie na górę sznurka
- kolejny wyrzut, podwójny lewy backside i dalej już normalne minigeno

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lut 22, 2012 11:49 am   

Ja nie napisałem, że jest źle tylko jak ja to sobie wyobrażałem... w związku z tym, że tak nie jest chciałem się dowiedzieć jak to ma wyglądać... bo reguły teoretycznie oparliśmy na tamtym temacie z poi no ale z diabolo sprawa jednak wygląda inaczej i zapanował chaos :-P

dzacek napisał/a:
Mam pomysł jak to bardziej zwrócić ku wariacjom minigeno. Nagram jutro (jak wstanę to nawet z rana...), zobaczymy co powiecie

jak dla mnie bardzo fajnie... tylko kto mnie tego nauczy :evil:

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Lut 26, 2012 8:15 pm   

Hmm, czyżbym przegiął odrobinę z tym combosem? Czemu taka cisza się zrobiła?

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Lut 26, 2012 9:35 pm   

Dałeś to 5 dni temu minus weekend to daje jakieś 2,5 dnia (u mnie 1,5) :roll: nauka tego combo od praktycznie podstaw trochę zajmuje :-P ja na razie utknąłem na wyrzucie pod ręką o ile dobrze idzie... wbrew pozorom to nie takie proste i potrzebny jest automat bo tam nie ma czasu na myślenie :evil: do tego hale mam dopiero od wtorku ale jutro może coś się wymyśli innego... no i trza coś dodać co w moim przypadku oznacza znowu naukę od podstaw więc jeśli Milek masz coś to śmiało możesz dać :clever:

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lut 27, 2012 5:09 pm   

Jeszcze nie mam zatrzymałem się na backside :D (chodzi mi o ten przerzut 1:04 ) :P ale zaraz tego się nauczę ;)

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Mar 14, 2012 8:13 pm   

Tak dla odświeżenia tematu bo w tym tygodniu z czymś od siebie raczej już się nie wyrobię :glupek2:

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Mar 14, 2012 8:46 pm   

Super :D Już się bałem, ze jednak temat umarł, ale jednak udało się po 3 tyg ^^
Powodzenia przy robieniu nowej wersji

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Mar 15, 2012 9:43 am   

W sumie to już od czwartku zaczęło się kleić... przy okazji to co ja mam teraz zrobić? :-P dodać coś do tego co już jest czy wyczarować coś innego..? :czarodziej:

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Mar 15, 2012 4:42 pm   

:) haosone dodaj coś
jak wystawisz to ja zacznę nagrywać :) ( wcześniej miałem mało czasu leee sprawdziany z EiE )

Odpowiedz do tematu